Лупаю цю скелю• вчера в 16:30

Це мене поставили на облік? Дитина війни. дали статус. Неприємно.

В меня таке неприємне враження залишилось.
Оце отримую для дитинки статус "дитина війни".
Спочатку подаєш документи в соц службу, потім до тебе додому приходять начебто перевірити що дитина дійсно проживає у києві, дивляться, чи є ліжечко, столик, шафа, одяг у шафі.
Ніби все як має бути.
Мене про це попереджали, я дала на це згоду.
А потім працівниці сідають заповнювати анкету, и такі неприємні питання, як до якихось недолугих батьків:
які у вас борги за комуналку (не маємо),
який дохід ( в чоловіка 58, в мене 19 тисяч), тобто не жебракуєм,
чи б´ється дитина у садочку (в мене дитина взагалі не б´ється ні з ким),
скільки кімнат,
як часту купуємо фрукти та м´ясо,
які конфлікти із сусідами (взагалі не маємо конфліктів).
Ну добре. все ото написали.
Прийшла я забирати цю анкету щоб занести в цнап. читаю, шо там про мою родину написано.
І слухайте людоньки, там все таке неприємне , по типу "мати усвідомлює, мати згідна на співпрацю щоб усунути Тяжкі Сімейні Обставини, домівку оглянуто... дитину оглянуто... мати запевнила що буде докладати зусиль щоб виправити ситуацію".
Що скажете?
Що саме я маю виправити? війну? психологічний жах від нальотів? чи на шо я маю вплинути та виправити?
Так неприємно, наче мене як маргіналку якусь обдивлялись...
автор Лупаю цю скелю • вчера в 17:22
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ну все правильно вам написали- дитина постраждала психологічно, ви це усвідомлюєте і маєте співпрацювати, щоб усунути ці наслідки.
це як? закрити небо над києвом? ци як?
Летчица• вчера в 17:22
Ответ дляЛупаю цю скелю
а шо там такого вам наробили? довго мучили? ци якусь фігню питали вас?
Та багатов всього, неприємно і згадувати. Але довго, муторно, принизливо.
Снегурочко• вчера в 17:22
Ответ дляДама с заначкой
Да в том то и дело что ничего
Я понять не могу, зачем людям оно надо. Что б ещё и приходили ко мне домой, рассматривали под микроскопом как мы живём и задавали идиотские вопросы
Им за это деньги платят, что ходят по домам,опросы проводят и заполняют бумажки. Мы этот статус оформили детям на Донбассе в 19 году,хотя боевые действия там тоже были в 14. Тогда детям войны в школе бесплатные обеды сделали. Скорее для отмывания денег. Больше никаких льгот не было. Но сказали лучше оформить,вдруг что-то изменится. Видимо дали указ оформлять, все свою работу выполняли.
автор Лупаю цю скелю • вчера в 17:23
Ответ дляЛетчица
то капєц я так розумію в тих гос конторах. так, саме принизливо.
Чарівне зіллячко• вчера в 17:24
Ответ для220В
насправді треба зробити.як показує життя- воно дуже може згодитися
В мого чоловіка могла б бути оформлена 2 група інвалідності, але він принципово для себе її не оформлював. Дитині точно не дасть оформити ніякого статусу. Та і поки взагалі не зрозуміло для чого він потрібен.
НетЕщеНаверное• вчера в 17:24
Ответ дляЛупаю цю скелю
це як? закрити небо над києвом? ци як?
До чого тут це? Ви прикидається?))) Ви усвідомлюєте психологічний стан своє дитини і маєте усувати наслідки стресу- працювати с психологом, відвідувати якісь заняття. В висновку конкретно про вашу дитину йдеться, а не про ситуацію в Києві))))
Кривая спроса• вчера в 17:25
Ответ дляЛупаю цю скелю
всмисли мало обеспеченніх? не,це інший статус. що дитина психологічно постраждала від війни. цей статус не залежить від доходів.
А в анкеті написано як про якихось жебраків.
Может как раз специально так написали чтоб вам этот статус одобрили?
автор Лупаю цю скелю • вчера в 17:26
Ответ дляНетЕщеНаверное
так, ви правильно пишете, але зара в києві немає психологів типа паче безоплатних для ТАКОГО. я шукала і собі и сестрі. всі психологи самі зара знаходяться в тій самій травмі.
Фенте Фря• вчера в 17:27
Ответ дляРоза в вазі
У меня дедушка 39 года тоже статус был, но ему платили повышенную пенсию
Моему отцу 1941 года рождения ничего не было положено кроме 25% комуналки но не всей а только той, что на него лично (а в квартире было 4 прописано, так что даже не морочились той фигней)
Фенте Фря• вчера в 17:27
Ответ длякороткопамятна
До этого не приходили. И к моим знакомым, которые тогда родили, тоже не наведывались. Это было 10,5 лет назад.
В 2015 ко мне приходили. Но очень вежливые и корректные
Дама с заначкой• вчера в 17:27
Ответ дляСнегурочко
Ну вот, человек все понятно объяснил. Спасибо вам
А автор тему создала, на всех нагавкала, ничего не написав. Зачем, для чего
Моё мнение , что никакие статусы здоровье и психику нашим детям не вернёт.
Раша платить ничего никогда не будет, это и ежу понятно.
Наше государство так тем более.
И делать эту бумажку ради бумажки нет никакого смысла
автор Лупаю цю скелю • вчера в 17:28
Ответ дляДама с заначкой
Наше государство так тем более.
может трохи тупе питання.... але до чого тут раша?
Роза в вазі• вчера в 17:30
Ответ дляФенте Фря
Да, такое тоже у дедушки было, но тогда коммуналка была копеечная
Он не оформлял
Но и доплата к пенсии тоже была, но я не помню, там может гривен 300 тогда максимум уже как я помню
Дама с заначкой• вчера в 17:31
Ответ дляЛупаю цю скелю
Да выше ж писали что может выплаты будут, репарации
Таких людей на самом деле очень много. Кто свято верит в эти репарации
Khmelnichanka• вчера в 17:40
Ответ дляДама с заначкой
А навіть якщо чекає, то що?
Дитина рнально постраждала.
Дитина реально має психологічну травму.
Дитина має право на цей статус.
То чому б його не оформити?
Навіть якщо не знадобиться, то зайвим не стане.
Можливо, будуть якісь пільги типу оздоровлення чи реабвлітації.

