Альфред Шнитке• вчера в 19:51

Один з керівників копає під мене. Як залишитись на роботі?

Працюю на поточній роботі 5 років.
4,5 з них були чудовими, стосунки із цим керівником - назвемо його Михайлом - були такі, що хоч до рани прикладай.
Поки в нашій компанії не зʼявився колега, якого цей Михайло не взлюбив, а я з ним товаришувала. Про їх неприязнь я не знала.
І тут почалось - той колега таки звільнився, я залишилась, і Михайло почав під мене копати: ходив прямо до директора просив мене звільнити, його послали, бо свою роботу я таки роблю; почав обговорювати мене за спиною, але більшість колег (майже всі) стали на мій бік; бігав до мого керівника з проханням мене звільнити, мій керівник послав його в попу; намагався мене замінити кимось новим, але посаду ʼголовний спеціаліст з ***ʼ віддали таки мені.
І найсмішніше те, що про все це я дізнаюсь від інших людей - зі мною він спілкується дуже приязно, привітно, жартує, сміється, ввічливий.
Коли я намагалась вирішити проблему казав, що не розуміє, причому тут він і що я все не так зрозуміла.
Мій керівник був вимушений спілкуватись із власником компанії, з яким приятелює, бо цей Михайло дістав його балачками про мою заміну.
З тих пір це припинилося. Але Михайло так і продовжує скаржитись на мене, бігати, перекручувати, брехати . Моя єдина зброя - це робота, яку я роблю бездоганно.
Але скільки було випадків, що він біг скаржитися на те, що я щось не зробила, в той час, як це було давно зроблено.
Обтяжує ситуацію той факт, що він є одним із хедів.
Як себе поводити з ним? Що робити?
Зараз йду на керівну посаду, тон його спілкування змінився в ще кращий бік, тепер ледве не цілує в одне місце, але осадок у мене залишився, і я спіймала себе на думці, що боюсь його, бо дуже ціную і люблю свою роботу.
Що порадите?
Подвійна веселка• вчера в 19:53
Удалено администрацией...
Суцільна зрада• вчера в 19:54
Удалено администрацией...
ЗавЛабСнаб• вчера в 19:59
наверное,он вас хочет,но понимает,что не получит и так изгаляются над вами. мелкий мужичек.
Пэрисхилтонша• вчера в 20:00
Автор, как вы раньше обходились без Советчицы?
Пищалка• вчера в 20:02
Закопают вас, автор
Ищите новую работу🙈
Суцільна зрада• вчера в 20:03
Удалено администрацией...
Я_уеду_жить_в_Лондон!• вчера в 20:04
Працюю 36 років+, 6 великих компаній.Ні в яких заколотах не приймала участі, завжди відверта з усіма. Якщо якесь непорозуміння за моєю спиною, просто підхожу до тієї люди і в лоб запитую в чому справа? Це дає 100% результат, і в багатьох випадках відношення до мене кардинально змінюється
Не за Будка• вчера в 20:06
Я б связалась бы с уволенным сотрудником и узнала б у него, что такое он знает о вашем начальнике, что начальник хочет избавиться от вас, думая, что и вы знаете
ЗабежАЛОЧКА• 1 час назад
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
В лоб и 100% результат....это у Вас слишком простоват контингент. Мне подчиненная в глаза стояла врала, не моргнув и глазом...но там был ценный кадр, такую еще поискать