Люблю джаз• 09 декабря в 15:40
Хто не бачив, раджу фільм 2012 року. Червоні вогні.
Царевна_несушка• 09 декабря в 15:41
Гарна стрічка, давно дивилась але досі памʼятаю, що сподобалась
Триндю-бриндю• 09 декабря в 15:51
Ответ дляПервоклашка Я
Не можу дивитися через свій скептицизм:)
Якраз тому й треба вивчати і уточнювати те,що викликає скептицизм.Я теж скептик...Але...це моя позиція.Я вам нічого не радила якщо що...
Поміркована думка• 09 декабря в 16:06
Фвльм со страшилками, чи не? А то хочеться щось подивитися, але монстрів що вискакують зза угла моя психіка зараз не витримає
Люблю джаз
• 09 декабря в 16:52
Ответ дляПоміркована думка
Ні. Він про дружбу, повагу, довіру і любов.