Ло Шарик• 09 декабря в 09:13
мазня 5 днів "до"
Дівчата, хто з таким стикався? в мене раніше було таке, але 1-2 дні, максимум 3, а тут 5.
І друге питання: записалась на сьогодні до гінеколога, а почались ці дні. Варто іти зараз (бо я не знаю, чи це серйозна ситуація) чи перенести візит на тиждень?
В гінеколога була в серпні на узд, було все норм
Апофиозная• 09 декабря в 09:54
В мене місячні забирають 10 днів з місяця, і це з 14 років, зараз 36. Вже вагітна була, нічого не змінилось після. Рясні йдуть до 5 днів і потім мазня. Буває 1-2 мазня, потім рясні, потім мазня. По узі в аналізам все завжди ок, тьфу-тьфу. Ну буває так..
Ищу Аленя• 09 декабря в 09:55
Ответ дляЛо Шарик
це буде субота, а в суботу гінекологів нема.
я не знаю, чи чекати можна до вівторка-середи наступного тижня
Вы спортом занимаетесь сейчас?
Ло Шарик
• 09 декабря в 09:56
Ответ дляАпофиозная
ну після мазня - це ок, там залишкове
Апофиозная• 09 декабря в 09:56
Ответ дляЛо Шарик
5 днів просто невеликі рожеі виділення, мінімальні
а через 5 днів вже почались нормальні місячні
І що тут катастрофічного, щоб бігти до гінеколога зараз, коли не можна зробити навіть узі?
Ло Шарик
• 09 декабря в 09:57
Ответ дляАпофиозная
пишуть, що ніби роблят узд під час місячних
Апофиозная• 09 декабря в 09:59
Ответ дляЛо Шарик
Таке собі..нащо Вам таке узі, якщо ще не вийшло багато чого і можуть наставити ложних діагнозів. Робіть через тиждень. Щоб мати чітку картину
Ло Шарик
• 09 декабря в 10:00
Ответ дляАпофиозная
в мене ще голова крутиться два дні (найбільше коли лягаю і повертаю голову). але мабуть це співпало і не пов´язано
Дівчина Гілмор• 09 декабря в 10:04
Обов´язково йдіть тоді коли тонкий ендометрій. Може поліп давати мазню, а його можна побачити тільки одразу після місячних
Ло Шарик
• 09 декабря в 10:21
Ответ дляДівчина Гілмор
під час місячних видно ж добре яєчники.. тому сьогодні можна піти, щоб виключити кісту?
Дівчина Гілмор• 09 декабря в 10:22
Ответ дляЛо Шарик
Яєчники видно. А порожнину матки ні.
Ло Шарик
• 09 декабря в 10:22
Ответ дляДівчина Гілмор
Яєчники видно. А порожнину матки ні.
а можна робити і вагінальне УЗД?
Дівчина Гілмор• 09 декабря в 10:23
Ответ дляЛо Шарик
а можна робити і вагінальне УЗД?
Можна, але підчас місячних воно не інформативне бо в порожнині матки кров
Ло Шарик
• 09 декабря в 23:13
Ответ дляСарафанное радио
И что в итоге, автор, вы сходили?
так. лікар сказала, що все нормально і виписала пропити прогестерон 3 місяці з 16 числа циклу до кінця.