І можливо, з часом цій категорії дітей буде надано психологічну допомогу.
Не лише за рахунок батьків, а й на державному рівні.
Ми не знаємо, що чекає дітей в майбутньому.
Але...
Танцепесенная• вчера в 17:52
Ответ дляЕдимнаморе
Автор надіється, що колись росія репарації заплатить🤣
Вы смеетесь,а ведь все возможно...кто знал,что немцы через года будут выплачивать и там нормальные суммы были,если Вы в теме.....
Автор подскажите пожалуйста эьо только для киевлян?благодарю
автор Лупаю цю скелю • вчера в 17:54
Ответ дляТанцепесенная
для дітей киян точно - да.
Танцепесенная• вчера в 17:56
Ответ дляДама с заначкой
И всё равно ничего не получит
У меня мама с этим статусом. Родилась в 44 году. Кроме бумажки вообще никаких плюсов от этого статуса. Ноль.
Поэтому и спросила для чего автор его делала
Ну это у Вас так,а моя бабушка в раше , уехала туда от нас до войны,нормальная добавка к пенсии..ей 96 лет,статус дети войны...на грн у нее пенсия до 20 тыс грн
Дама с заначкой• вчера в 17:59
Ответ дляТанцепесенная
Ну а при чем тут раша?
Мы вроде как про Украину говорим
Вам телефонограмма• вчера в 17:59
Ответ дляЛупаю цю скелю
а чого я маю ваш пояснювати це? це моя справа, я свій вибір вам не нав´язую
Автор, ви хочете і на хер сісти, і рибку зʼїсти. Дитина війни-значить якось відображено на дитині і сімʼї стан війни, а не все в шоколаді. Визначіться що у вас із дитиною- або війни, або все нормально, тоді і статус вам ні для чого
Ні грама• вчера в 17:59
Ответ дляНепогодка
Ну то может в будущем что-то тот статус даст. Впрочем какая разница? Человек захотел оформить - имеет право
Захотіла, оформила, чому нити прийшла сюди? пішла формлювати аби було, а тепер не так оформили, цирк
сою не люблю• вчера в 18:01
Ответ дляЛупаю цю скелю
Навіщо вам це? Ти більше вас про такі питання попереджали
Душа компанії• вчера в 18:07
Це не статус дитині дали, а довідку, що дитина постраждала в наслідок військових дій. Статуса немає ніякого. Ця довідка нічого не дає , окрім безкоштовного харчування у навчальному закладі. І так, вашу родину тепер поставили на облік у службі по справам дітей. Тепер будуть шастать до вас з перевірками, як до маргіналів
Свій варік• вчера в 18:04
Автор, а коли ви ходили оформлювати? Я В Ірпені, 2 тижні тому я ходила у цнап, сказали поки припинено оформлення цих довідок, чекають на якісь зміни у законі.. тому відмовили. Ми з Донбасу вдруге переселенці
Khmelnichanka• вчера в 18:05
Ответ дляВам телефонограмма
Дитина війни - це дитина, що постраждала від війни, а не дитина з маргінальної родини.
Психологічна травма -ок, це є.
І погоджусь, що батьки повинні допомагати дитині пололати її наслідки.
А ось всілякі питання на кшталт ’чи не голодує дитина’ і ’чи нема вини батьків’ - абсолютно недоречні і не коректні.
Дитина ж не від батьків постраждала, а від війни.
Вам телефонограмма• вчера в 18:06
Ответ дляKhmelnichanka
Психологічна травма -ок, це є.
Якої вини батьків? Ви про що?
Танцепесенная• вчера в 18:08
Ответ дляДама с заначкой
Ну а при чем тут раша?
Мы вроде как про Украину говорим
Правильно,когда она оформляла статус для льготы по комуналке здесь у нас в стране,но уехала туда 10 лет назад и там ей раша по этому статусу надбавку платит,не немцы....кто знает где и как мы и наши дети окажемся?не дальновидная Вы
Khmelnichanka• вчера в 18:10
Ответ дляВам телефонограмма
Якої вини батьків? Ви про що?
Питання, чи їсть дитина м´ясо, чи батьки конфліктують із сусідами, чи мають борги за комуналку - це ок,це суто про психллогічний сиан дитини внаслідок війни?
автор Лупаю цю скелю • вчера в 18:10
Ответ дляСвій варік
20 днів тому.
Бесбардак• вчера в 18:11
Ответ дляЛупаю цю скелю
а ваша дитина постраждала психологічно від війни?