Дівчата, робимо ремонт в будинку. Зі сходами взагалі біда якась, не розумію чим покрити їх. Є лак, масло віск, щось не дуже гарно, щось раз на рік оновлювати треба. Хто що може сказати, як люди роблять і чи задоволені.
Куколка-мяуколка• 09 декабря 2025
Ми дерево покрывали матовим лаком Tikkurila. Все остальное какой то матовой пропиткой. Не помню как именно название.
Не люблю когда дерево блестит.
Айпишница• 09 декабря 2025
У нас покрашены белой эмалью. Живем меньше года, уже много царапин и вообще вид уже несвежий. Будем летом освежать