язззззь!!!• вчера в 20:58
Порекомендуйте подобову оренду в Будапешті.
Доброго вечора.
Зараз проживаємо тимчасово в Ужгороді.
Хочемо на день народження дитини, через тиждень, поїхати в Будапешт (вперше в Європу) на тиждень.
Порекомендуйте будь ласка, подобову оренду окремого житла (я і 2 дітей) з кухнею.
або де шукати.
дякую всім за допомогу.
Зараз проживаємо тимчасово в Ужгороді.
або де шукати.
дякую всім за допомогу.
Вбигудях• вчера в 21:04
Орендували на букінгу. Nova City Apartments та Vision Apartments Budapest
Обидва варіанти були гарні. Другий варіант трохи далі від центру але за 100 метрів від великого торговельного центру, де можна було і поїсти і на шопінг сходити . Також і обох варіантах є підземні паркінги
язззззь!!!
• вчера в 21:04
Ответ дляВбигудях
дякую.
Вбигудях• вчера в 21:05
Ответ дляязззззь!!!
дякую.
Будь ласка. До речі, теж з Ужгорода їхали. Якщо машиною, то мені через словацький кордон навіть швидше їхати, ніж через угорський
На букінгу величезний вибір на ваш бюджет і уподобання.
Особисто я люблю новобудови в районі Corvin Plaza, один з них Vision вам вище рекомендували.
Останнього разу орендували більш бюджетний варіант Botanic Nest, непогано за свої гроші + безкоштовний підземний паркінг.
Можу в особисті дати прямий номер власника, можливо, буде дешевше
Ответ дляE-ducate
буду вдячна
Ну ниче се• вчера в 22:10
Ответ дляE-ducate
8 район считается не очень
язззззь!!!
• вчера в 22:19
Ответ дляНу ниче се
8 район считается не очень
Поясніть будь ласка, в якому плані не дуже
Ну ниче се• вчера в 22:22
Ответ дляязззззь!!!
Считается не совсем благополучным. Сейчас его отремонтировали частично, корвин плазу выстроили, но чуть дальше и стрем.
язззззь!!!
• вчера в 22:26
Ответ дляНу ниче се
Ой, не лякайте.
Я сама з дітьми, думала там все цивільно і безпечно.