12 галюцинаций• 09 декабря в 19:02

Підвернув ногу син

Йшов десь в школі по сходах, і каже не так став і підвернув ногу.
Ззовні на нозі, вище кісточки. Трохи припухло . Ходити може ,нога рухається, все ок. Але болить приходьбі.
Синові 12 років.
Чим можна намастити би зняти набряк і біль? Бо в травмпункт думаю поки не варто, кісточка і нижче кістки не болить, болить вище, а там кістка груба, точно зламати не міг. Певно вивих чи розтягнення
Пусин Кукин• 09 декабря в 19:04
Долобене
Залізна тьотя• 09 декабря в 19:05
Диклофенак але в 12р мабуть траумель краще або з ібупрофеном, парацетамолом
Холодне прикласти
Спокій
Коли ходить-перемотати еласт бинтом
автор 12 галюцинаций • 09 декабря в 19:06
Ответ дляЗалізна тьотя
Холодне прикласти
Спокій
Коли ходить-перемотати еласт бинтом
Джипиті чат, каже краще фастум гель. Бо я не старалась ніколи з таким і не знаю що купити найкраще. Щоб допомогло і обезболило
Черный Ловелас• 09 декабря в 19:08
Лист капусты прикладывать, как бы это не смешно звучало мне помогает при подворачивании.

Берете капустный лист прокатываете скалкой прикладываете к голеностопу пакетик и эластичным бинтом не туго обматываете.
Доктор Варвар• 09 декабря в 19:10
Диклофенак и эластичный бинт
Аннуитет• 09 декабря в 19:28
З власного досвіду (три тижні тому теж невдало підвернув ногу) - усі ці диклафенаки, ( треба брати хоча б 25%), ібупрофени, капустяні листи-ну це усе щоб бути зайнятим. Трохи набряк знімає холод, ну еластичний бинт просто допомогає не навантажувати.
А так лише чекайте, коли само пройде)
Я своєму усе це робила))) мазала , холод, капуста, бінт)) Бо нога була така, що у чоботи ледь влазила. Але якщо б не робила- воно так само б проходило. Десь тиждень, в повністю так може і більше двох.
Но ми знімок зробили-. Боялась, щоб не було розриву зв´язок. Це гірше за перелом
Пьяная вишня• 09 декабря в 19:43
Иногда и на растяжение накладывают гипс, это слова доктора, который мне его наложил.
А вывих надо вправлять, зря к доктору не идёте. Я однажды не пошла и потом ходила с отёком несколько месяцев.
ПП-шница• 09 декабря в 20:49
Ви така дивна. А людина виключно з кісток складається? Я надірвала собі звʼязки в голєностопі. Це ще гірше ніж перелам. Місяць в гіпсу. Пройшло два роки - нога досі пухне і болить. А ну не потрібно ж вам до лікаря, ну добре
Глубоководная селедка• 09 декабря в 21:19
Рекомендації лікаря травматолога (дитина підвернула ногу,робили рентген виявили розтягнення зв´язок)
Набряк- прикладати холод,першу добу по 10 хв,кожну годину.
Нурофен- 2 р.на добу,це теж для зняття набряку,запалення.
Не навантажувати ногу,підняти на подушку,
мазати Долобене гель.
Також фізіопроцедури,якщо є можливість. Це наче має пришвидшити загоєння,але то морока . Хоч ще один травматолог радив придбати домашній аппарат ультразвуку і робити дома. Але ми не купляли.
Краще радитися з лікарем,зробити огляд,може рентген. Підлітки-кості тендітні. Правильне лікування не зашкодить.,щоб з часом не пошкодувати.