Лупаю цю скелю• сегодня в 16:30

Це мене поставили на облік? Дитина війни. дали статус. Неприємно.

В меня таке неприємне враження залишилось.
Оце отримую для дитинки статус "дитина війни".
Спочатку подаєш документи в соц службу, потім до тебе додому приходять начебто перевірити що дитина дійсно проживає у києві, дивляться, чи є ліжечко, столик, шафа, одяг у шафі.
Ніби все як має бути.
Мене про це попереджали, я дала на це згоду.
А потім працівниці сідають заповнювати анкету, и такі неприємні питання, як до якихось недолугих батьків:
які у вас борги за комуналку (не маємо),
який дохід ( в чоловіка 58, в мене 19 тисяч), тобто не жебракуєм,
чи б´ється дитина у садочку (в мене дитина взагалі не б´ється ні з ким),
скільки кімнат,
як часту купуємо фрукти та м´ясо,
які конфлікти із сусідами (взагалі не маємо конфліктів).
Ну добре. все ото написали.
Прийшла я забирати цю анкету щоб занести в цнап. читаю, шо там про мою родину написано.
І слухайте людоньки, там все таке неприємне , по типу "мати усвідомлює, мати згідна на співпрацю щоб усунути Тяжкі Сімейні Обставини, домівку оглянуто... дитину оглянуто... мати запевнила що буде докладати зусиль щоб виправити ситуацію".
Що скажете?
Що саме я маю виправити? війну? психологічний жах від нальотів? чи на шо я маю вплинути та виправити?
Так неприємно, наче мене як маргіналку якусь обдивлялись...
автор Лупаю цю скелю • сегодня в 18:12
Ответ дляБесбардак
а ваша дитина постраждала психологічно від війни?
звичайно, як і всі діти Києва
Бесбардак• сегодня в 18:13
Ответ дляЛупаю цю скелю
звичайно, як і всі діти Києва
у мене двоє дітей, які постійно перебувають в Києві. Тому не як всі діти.
Майор Медуза• сегодня в 18:13
Ответ дляГоспожа_тамагочи
А для чего этот статус вообще? Я из Николаева. Что он дает?
В луганской области давали такой статус. Было бесплатное питание в школе. И всё.
Бесбардак• сегодня в 18:15
Ответ дляЛупаю цю скелю
це як? закрити небо над києвом? ци як?
займатись з психологом, ходити в корекційні групи, консультувались у психіатра.
Ось це зазвичай рблять, якщо постраждали фізично чи психологічно. Це не визначається вашим місцем перебування, а виключно психічним станом вашої дитини. Ви ж цим переймались? Бо там наче немає ніяких виплат. То навіщо вам той статус здався?
автор Лупаю цю скелю • сегодня в 18:25
Ответ дляБесбардак
а хто вам відмовив?
автор Лупаю цю скелю • сегодня в 18:26
Ответ дляБесбардак
ні, ви не розібралися. по закону ВСІ діти Києва мають право на цей статус. незалежно від скарг. навіть якщо скрг немає.
маминаБубочка• сегодня в 18:31
Ответ дляЛупаю цю скелю
да
Его не дают всем поголовно
автор Лупаю цю скелю • сегодня в 18:33
Ответ длямаминаБубочка
Его не дают всем поголовно
всім поголовно із Києва
Царівна Жабка• сегодня в 18:35
Ответ дляЛупаю цю скелю
всім поголовно із Києва
Я в Киеве. Нам отказали. Сестра получила отказ тоже, но она в области
автор Лупаю цю скелю • сегодня в 18:39
Ответ дляЦарівна Жабка
а коли ви подавалися?
Крижана бурулька• сегодня в 18:42
Ответ дляЛупаю цю скелю
всмисли мало обеспеченніх? не,це інший статус. що дитина психологічно постраждала від війни. цей статус не залежить від доходів.
А в анкеті написано як про якихось жебраків.
А зачем вам этот статус?
Царівна Жабка• сегодня в 18:45
Ответ дляЛупаю цю скелю
а коли ви подавалися?
Летом 25го.
Чучело-Мяучело• сегодня в 18:46
Ответ дляЛупаю цю скелю
я тоже не розумію, статус про одне, а анкета про інше
Странно реально
Чучело-Мяучело• сегодня в 18:46
Ответ дляЛупаю цю скелю
бо дитина яка проживає в києві має право на цей статус.
А в Харькове типа не имеет?
автор Лупаю цю скелю • сегодня в 18:47
Ответ дляЧучело-Мяучело
А в Харькове типа не имеет?
да це я таке написала?
Бесбардак• сегодня в 18:48
Ответ дляЛупаю цю скелю
так, ви правильно пишете, але зара в києві немає психологів типа паче безоплатних для ТАКОГО. я шукала і собі и сестрі. всі психологи самі зара знаходяться в тій самій травмі.
Боже, що ви пишете?Тобто немає? Да десятки різних організацій надають психологічні послуги і платно і безоплатно.
Тисячі приватних психологів і психотерапевтів працює в Україні і за кордоном.
Не знаю, як щодо дитини, а от вам статус ’людина війни’ точно мали б дати.
ХикориДикори• сегодня в 18:57
ми переселенці з 14. пропонували оформити ’дитина війни’ сину,ще до повномасштабної. Я не погодилась, бо треба було вести його до психіатра, зазначати його ’важкий психологічний стан’. тепер бачу,що була права.
автор Лупаю цю скелю • сегодня в 18:59
Ответ дляХикориДикори
може й так.
Бесбардак• сегодня в 19:21
Ответ дляЛупаю цю скелю
всім поголовно із Києва
вы на приколе?
https://center.diia.gov.ua/uploads/0/1764-nadanna_...

