Кукарикуууууу• вчера в 17:27

Сподіваюсь, це вкид?

Після 1 квітня 2026 року російськомовних дітей перестануть приймати в садочки Тернополя, Львова, Івано-Франківська та Нового Роздолу. Сподіваємось інші українські міста також приєднаються до цієї чудової ініціативи.
Украиночка• вчера в 17:32
Ответ дляНоворічна пальма
на каком основании перестанут?
Бо в довідці від лікаря буде написано в графі діагноз: ’москворотість’ це серйозний діагноз, вже є в офіційному переліку діагнозів, з якими не приймають в заклади освіти
100%• вчера в 17:32
Ответ дляКукарикуууууу
Удалено администрацией...
Та вже восімлєт обговорюють 💊
Шкварочка• вчера в 17:32
Ответ дляКукарикуууууу
Удалено администрацией...
Украиночка• вчера в 17:33
Ответ для100%
От цікаво, як ви фільтруєте новини?
Звісно не будуть приймати і ще й в кожному садочку поставлять розп´яття, розумієте для чого?
Підскажу: мальчік малєнькій в трусіках....
То на площах місцевих буде танк стояти, а вже на танку хлопчик. То не в садочку, не плутайте.
Тримаю свічку• вчера в 17:33
Ответ дляКукарикуууууу
Удалено администрацией...
Вам краще піти на сру канали і там муслякати ці вкиди дебільні, то подарунка вузькомній не дали, то садочки, почались ті самі вкиди, що з мальчіками розіп´ятими у трусіках
Хата на мати• вчера в 17:34
Ответ дляТримаю свічку
Ой, а мальчіка в трусіках і бойвих комарів теж бистро замяли? У вас хоч крапля мізків є?
Ой, а тцкашники в бусы мужиков не тягают ? Чи то тоже ипсо?
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 17:34
я думаю, что принимать будут и украинизировать.
ничего не поделаешь, мы же жидобандеровцы.
Украиночка• вчера в 17:34
Ответ дляКукарикуууууу
Удалено администрацией...
а не через таких тролів, як ви? Ні?
Тримаю свічку• вчера в 17:34
Ответ дляКукарикуууууу
Удалено администрацией...
А ви для чого це гівно розносите?
автор Кукарикуууууу • вчера в 17:35
Ответ дляШкварочка
Удалено администрацией...
Тримаю свічку• вчера в 17:35
Ответ дляХата на мати
А небо таке безкрає, темніє рано, а гуси полетіли за небокрай.... я трохи відбилась від теми
Шкварочка• вчера в 17:36
Ответ дляКукарикуууууу
Удалено администрацией...
А вам триста років не набридло?
Украиночка• вчера в 17:36
Ответ дляКукарикуууууу
Це перепощують купа блогерів в інсті зараз
Ви ж розумієте, що це можуть перепощувати ті блогери, за яким слідкуєте саме ВИ. Ви цільова аудиторія тих блогерів. Знаєте, як кажуть - розумних до розумних, а вас до тих блогерів
Не вмію заміряти• вчера в 17:36
Ответ дляКукарикуууууу
Удалено администрацией...
Вам яка різниця? ваша ж україномовна, то не переживайте, вашій і подарунок дадуть і в садок візьмуть.
автор Кукарикуууууу • вчера в 17:36
Ответ дляУкраиночка
Я слідкую за всіма найпопулярнішими українськими, робота така
Мочалкин блюз• вчера в 17:36
Ответ дляКукарикуууууу
Удалено администрацией...
Критическое мышление подключайте
Яйцеголовая• вчера в 17:37
Ответ для100%
От цікаво, як ви фільтруєте новини?
Только хотела написать про мальчика в трусиках ))
Дівчина Гілмор• вчера в 17:37
Ответ дляКукарикуууууу
Удалено администрацией...
Так корявенько вам перекладач ваш перекладає. Прям пекельні борошна😄
Украиночка• вчера в 17:37
Ответ дляКукарикуууууу
Шо робота, то видно...
автор Кукарикуууууу • вчера в 17:38
Ответ дляУкраиночка
Шо робота, то видно...
Розумію, що вам важко осягнути роботу smm-спеіалістів, тому навряд вам щось там ’видно’
Svitlo_• вчера в 17:38
Ответ дляКукарикуууууу
Назвіть імена цих блогерів і ми почитаємо
автор Кукарикуууууу • вчера в 17:38
Удалено администрацией...
Зоряний Шлях• вчера в 17:39
Автор, а если воспитатели и другие дети не знают русский, то должны выучить, чтобы с русскоговорящим общаться?
Шкварочка• вчера в 17:39
Ответ дляКукарикуууууу
Та то ясно, ми це бачимо
Кашка-маняшка• вчера в 17:41
Розіп´ятий російськомовгий хлопчик. Повернення.
Хата на мати• вчера в 17:41
Ответ дляЗоряний Шлях
Как квартиру харьковчанам сдать в тридорога, так все они знают и понимают русский.
Садова гойдалка• вчера в 17:41
Шо в садочки, им ходить по улицам запретят и воздухом дышать, замуруют заживо, на органы отправят )))))
Вас регулятором всего этого поставят и три мильона долярив заплатят, ой, рубли ж для вас важнее, значит пересчитайте по курсу фубля к доляру..
Кашка-маняшка• вчера в 17:41
Ответ дляТримаю свічку
А ви для чого це гівно розносите?
Тому що гівно саме себе не рознесе.
Чи рознесе...вже не впевнена.
Мальдивирую• вчера в 17:42
Ответ дляКукарикуууууу
Тредс, інстаграм
Вы ещё про tiktok забыли🤑
Кашка-маняшка• вчера в 17:42
Ответ дляКукарикуууууу
Удалено администрацией...
От ви самі й здогадалися:)