Нульовий сантиметр• 2 часа назад

Вага в підлітка 13 років

Сина пішов швидшко зріст в літку був 155 зараз 162 вага була в літку 41 зараз 36,400 став трохи поганий апетит, були з ним в педіатра сказала нічного критичного, ще в нього панічні атаки на фоні що тата мобілізували кажу може давайте аналізи здамо , каже навіщо? Йому треба істи три рази повноцінно ще призначила йому жовчогінні ) Може є на форумі хто підкаже які треба здати необхідні аналізи ? Дякую ❤️
Птица секретарь• 1 час назад
Ответ дляДон Пэдро
Зачем ему анализы , если к него ничего не болит , ему спорт нужен и полноценное питание и нормальный сон без ночного серфинга в телефоне . А вот на панические атаки обратите внимание это важнее чем анализы не пойми что искать
Затем что панические атаки могут быть следствием нарушения углеводного обмена или сбоя щитовидной железы как минимум
Юпитерная• 1 час назад
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А мой в 13 был рост 193 и вес под 80 . Месяц назад 14 исполнилось
Ого-ого, спортом яким займається?
Виправлялочка• 1 час назад
Ответ дляЮпитерная
Мій молодший, але теж має зайву вагу. Ендокринолог виносить мозок раз на пів-року, то тримаємося деякий час. Але як тільки поїздка на відпочинок, то відразу плюс 2-3кг
А мой на отдыхе ещё худее становится))
Хотя ест как лось
автор Нульовий сантиметр • 1 час назад
Ответ дляПтица секретарь
Ми в літку кінці серпня лежали в обласній лікарні кардіології всі аналізи буди в нормі , УЗД органів черевної порожнини, щитоподібної залози, сердце в нормі , холтер ставили ,кт нирок робили по аналзах все норм тільки кальцію нехватка пье Кальцій д 3 нікомед
Добротная• 1 час назад
Ответ дляНульовий сантиметр
Тоді лишилось перевірити на паразитів. По аналізу крові, найширший пакет
Лямблії, описторхоз, інше.
Біохімію і копрограму можно зробити.
Фенте Фря• 1 час назад
Только исполнилось 13 девочка. 168 рост 49 кг вес.
Птица секретарь• 1 час назад
Ответ дляНульовий сантиметр
У вас есть результаты анализов? Сомневаюсь, что в стационаре смотрели действительно все
Птица секретарь• 1 час назад
Ответ дляНульовий сантиметр
Кстати, прием кальция может провоцировать и усиливать панические атаки
Так точно!• 1 час назад
Зріст 175, вага 62 кг, 13- ть сину в травні було
Я шалунья• 1 час назад
Коли мій син активно ріс,втомлювався і нервував,то крім вітамінів виписали сироп агвантар,це л карнітин. На ньому підліток став гарно їсти,з апетитом. Ви ж недавно досліджували сина,з ним все фізично. Думаю,що на фоні стресу і панічок не може нормально їсти дитина. Займіться моральним станом дитини і готуйте смачні страви,візьміть собі місяць і годуйте чим любить. Є такі страви,які він охоче їсть? Якщо є гроші- замовляйте частіше доставку,водіть в кфс,мак,кафе,купуйте смачну випічку,смачний хліб з вареною ковбаскою і тд
автор Нульовий сантиметр • 59 минут назад
Дівчата всім дякую ❤️
Борщичок• 55 минут назад
А чувствует себя нормально? Если да, но нет какой-то необходимости в анализах, разве что для собственного спокойствия можно общий сдать, посмотреть в норме ли гемоглобин. А так… ну, быстрый рост + плохой аппетит - ожидаемо что визуально будет худее.