„НАДАННЯ СТАТУСУ ДИТИНИ, ЯКА ПОСТРАЖДАЛА ВНАСЛІДОК ВОЄННИХ ДІЙ ТА ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТІВ”

Там нет нормы ’проживала в Киеве’. Вы бы сначала разобрались, за что боролись. Может было бы меньше разочарования.
Вам телефонограмма• сегодня в 19:43
Ответ дляKhmelnichanka
Питання, чи їсть дитина м´ясо, чи батьки конфліктують із сусідами, чи мають борги за комуналку - це ок,це суто про психллогічний сиан дитини внаслідок війни?
Може батьки втратили роботу через війну, може грошей нема, може психологічний стан такий, що сваряться із сусідами, це все можна пояснити. За допомогою цих питань вимальовується загальна картина психологічного клімату в родині.
Лагшмивара• сегодня в 19:52
Ответ дляЛупаю цю скелю
я не знаю які саме будут плюшки. безкоштовне харчування - так. але моя дитина в садочку не їсть.
Весь день голодає?
Прикуси Язика• сегодня в 20:03
Ответ дляЛупаю цю скелю
По тому что вы описали в шапке, похоже что соц служба проверяет или ребенок страдает от соц положения семьи или от войны. Возможно, если находят что есть долги, родители не работают, питание скудное у ребенка, то в акте пишут, что ребенок страдает не от войны, а от семьи и тогда уже не статус ребенок войны, а надзор от соц служб.
Магиня• сегодня в 20:14
Ответ дляЛупаю цю скелю
автор, зачем вы ходили к ним и так позорились?
тем более, никакого статуса вам не дали, не дают счас
Вам телефонограмма• 2 часа назад
Я зрозуміла навіщо тема- що б ні в кого не було бажання йти оформлювати цей статус
Маркетинговий хід від соцслужб👍
Байрактара• 2 часа назад
По моєму, вже одна тема ваша з цього приводу була трохи раніше
Цвіпканя• 2 часа назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
я не знаю за інші міста. всі діти києва мають право на цей статус. а про інші міста я не знаю, може й мають також право.
Щось ви мутите,автор.
Бо в неті по запиту,хто має право на статус пишуть ось це,фото...
Який з пунктів підходить до вашої дитини?
Вчителька з мікрорайону• 2 часа назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
Вам безкоштовного практиканта знайдуть...дозволите з дит.психікою практикувати? Ви ж погодилися.
Вчителька з мікрорайону• 2 часа назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
звичайно, як і всі діти Києва
Честно, уже глаз дергается от ’всех детей Киева’, моя племяшка киевлянка, с первой недели войны в Англии, мой ребенок, рожденный в Киеве -в Хмел.обл, где по Старкону ( ну вообще ни разу и без окупации). Вопрос -кто с них пострадал? Кто с них дете войны? Или тольки дети Киева..а Чернигова, Николаева, Харькова??
Семенівни сусідка• 2 часа назад
Ответ дляДама с заначкой
Ну объясните, для чего? Мы тоже живём в Киеве, но мне этот статус ради статуса нафиг не нужен
надеются на льготы и какие-то выплаты в дальнейшем, шо вы как маленькая
Вчителька з мікрорайону• 2 часа назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
Навiть ті, які виїхали, повернулись і гості приїздять ну..типу так, під них можливо тоже трохи грошей списати, і ті які в садочку не їдять