Лупаю цю скелю• 09 декабря 2025

Це мене поставили на облік? Дитина війни. дали статус. Неприємно.

В меня таке неприємне враження залишилось.
Оце отримую для дитинки статус "дитина війни".
Спочатку подаєш документи в соц службу, потім до тебе додому приходять начебто перевірити що дитина дійсно проживає у києві, дивляться, чи є ліжечко, столик, шафа, одяг у шафі.
Ніби все як має бути.
Мене про це попереджали, я дала на це згоду.
А потім працівниці сідають заповнювати анкету, и такі неприємні питання, як до якихось недолугих батьків:
які у вас борги за комуналку (не маємо),
який дохід ( в чоловіка 58, в мене 19 тисяч), тобто не жебракуєм,
чи б´ється дитина у садочку (в мене дитина взагалі не б´ється ні з ким),
скільки кімнат,
як часту купуємо фрукти та м´ясо,
які конфлікти із сусідами (взагалі не маємо конфліктів).
Ну добре. все ото написали.
Прийшла я забирати цю анкету щоб занести в цнап. читаю, шо там про мою родину написано.
І слухайте людоньки, там все таке неприємне , по типу "мати усвідомлює, мати згідна на співпрацю щоб усунути Тяжкі Сімейні Обставини, домівку оглянуто... дитину оглянуто... мати запевнила що буде докладати зусиль щоб виправити ситуацію".
Що скажете?
Що саме я маю виправити? війну? психологічний жах від нальотів? чи на шо я маю вплинути та виправити?
Так неприємно, наче мене як маргіналку якусь обдивлялись...
Мой завтрак• 09 декабря 2025
Автор, вы такая неприятная. Люди вам адекватные вопросы задают, а вы огрызаетесь.
80 тысяч на семью и вам надо какие-то плюшки, какие не знаете и другим не скажете.
А потом удивляемся откуда у нас миндичи появляются, когда небедные, казалось бы, люди и на своем ребенке что-то заработать хотят и то возможно, когда-то, может быть.
автор Лупаю цю скелю • 09 декабря 2025
Ответ дляНепогодка
Но если есть возможность купить тот обед, зачем вот это всё? Ладно многодетные семьи, малоимущие. Но тут же автор пишет о хороших доходах. Тогда что сподвигло. Жадность чтоли
яка жадність? де я написала что отримала виплату чи прибуток?
Мастер Пис• 09 декабря 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Тоді чого Ви поперлися робити той статус дитині? Голодаєте?
автор Лупаю цю скелю • 09 декабря 2025
Ответ дляМастер Пис
а десь написано що цей статус їсти дає?
Мастер Пис• 09 декабря 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
а десь написано що цей статус їсти дає?
Так Ви просто від скуки пішли? Ну то чого скаржитеся? Нема чого скаржитися.
автор Лупаю цю скелю • 09 декабря 2025
Ответ дляМой завтрак
я не знаю які саме будут плюшки. безкоштовне харчування - так. але моя дитина в садочку не їсть.
Мастер Пис• 09 декабря 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
Які б плюшки не були, але я урву, так?
тогдалия• 09 декабря 2025
Ответ дляДама с заначкой
Что даёт этот статус?
Допвыплаты? Скидку на коммуналку? Ежемесячный паёк для ребенка? Для чего вы его сделали?
Напевно, розраховують на якісь пільги, в майбутньому. По аналогії з дітьми другої світової.
220В• 09 декабря 2025
Ответ дляРоза в вазі
У меня есть и у моей дочки
Рассказываю - у меня были привелеи, Яценюк и шайка пришла - все отменила по моей категории
Дочка успела в садике бесплатно 2 месяца покушать
Все теперь лежат - раритет
бачте, а моя кума і мій хрещений щороку лежать безкоштовно у Феофанії. КУмі безкоштовно путівки дають. Комуналка дешевша обом. Ось перед новим роком якийсь депутат(як і в минулому)гарні подарунки дав продуктові(не гречка і олія).і так щороку.Київ
Нульовий сантиметр• 09 декабря 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
так.
так немає в переліку такого пункту ’бо проживає в Києві’
Білий Лосик• 09 декабря 2025
Не хвилюйтеся, це все стандартні питання і стандартне формулювання у висновку. Я уже оформила дітям цей статус, наше житло влітку постраждало від обстрілу, діти отримали психологічну травму. Наразі у молодшого сина безкоштовне харчування у садочку, а у старшого і так у школі було безкоштовне.
220В• 09 декабря 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
ви можете написати куди ви подавали документи? і чи ви є ВПО? бо я киянка з дитиною,не ВПО.чи можна це зробити?
автор Лупаю цю скелю • 09 декабря 2025
Ответ дляНульовий сантиметр
що ви від мене хочете взнати? всі діти Києва є пострадалими
Летчица• 09 декабря 2025
Ну и что? Зато ж статус дали.
220В• 09 декабря 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
куди нести документи? і чи обов´язковий медвисновок?
автор Лупаю цю скелю • 09 декабря 2025
Ответ для220В
можна. ми не впо.
ось тут все по києву жінка розписала.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3786290-2
220В• 09 декабря 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
можна. ми не впо.
ось тут все по києву жінка розписала.
дякую.
автор Лупаю цю скелю • 09 декабря 2025
Ответ для220В
окремого мед висновку немає. соц працівник просто заповнив анкету у меня вдома
автор Лупаю цю скелю • 09 декабря 2025
Ответ дляЛетчица
Ну и что? Зато ж статус дали.
так дали, але якось мені тепер не по собі
Нульовий сантиметр• 09 декабря 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
всі в Україні є постраждалими. Від вас особисто нічого не хочу, це ж не я створила тему.
Дама с заначкой• 09 декабря 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
а десь написано що цей статус їсти дає?
Так напишите уже нам всем что даёт этот статус
Роза в вазі• 09 декабря 2025
Ответ для220В
Киеву вообще статус этот не давали
Только области и не везде
И какая категория у них ?
Про путевки и санатории - это все было еще у меня, до отмены
Коммунальные никогда
В лечебницы брали
Ну это все до 2016 года
автор Лупаю цю скелю • 09 декабря 2025
Ответ дляДама с заначкой
безкоштовне харчування у школах и садках. поки що так. як у майбутньому ніхто не зна.
220В• 09 декабря 2025
Ответ дляРоза в вазі
Киеву вообще статус этот не давали
Только области и не везде
И какая категория у них ?
Коммунальные никогда
В лечебницы брали
Ну это все до 2016 года
они живут в Киеве. Но прописка в области. вот и все.
Летчица• 09 декабря 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
То вы редко в гос шарагах бываете. Оформляла ребенку инвалидность - чуть сама в дурку не загремела. По факту дело сделано - расслабляйтесь и пусть дите будет здоровое и счастливое, вот что вам важно.
Чарівне зіллячко• 09 декабря 2025
Ответ для220В
а куди подавати документи? я теж з Києва.Ще біля Лук´янівки. це триндець.
Сестра. Нашим дітям статус «дитини війни», дорослим «учасник бойових дій»
Роза в вазі• 09 декабря 2025
Ответ для220В
А категория какая ?
220В• 09 декабря 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
насправді треба зробити.як показує життя- воно дуже може згодитися
НетЕщеНаверное• 09 декабря 2025
Ну все правильно вам написали- дитина постраждала психологічно, ви це усвідомлюєте і маєте співпрацювати, щоб усунути ці наслідки.
автор Лупаю цю скелю • 09 декабря 2025
Ответ дляЛетчица
а шо там такого вам наробили? довго мучили? ци якусь фігню питали вас?