Ну шо не так?• 08 декабря 2025
Я -расистка?
Сьогодні мені сказали, що я расистка.
Працюю біля трьох років в готелі.
Людей не вистачає, багато приходить нових, кілька днів і залишають роботу, бо важко, а зарплата мала.
Сьогодні директор сказав, що завтра вийдуть на роботу три філіпінки.
Жити будуть в готелі і харчуватися теж.
Я сказала, що то дискримінація, бо ми платимо за оренду житла і за їжу.
Мені сказали, що вони не бачать сім´ї, і то така компенсація.
Я відмовилась їх вчити і мене назвали расисткою.
Це при тому, що я незнаю англійську, а вони спілкуються на англійській.
Працюю біля трьох років в готелі.
Жити будуть в готелі і харчуватися теж.
Ну шо не так?
• 08 декабря 2025
Ответ дляПопразендовна
Суть в тому, що вам не покращують, бо і так потерпите (не пішли ж), а новеньких облаштовують
Так новеньких завжди багато,але подивляться місяць-другий і залишають. Якби давали їм якусь компенсацію за житло,тт теж би залишалися
Ну шо не так?
• 08 декабря 2025
Ответ дляЗолота орда
А кто вы такая чтобы условия ставить? Не нравится, ищите другое
Я працівник.
Нічна ненажера• 08 декабря 2025
Ответ дляГоловний кошак
🐸 давит
Цікаво що коли розмова заходить про арабів,афро,азіатів,наші люди завжди верещать що ми небожителі і навіть порівнювати нас не можна,де вони,а де ми,але коли тема заходить за якісь виплати,чи щось подібне то зразу починається вереск’ а арааабам чому дають а нам ні,а сирійцяяям’ зразу швидко усі рівні стають
Ну шо не так?
• 08 декабря 2025
Ответ дляЗолота орда
Сегодня да, а завтра бывший
Але якщо не захищати свої права. То -так
Ну шо не так?
• 08 декабря 2025
Ответ дляНічна ненажера
Бо дискримінація видима
Золота орда• 08 декабря 2025
Ответ дляНу шо не так?
Ваши права вам ваш работодатель озвучил.
Анонимушка• 08 декабря 2025
Ответ дляТихомандражная
Ломаный филиппинский английский?😆 великая радость
У них английский - второй официальный язык и говорят они на нем совсем не ломано.
Ну шо не так?
• 08 декабря 2025
Ответ дляЗолота орда
Ні-лише обов´язки, а вони для всіх однакові, а ось умови-ні
Ну шо не так?
• 08 декабря 2025
Ответ дляАнонимушка
Мені не потрібно вчителя англійської, а їх треба навчити поацювати
Пампушечка• 08 декабря 2025
Ответ дляНу шо не так?
Польською
Філіпінки в Польщі?)
Як їх туди занесло?
Ну шо не так?
• 08 декабря 2025
Ответ дляПампушечка
Філіпінки в Польщі?)
Як їх туди занесло?
Де я знаю.
Пампушечка• 08 декабря 2025
Ответ дляНу шо не так?
Де я знаю.
То може із їх зарплати будуть вираховувати за житло та їжу
Бодіпозітівна• 08 декабря 2025
Ответ дляПампушечка
Філіпінки в Польщі?)
Як їх туди занесло?
Ну, чоловіків-філіпінців у Польщі немало працює, то чому і жінок не має бути?
Пампушечка• 08 декабря 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Я не знала цього
Ну шо не так?
• 08 декабря 2025
Ответ дляПампушечка
Ні
Нічна ненажера• 08 декабря 2025
Ответ дляНу шо не так?
Бо дискримінація видима
Ну то заберіть в неї тарілку з безкоштовним рисом за обідом,покажіть хто головний,може вас це заспокоїть трохи
Ну шо не так?
• 08 декабря 2025
Ответ дляНічна ненажера
Ні, не заспокоїть
Бодіпозітівна• 08 декабря 2025
Ответ дляПампушечка
Я не знала цього
У мене чоловік працює на сточні: на 5-6 українців і поляків персоналу - півтора десятка індійців і філіпінців. Філіпінців почали завозити раніше, до війни точно були. Індійці додалися пізніше на пару років.
Пампушечка• 08 декабря 2025
Ответ дляНу шо не так?
Ні, не заспокоїть
Тоді скажіть ,що то вони расисти по відношенню до українців
Ну шо не так?
• 08 декабря 2025
Ответ дляПампушечка
Мене їх їжа не цікавить. Я немаю бажання їх вчити
фан L.O.S.T.• 08 декабря 2025
Нет, вы правы по моему мнению. Дискриминация какая-то. Типо вам можно быть оторванной от семьи и платить за все, а им нет
Ну шо не так?
• 08 декабря 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так їх ще і вчити треба, а я не хочу. Бо навчання не відміняє основних обов´язків, а то не мало- не багато 14 номерів
Лгин• 09 декабря 2025
При слове филиппинцы вспоминается крушение круизного лайнера, рабочие филппинцы сразу же отшвыривали пассажиров и занимали все места в спасательных шлюпках. Так что каждый сам за себя. Вы им ничего не должны.
Я_и_моя_собака• 09 декабря 2025
Ответ дляНу шо не так?
За какое время вы делаете 14 номеров? Ради интереса, тоже работаю в отеле , только страна другая.
постою_послушаю• 09 декабря 2025
Ответ дляНу шо не так?
Не вижу. И заболеть какой то азиатской болезнью. Выглядят они так себе
Таки да, расистка.
И завистница.
Были бы умнее, нашли бы подход к начальнице и тоже попросились так жить,икак эти филипинки, раз у отеля есть такая возможность. Ласковый телёнок двух матерей сосёт
И завистница.
постою_послушаю• 09 декабря 2025
Ответ дляНу шо не так?
У нас за обучение экстра доллар к зарплате за каждый час. Ну и плюс легче все таки показать им и контролировать как делают, чем делать самой, как ни крути
Ну шо не так?
• 09 декабря 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
8 часов