З родзинкою• 09 декабря 2025
Особисті запитання
Кілька років вже працюю медичним представником і регулярно відвідую різні аптеки, щоб перевіряти викладку нашої продукції та спілкуватися з персоналом. Нещодавно зайшла в одну аптеку — стандартний робочий візит.
До мене підійшов директор аптеки, з яким я раніше не спілкувалася. Спочатку він дуже активно почав розмову й навіть запропонував перейти працювати до них, сказавши щось на кшталт: “З вами наш колектив працював би набагато ефективніше”.
Потім почалися доволі особисті питання, які жодним чином не стосуються роботи:
— “Ваш чоловік не проти вашої роботи?”
— “Чому ви носите обручку на середньому пальці?”
— “Звідки у такої молодої красивої дівчини такий досвід?”
Я була там виключно з робочих причин, і його тон був явно неформальним. Після розмови залишилося дивне відчуття, ніби він не як до фахівця звертався, а якось надто особисто.
Хотілося б почути думку збоку: це просто дивний стиль спілкування, спроба флірту чи перехід меж? І як краще реагувати в таких ситуаціях, щоб залишитися ввічливою, але зберегти дистанцію?
— “Ваш чоловік не проти вашої роботи?”
Скорая помощь• 09 декабря 2025
Классический подкат.
Насчёт, ’как уходить’ - не отвечать на вопрос вообще и задать встречный вопрос по работе или около работы. Чтобы сместить фокус его внимания
Organic• 09 декабря 2025
Не идти туда работать
Если у вас возникло такое чувство неприятное, то так и есть
Липкий тип
З родзинкою
• 09 декабря 2025
Ответ дляCopy-Paste
Спросите: есть ли у него жена?
Дякую, теж про це думала. Але раптом ще подумає, що я ним зацікавилась
З родзинкою
• 09 декабря 2025
Ответ дляOrganic
Не идти туда работать
Липкий тип
Та і не збираюсь туди іти) він мені фармацевтом пропонував до них влаштуватись, а так я зараз медичний представник
З родзинкою
• 09 декабря 2025
Ответ дляPrervana
’Жениться вам надо, барин’. И поржать
А раптом він одружений?)
З родзинкою
• 09 декабря 2025
Ответ дляPrervana
Ну значит надо по ситуации сориентироваться и сказать что-то такое, что его обескуражит
Скажу, що мені подобаються дівчата, якщо знову почне
З родзинкою
• 09 декабря 2025
Ответ дляPrervana
... И когда это кого обескураживало...
Чоловікам не дуже подобаються одностатеві стосунки
Скорая помощь• 09 декабря 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Все равно это будет приглашением на разговор о личном. Но Вы же его еще ’у порога’ хотите остановить..
З родзинкою
• 09 декабря 2025
Ответ дляСкорая помощь
Так, щоб йому таке сказати
Україна понад усе!• 09 декабря 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Думаєте?
Здесь все очевидно. ’Сальный’ подкат.
Скорая помощь• 09 декабря 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Так, щоб йому таке сказати
С гпт-чатом дружите? Он Вам нагенерит разные ответы в разных оттенках). А у меня конец рабочего дня, все мозги уже выхолощены//
З родзинкою
• 09 декабря 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Здесь все очевидно. ’Сальный’ подкат.
Він ніби старший суттєво, спочатку подумала, що допитливий, а потім вже занадто
Україна понад усе!• 09 декабря 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Знаете, вот сколько тем читаю здесь, проблема женщин только одна, одна у всех - нелюбовь к себе. Вы не исключение.
З родзинкою
• 09 декабря 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Думаєте це відсутність любові до себе?)
Україна понад усе!• 09 декабря 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Думаєте це відсутність любові до себе?)
Я как-то двусмысленно выразилась?)
З родзинкою
• 09 декабря 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Я как-то двусмысленно выразилась?)
Ні) просто не знаю, як це пов´язано.
Україна понад усе!• 09 декабря 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Ні) просто не знаю, як це пов´язано.
Чужой человек переходит границы, а у Вас вопрос, правильно ли Вы все поняли. У женщины, что любит и уважает себя такого вопроса не возникает, она сделала выводы и все. Сами видите (пишете же сами, что перебор), но вот та самая нелюбовь к себе, отсутствие границ говорят ’ а может это ты не так поняла?’, те с твоим восприятием что-то не то, а не с ним.
З родзинкою
• 09 декабря 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Я згідна з вами. От є таке, складно ставити мені кордони
Садоводница• 10 декабря 2025
нужно было тактично ответить что кольцо на среднем пальце потому что выходила замуж беременная или в другом весе, сейчас похудела и боюсь потерять так как очень ценю его и люблю мужа.
все, вопрос будет закрыт.
извиниться и сказать что опаздываете на встречу с врачом в отделении.
После вежливого ответа и обозначении своей позиции продолжится рабочий контакт по надобности.
все, вопрос будет закрыт.