Сиджу тихенько• 08 декабря в 19:59
Де купити щось подібне??
Потрібна біла блузка з прошви або з іншого матеріалу, як на цих фото, щось подібне, і не за всі гроші світу. Ніде не можу знайти на ххl. Може, хтось бачив?
Сиджу тихенько
• 08 декабря в 20:04
Ответ дляМУСЯкомарова
В секонді таких повно
Потрібна нова
Не виправдовуюсь• 08 декабря в 20:09
Ответ дляСиджу тихенько
Так
Я в Сінсей отаку замовила, десь їде...
Звісно, не така ’дирява’ тканина)) але бавовна.
Пухнасті штани• 08 декабря в 20:14
Ответ дляКукарикуууууу
ну вот подобная в синсее есть
видела ее живьем, симпатичная и качество более менее
Сиджу тихенько
• 08 декабря в 22:00
Ответ дляДомовенок Кузя
фото
Дякую, цікавить тільки етностиль
Сиджу тихенько
• 08 декабря в 22:13
Ответ дляДона Ко Ко
Та повно.
У тому-то й річ, що ’повно’ - дитячих прозорих фривольних кофтинок з синтетики до пупа довжиною та з декольте до талії, а повнорозмірних 52 розміру в етностилі з натуральних тканин - ніяк знайти не можу
Домовенок Кузя• вчера в 01:15
Ответ дляСиджу тихенько
То може пошукати в магазинах етнічного одягу? Там здебільшого вишиванки (по суті теж блузка в етностилі) і повністю білих мало, зате є різні розміри і не з поліестру:
Ну і є ще якісь невідомої якості і дешевші, але теж нібито не зовсім поліестр: