Ну шо не так?• 08 декабря 2025
Я -расистка?
Сьогодні мені сказали, що я расистка.
Працюю біля трьох років в готелі.
Людей не вистачає, багато приходить нових, кілька днів і залишають роботу, бо важко, а зарплата мала.
Сьогодні директор сказав, що завтра вийдуть на роботу три філіпінки.
Жити будуть в готелі і харчуватися теж.
Я сказала, що то дискримінація, бо ми платимо за оренду житла і за їжу.
Мені сказали, що вони не бачать сім´ї, і то така компенсація.
Я відмовилась їх вчити і мене назвали расисткою.
Це при тому, що я незнаю англійську, а вони спілкуються на англійській.
Працюю біля трьох років в готелі.
Жити будуть в готелі і харчуватися теж.
Лгин• 08 декабря 2025
Они все очень хитрые, все им бесплатно, и жилье и питание, а вы должны за все платить и учить бесплатно? Нет, не делайте этого.
Байрактарна• 08 декабря 2025
Ответ дляНу шо не так?
Там не потрібна англійська
Де не потрібна ? В готелях Польщі ?
Всі іноземці володіють польскою щоб з вами порозумітися ?
Капуста Маша• 08 декабря 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Удалено администрацией...
Ну шо не так?
• 08 декабря 2025
Ответ дляБайрактарна
Де не потрібна ? В готелях Польщі ?
Навіщо зі мною розумітись? Настільки щоб поміняти рушники, чи мило я знаю англійської
Байрактарна• 08 декабря 2025
Ответ дляНу шо не так?
Так,якраз тому, що я теж емігрантка.
Але оренда платна і обіди теж
То звісно щвільніться на зло
і оренда зникне і нова робота одразу знайдеться
Прикуси Язика• 08 декабря 2025
Ответ дляКапуста Маша
Удалено администрацией...
директор обиделся 😆
Раз одела не бу• 08 декабря 2025
Ответ дляПрикуси Язика
При чем тут расизм к тому, что вы просто завистливая
Автору аргументировали, что им компенсация за жизнь вдали от семьи.
Но автор тоже пишет, что вдали от семьи - в чем разница?
ЭкстрасенсиХаЯ• 08 декабря 2025
Брехня.
Українки в Польщі закінчились, що філіпінок беруть ?
Готелю варто свиснути, море наших прилетить на співбесіду.
Ну шо не так?
• 08 декабря 2025
Ответ дляЛгин
Вдруг они там все позаражают, идите в другое место работайте.
Може й так.
Але нехай самі вчаться
Капуста Маша• 08 декабря 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Брехня.
Удалено администрацией...
Лгин• 08 декабря 2025
Ещё филипинцы очень ленивые, они всю работу на вас скинут, подставляют, хитрые, крикливые, знакомая рассказывала, это треш. Бегите
Байрактарна• 08 декабря 2025
Ответ дляКапуста Маша
Удалено администрацией...
Капуста Маша• 08 декабря 2025
Ответ дляБайрактарна
Удалено администрацией...
Байрактарна• 08 декабря 2025
Ответ дляЛгин
Знайома вєрняк інфо
Апрель Ивановна• 08 декабря 2025
Я чогось думаю, що автор працює в Англії в готелі, а спілкується польською, бо менеджери - поляки. Не думаю, що філіппінки в Польщі готель прибирати дуже хочуть(якщо це не якийсь крутий резорт).
Байрактарна• 08 декабря 2025
Ответ дляКапуста Маша
Удалено администрацией...
А ви завжди коли аргументів немає показуєте своє хамське нутро ?
Аноним_Русалка• 08 декабря 2025
А я вам добавлю что россиянам, которые типа полит беженцы, им дают где жить и еду и получат статус беженца и проживание навсегда. А вот для украинцев в ЕС не во всех странах есть помощь и защита только временная. Что скажете?
Готова до другої• 08 декабря 2025
Якщо в Польщі працюєте - в ПіП настукайте на вашого роботодавця, нехай перевірить чи легально філіпінки працевлаштовані, чи мають зезволення на працю.
Ну шо не так?
• 08 декабря 2025
Ответ дляГотова до другої
Мають.
Попразендовна• 08 декабря 2025
Ответ дляНу шо не так?
Буду шукати
Виходить, що Вас не підтримали, хоча не кидаєте їх, а жужинців так, тому і образливо. Але це радше знак і дійсно потрібно подивтись альтернативу, можливо це місце вже давно переросли
Попразендовна• 08 декабря 2025
Ответ дляНу шо не так?
Я маю з ними в парі працювати щоб вони навчились.
А я не хочу
ну і правильно, за це має бути окремий оклад. А не свої обов`язки+ще навчання
Лгин• 08 декабря 2025
Ответ дляНу шо не так?
А я не хочу
Если они завтра будут за вами ходить и покрикивать на вас в лицо, что будете делать? Желаю вам найти хорошую работу
Ну шо не так?
• 08 декабря 2025
Ответ дляПопразендовна
Не лише мене. Працюють і поляки
Ну шо не так?
• 08 декабря 2025
Ответ дляЛгин
Спасибо
Лгин• 08 декабря 2025
Ответ дляНу шо не так?
Не лише мене. Працюють і поляки
Вот пусть сам тогда с ними и работает, если все нормальные поуходят.
Попразендовна• 08 декабря 2025
Ответ дляНу шо не так?
Не лише мене. Працюють і поляки
Суть в тому, що вам не покращують, бо і так потерпите (не пішли ж), а новеньких облаштовують