Міні-бікіні• 09 декабря в 21:14
Фен, порадьте фен, будь лаааскааа
Дівчата, маю терміново замовити Санті фен, а не можу визначитися який. Отже, стартова вимога - я хочу феном-палкою крутити кудрі. Звичайних фенів в мене два. Плойки-утюжки є також. Я хочу саме типу дайсонівської палки, що "сьорбає" повітрям пасмо і закручує його навколо себе. Була в Комфі, там Шарк, і в нього ще 5 насадок. 8к коштує. Починаю гуглити, очі розбігаються. В цілому, в ідеалі мені потрібна просто ця палка без усіх інших прибамбасів. Таке буває? Будь ласка, порадьте!
Силиконочка• 09 декабря в 21:16
О, послухаю. Я на дрімі зазиряю такий:
Може, хто має)) поділіться відгуками
Міні-бікіні
• 09 декабря в 21:18
Ну мені в комфі такий показували. але в мене усі ці насадки просто валятися будуть
Карамелька• 09 декабря в 21:21
Ответ дляМіні-бікіні
И сколько насадок у вас будет валяться?) 1расческа?
Міні-бікіні
• 09 декабря в 21:22
Ответ дляКарамелька
Концентратор, щітка і ще 1 палка
Міні-бікіні
• 09 декабря в 21:26
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Удалено администрацией...
Палка! Палка де?
Міні-бікіні
• 09 декабря в 21:33
Ответ дляВерочка 100%
В мене не палка
. Але мені супер
В мене три волосини на голові, палка їх реально круто сьорбає. Тільки от знайти б подешевше і без усіх тих запчастин зайвих
Верочка 100%• 09 декабря в 21:34
Ответ дляМіні-бікіні
Ця теж сьорбає. Розкішної шевнлюри в мене не має теж на жаль
Карамелька• 09 декабря в 21:38
Ответ дляМіні-бікіні
Концентратор, щітка і ще 1 палка
Концентратором сушите будете
Палка 1 в лівий бік, єдна в правий)
Море Щастя• 09 декабря в 21:38
Ответ дляСиликоночка
О, послухаю. Я на дрімі зазиряю такий:
Може, хто має)) поділіться відгуками
Мені Санта вже поклав подарунок
Читала по відгукам - класний. Тестила лише в магазині
Силиконочка• 09 декабря в 21:42
Ответ дляМоре Щастя
Мені Санта вже поклав подарунок
Мене зупиняє низька потужність, бо маю пористе волосся. Боюся, що моєму Філіпсу на 2400 вт цей фору не зробить.
Що скажете після затесту? Потужне повітря?
Море Щастя• 09 декабря в 21:53
Ответ дляСиликоночка
Так швидко сушить, в мене довге волосся, Він не палить волосся. легкий і тихий.
Терморегуляція. Це мені було важливо.
Система захисту від перегріву NTC гарантує максимальну безпеку під час використання пристрою, автоматично регулюючи температуру для запобігання перегріву. Така технологія не лише продовжує термін служби стайлеру, але й забезпечує стабільну роботу навіть під час тривалого укладання.
В Україні є офіційний представник. Можете затестити його
Терморегуляція. Це мені було важливо.
Силиконочка• 09 декабря в 22:02
Ответ дляМоре Щастя
Терморегуляція. Це мені було важливо.
Може дивне питання: тестили на сухому пасмі?
Море Щастя• 09 декабря в 22:05
Ответ дляСиликоночка
Так. Мені консультант показав як змінюється температура на прикладі холодної куртки і сухого волосся. Тобто холод/тепло
Довго не тримала на волоссі, але швидко зробила локон))
А шо сталося?• 09 декабря в 23:49
Я дочке такой купила на НГ, отзывы хорошие, я немного затестила перед тем как спрятать.Нормальный, но хочу сказать, что свой бы фен ( у меня parlux) не променяла на такое. Мне лучше фен хороший+ хорошие расчёски/ брашинги