Лупаю цю скелю• вчера в 16:30

Це мене поставили на облік? Дитина війни. дали статус. Неприємно.

В меня таке неприємне враження залишилось.
Оце отримую для дитинки статус "дитина війни".
Спочатку подаєш документи в соц службу, потім до тебе додому приходять начебто перевірити що дитина дійсно проживає у києві, дивляться, чи є ліжечко, столик, шафа, одяг у шафі.
Ніби все як має бути.
Мене про це попереджали, я дала на це згоду.
А потім працівниці сідають заповнювати анкету, и такі неприємні питання, як до якихось недолугих батьків:
які у вас борги за комуналку (не маємо),
який дохід ( в чоловіка 58, в мене 19 тисяч), тобто не жебракуєм,
чи б´ється дитина у садочку (в мене дитина взагалі не б´ється ні з ким),
скільки кімнат,
як часту купуємо фрукти та м´ясо,
які конфлікти із сусідами (взагалі не маємо конфліктів).
Ну добре. все ото написали.
Прийшла я забирати цю анкету щоб занести в цнап. читаю, шо там про мою родину написано.
І слухайте людоньки, там все таке неприємне , по типу "мати усвідомлює, мати згідна на співпрацю щоб усунути Тяжкі Сімейні Обставини, домівку оглянуто... дитину оглянуто... мати запевнила що буде докладати зусиль щоб виправити ситуацію".
Що скажете?
Що саме я маю виправити? війну? психологічний жах від нальотів? чи на шо я маю вплинути та виправити?
Так неприємно, наче мене як маргіналку якусь обдивлялись...
Чучело-Мяучело• вчера в 16:32
Не поняла, вроде бы статус не малообеспеченных (
автор Лупаю цю скелю • вчера в 16:34
Ответ дляЧучело-Мяучело
всмисли мало обеспеченніх? не,це інший статус. що дитина психологічно постраждала від війни. цей статус не залежить від доходів.
А в анкеті написано як про якихось жебраків.
Анчо Ус• вчера в 16:34
Пи@дець,,,,
автор Лупаю цю скелю • вчера в 16:34
Ответ дляЧучело-Мяучело
я тоже не розумію, статус про одне, а анкета про інше
Пи Пи Пилюля• вчера в 16:35
Ответ дляЛупаю цю скелю
так все пострадали - почему вы подались?
автор Лупаю цю скелю • вчера в 16:35
Ответ дляАнчо Ус
Пи@дець,,,,
думаєте? я вже не знаю шо думать, мене якось так накрило шопесдец
маринабаранова• вчера в 16:35
А це - точно на ,,Дитину війни’? Щось не те, мені здається...
автор Лупаю цю скелю • вчера в 16:35
Ответ дляПи Пи Пилюля
бо дитина яка проживає в києві має право на цей статус.
автор Лупаю цю скелю • вчера в 16:36
Ответ длямаринабаранова
так, саме дитина війни.
СкумбріяП8• вчера в 16:36
Ответ дляЛупаю цю скелю
так не жебракам цей статус постраждалих і не потрібен
Пи Пи Пилюля• вчера в 16:36
Ответ дляЛупаю цю скелю
ок, допустим, но им же что то в анкетах писать надо
не могут написать - жируют, все шикарно - вот ваша довидка
Потужна махіна• вчера в 16:37
Ответ дляЛупаю цю скелю
Только в Киеве ? В остальных городах войны нет ?
Дама с заначкой• вчера в 16:37
Ответ дляЛупаю цю скелю
Зачем вам нужен этот статус? А бы було?
автор Лупаю цю скелю • вчера в 16:37
Ответ дляПотужна махіна
я не знаю за інші міста. всі діти києва мають право на цей статус. а про інші міста я не знаю, може й мають також право.
автор Лупаю цю скелю • вчера в 16:38
Ответ дляДама с заначкой
Зачем вам нужен этот статус? А бы було?
так.
Зайканалужайке• вчера в 16:38
У меня такого не спрашивали. Киев. Подольский район.
Дама с заначкой• вчера в 16:39
Ответ дляЛупаю цю скелю
так.
Ну объясните, для чего? Мы тоже живём в Киеве, но мне этот статус ради статуса нафиг не нужен
автор Лупаю цю скелю • вчера в 16:39
Ответ дляЗайканалужайке
а що у вашій анкеті було написано?
автор Лупаю цю скелю • вчера в 16:39
Ответ дляДама с заначкой
а чого я маю ваш пояснювати це? це моя справа, я свій вибір вам не нав´язую
Госпожа_тамагочи• вчера в 16:40
А для чего этот статус вообще? Я из Николаева. Что он дает?
Непогодка• вчера в 16:41
Ужасно. Я была бы в шоке от таких вопросов

Хотя что вы хотели? Подруга родила, пришли проверять на что 860 грн тратит. Даже подгузники считали (хотя на них тех 860 грн и не хватит даже). Дно пробито
Не служанка• вчера в 16:41
Ответ дляЗайканалужайке
А что спрашивали?
Дама с заначкой• вчера в 16:43
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Да в том то и дело что ничего
Я понять не могу, зачем людям оно надо. Что б ещё и приходили ко мне домой, рассматривали под микроскопом как мы живём и задавали идиотские вопросы
220В• вчера в 16:43
а куди подавати документи? я теж з Києва.Ще біля Лук´янівки. це триндець.
Непогодка• вчера в 16:44
Ответ дляДама с заначкой
Да в том то и дело что ничего
Ну то может в будущем что-то тот статус даст. Впрочем какая разница? Человек захотел оформить - имеет право
Мастер Пис• вчера в 16:44
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Я з Харкова, нічого він не дає, може колись щось приймуть, але я б не розраховувала з огляду на те, як у переселенців позабирали виплати.
220В• вчера в 16:44
Ответ дляЗайканалужайке
куди ви подавали документи?
Дама с заначкой• вчера в 16:44
Ответ дляЛупаю цю скелю
Что даёт этот статус?
Допвыплаты? Скидку на коммуналку? Ежемесячный паёк для ребенка? Для чего вы его сделали?
автор Лупаю цю скелю • вчера в 16:45
Ответ дляДама с заначкой
Что даёт этот статус?
Міряю від одиниці• вчера в 16:45
Погуглила, автор, а вас по какому статусу туда поставили? Похоже по первому