Нульовий сантиметр• вчера в 18:06
Вага в підлітка 13 років
Сина пішов швидшко зріст в літку був 155 зараз 162 вага була в літку 41 зараз 36,400 став трохи поганий апетит, були з ним в педіатра сказала нічного критичного, ще в нього панічні атаки на фоні що тата мобілізували кажу може давайте аналізи здамо , каже навіщо? Йому треба істи три рази повноцінно ще призначила йому жовчогінні ) Може є на форумі хто підкаже які треба здати необхідні аналізи ? Дякую ❤️
КвартираЧья• вчера в 18:12
У психіатра дитина наблюдається? Синьоморді, ви не в курсі хто лікує панічні атаки і який вплив вони мають на організм?
Дон Пэдро• вчера в 18:09
Зачем ему анализы , если к него ничего не болит , ему спорт нужен и полноценное питание и нормальный сон без ночного серфинга в телефоне . А вот на панические атаки обратите внимание это важнее чем анализы не пойми что искать
Сплюшка• вчера в 18:09
частіше ходіть в кафе, мене це врятувало, коли дитина не хотіла їсти. може, атмосфера, а може незвичне меню пробудило апетит.. але допомогло
Не худа ні разу• вчера в 18:09
Ответ дляСплюшка
можно с вами
Розвідка Маші• вчера в 18:11
У мене дежавю, чи теми про хлопця, який виріс і схуд, вже були кілька разів нещодавно?
Автор, ви хлопчика свого щоденно переживаєте?
Ми - мати лімфовузол?
Нульовий сантиметр
• вчера в 18:13
Ответ дляРозвідка Маші
Ми - мати лімфовузол?
Ні
ТрамвайGirl• вчера в 18:13
Ответ дляНе худа ні разу
может 145, точно не знаю
Ваш ще не дрищ, моя 140 і 28 кг, але вона не виглядає геть худою
Не худа ні разу• вчера в 18:14
Ответ дляТрамвайGirl
у меня мальчик, ребра реально торчат
но это такое, главное здоровый
Нульовий сантиметр
• вчера в 18:14
Ответ дляДон Пэдро
Панічними атаками ми займаємося психолога ,були в психіатра
Нульовий сантиметр
• вчера в 18:15
Ответ дляКвартираЧья
Були у психіатра, психолог займається
Нульовий сантиметр
• вчера в 18:16
Ответ дляНе худа ні разу
у меня мальчик, ребра реально торчат
но это такое, главное здоровый
В мого стали торчати це капець страшно дивитися
Не худа ні разу• вчера в 18:17
Ответ дляНульовий сантиметр
ну да, вашего надо бы откормить
и себя тоже берегите, я знаю что вы переживаете, сама на 10 кг похудела
Тень льва• вчера в 18:18
Треба до гастроентеролога виключити там проблеми, ендокринолог, та невролог, ще можна до кардіолога так про всяк випадок. Це наш педіатр рекомендував. Аналізи здавали ттг, т3 Т4, вітаміни Д, цинк, феритин, фолієва , В12, ще щось не пам´ятаю, алт, аст , печінкові проби.
Призначали пити вітаміни Д, В12, до карнитин, питний протеїн ( нутрідрінк). Режим сну і харчування.
Джем Шакіри• вчера в 18:17
Зачем желчегонным? Зачем анализы? Если он себя хорошо чувствует, если стул нормальный, то зачем все это? Да, активно растет, главное витаминизируйте и кормите по режиму.
Жена брата Админа• вчера в 18:23
Ответ дляНе худа ні разу
мой дрыщ в 11 36 кг
а мой в 10 59 кг при росте 155
Не худа ні разу• вчера в 18:24
Ответ дляЖена брата Админа
а мой в 10 59 кг при росте 155
ух, богатырь
Брюльтик• вчера в 18:30
Я вчера писала тут. Мій був самим меншим в класі, в 7 кл почав почти. Але дуже худий. Руки ноги як сірники. Дуже важко одяг знайти. Вага до 50 кг зріст 175.
Здавала аналізи всі + залізо... Все ок. Шкіра тонесенька, астенік
Чаклунка-ведунка• вчера в 18:31
Ответ дляЖена брата Админа
а мой в 10 59 кг при росте 155
А мой в 13 был рост 193 и вес под 80 . Месяц назад 14 исполнилось
Розвідка Маші• вчера в 18:31
Ответ дляНульовий сантиметр
Ні
Ви навіть не перепросили, хто така мати-лімфовузол
Юпитерная• вчера в 18:31
Ответ дляЖена брата Админа
а мой в 10 59 кг при росте 155
Мій молодший, але теж має зайву вагу. Ендокринолог виносить мозок раз на пів-року, то тримаємося деякий час. Але як тільки поїздка на відпочинок, то відразу плюс 2-3кг
Птица секретарь• вчера в 18:35
Вам же никто вам запрещает в Диле или Синево сделать полный чекап. Я бы смотрела общий анализ крови расширенный, полную биохимию с лимитным профилем и углеводным обменом, гликированный гемоглобин обязательно, с-пептид, индекс НОМА и расширенную панель щитовидной железы. И дополнительно можно добавить с-реактивный белок, асло, вид Д, цинк, медь, церулоплазмин