Мальчун-задирун• 02 ноября в 17:35
МЧС та відстрочка
Чи дійсно у них немає відстрочки? Хлопець працює в Харкові, каже, що немає. Але як так? Це ж критично необхідна професія
Та_все_ок_будет• 02 ноября в 17:40
Якщо в нього не все в порядку з в.о. документами, то нема.
Якщо його ВОС заборонено до бронювання,то теж можна сказати що нема.
Зоркая Зорро• 02 ноября в 17:45
У 50% є бронювання , як у всіх державних службовців -ті, що цивільні , а ті, що військовослужбовці - вони й так на службі
Мальчун-задирун
• 02 ноября в 17:46
Ответ дляТа_все_ок_будет
А якщо все ок з документами, то мають бронювати?
Зоркая Зорро• 02 ноября в 17:48
Ответ дляМальчун-задирун
Якщо він військовослужбовець, його неможна забронювати , він й так служить
Перша на селі• 02 ноября в 17:48
Ответ дляМальчун-задирун
Нема такого’мають’, можуть, якщо
є місця, або не можуть, якщо ліміт вичерпано
Та_все_ок_будет• 02 ноября в 17:49
Ответ дляМальчун-задирун
За всех не берусь говорить. В Киеве знакомый командир отделения пожарной части. Все 100% личного состава забронированы. Но там много должностей, которые не бронируются. Но именно пожарные, что гасят-имеют бронь все
Все знаю від і до• 02 ноября в 18:02
Ответ дляМальчун-задирун
МВД. Вроде и есть бронь, но со всех, кто отказался ехать в ’Лють ’, её сняли и вручили повестки