Я инженер, меряю от 1• 03 декабря в 15:35

пропоную роботу офіс-менеджером, м. Київ на півдня зайнятості

Друзі, шукаємо офіс-менеджера на півдня, працювати в офісі в Києві біля метро в центрі, 4 години на день, пн-пт, години роботи можна підлаштовувати гнучко під себе, 1-2 дні на тиждень можна працювати віддалено (залежить від задач).
Потрібна людина, яка любить створювати затишок, підтримувати порядок та допомагати команді в щоденних офісних процесах.

Основні задачі:
• організація офісного життя (канцелярія, кава, доставка, постачальники, клінінг);
• адміністративна підтримка команди;
• облік техніки та взаємодія з постачальниками обладнання;
• бронювання готелів і координація поїздок;
• участь в організації внутрішніх подій та розсилок;
• передача рахунків та контроль оплат.

Вимоги: досвід від 1 року, впевнений користувач ПК, організованість, уважність, проактивність і доброзичливість.

Пропонуємо: гнучкий графік, медстрахування після випробувального терміну та офіційне оформлення, зп 15000 грн на руки, робочий ноутбук.

Кому цікаво, будь ласка, пишіть у тг @MS_0707
Білка в колесі• 03 декабря в 15:36
15 тысяч в Киеве? Красота
Може ще третю?• 03 декабря в 15:37
Ответ дляБілка в колесі
15 тысяч в Киеве? Красота
9 тис с 9 до 18 не хотите?
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 декабря в 15:37
Ответ дляБілка в колесі
15 тысяч в Киеве? Красота
за півдня роботи
Elena_Kiev_Solomenskiy• 03 декабря в 15:37
вопрос на злобу дня: в коллективе на каком языке говорят.. гнобят ли за мову?
Вельшановна• 03 декабря в 15:38
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
за півдня роботи
Клінінг. Контролювати роботу прибиральниці, чи прибирати самій?
Білка в колесі• 03 декабря в 15:38
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
за півдня роботи
Потому тогда не распределить эти обязанности между другими сотрудниками? Если работа такая непыльная
Вельшановна• 03 декабря в 15:38
Ответ дляМоже ще третю?
9 тис с 9 до 18 не хотите?
А кем вы работаете?
Пешеходик• 03 декабря в 15:39
Ответ дляМоже ще третю?
9 тис с 9 до 18 не хотите?
Странно, что вы хотите
Може ще третю?• 03 декабря в 15:39
Ответ дляВельшановна
А кем вы работаете?
Секретарь
Скажений гудзик• 03 декабря в 15:39
Я би пішла, але не в Києві.
А так вважаю норм вакансія
Дівчина Гілмор• 03 декабря в 15:45
За пів дня зі стількома обов´язками реально справитися?

А що квитки і інше тільки зранку буде затребуване?

Передача рахунків? Кому? Куди? Паперовий формат? Ставити підпис свій треба?

участь в організації внутрішніх подій, це точно віддалено за пів дня справитися?
Бокс-орун• 03 декабря в 15:41
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
за півдня роботи
«Півдня», это с 9 до 14?
Задираю носа• 03 декабря в 15:40
И что никто со своих не согласился взять эту работу как доп. к заработку?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 03 декабря в 15:40
меня смутило оформление после испытат. срока. по закону нужно с первого дня.
Коко На Страже• 03 декабря в 15:40
Підкажіть біля якого саме метро в центрі? Та куди можна відправити резюме?
Вельшановна• 03 декабря в 15:41
Ответ дляЗадираю носа
Это работа не на полдня походу, там больше времени займёт. И скажут, это ваши проблемы, что за полдня не успели.
Ну шо не так?• 03 декабря в 15:41
Ответ дляКоко На Страже
Вы сначала у автора уточните до какого возраста рассматривают.
Ну шо не так?• 03 декабря в 15:42
Ответ дляВельшановна
Но в целом ом-у такую зп и на полный день предлагают, 15-20
забиякина• 03 декабря в 15:42
Ответ дляБілка в колесі
Возможно, потому, что у других людей другие обязанности?
Задираю носа• 03 декабря в 15:42
Ответ дляВельшановна
Судя по описанию так там вроде и работы никакой нет, можно и за день справится
Вельшановна• 03 декабря в 15:43
Ответ дляНу шо не так?
И что? Пока люди соглашаются на такие рабские условия и оплату труда, то так и будут предлагать.
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 декабря в 15:43
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
українська
Задираю носа• 03 декабря в 15:43
Ответ длязабиякина
Или знают, что это геммор который не стоит этих денег
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 декабря в 15:44
Ответ дляДівчина Гілмор

то ж не в один день усе, роботи не дуже багато, але вона різна, тому і півдня
Білка в колесі• 03 декабря в 15:44
Ответ длязабиякина
Возможно, потому, что занимает это не 4 часа?
Ну шо не так?• 03 декабря в 15:44
Ответ дляЗадираю носа
Вы прям себя обесцениваете
Elena_Kiev_Solomenskiy• 03 декабря в 15:44
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
українська
так я про это. это принципиально?
Ответ дляДівчина Гілмор

всі документи підписуємо у Вчасно, паперових документів дуже мало
Дресса• 03 декабря в 15:44
Автор, а ви не могли в особисті дати телефонні контакти ? ніж тг? Не у всіх є можливість писати в тг. Але і інші месенджери абсолютно можливо. В мене є наприклад одна така бажаюча дівчина. Дякую
забиякина• 03 декабря в 15:44
Ответ дляБілка в колесі
Вы считаете что любой другой работник, может запросто к 40 часам ещё 20 добавить, и ничего не изменится?