ГейСюда• 09 декабря в 22:53
Что взять на перекус в поезд в ЕС
Полдня до от Чопа до Бударешта ехать, что можно брать на перекус, чтобы это можно было в ЕС ввозить? И можно ли брать сок?
Хочу наколоти губи• 09 декабря в 22:54
До ЄС можна ввозити продукти для особистого споживання в обмеженій кількості, зокрема: фрукти та овочі (до 5 кг), рибу та морепродукти (до 20 кг), мед (до 2 кг), каву та чай (500 г та 100 г відповідно), яйця та вироби з них (до 2 кг), солодощі, випічку без молочно-м´ясних складників (до 2 кг), а також дитяче харчування (до 2 кг). Суворо заборонено м´ясні та молочні продукти, консерви, шоколад та домашні страви з м´ясом/молоком.
Дозволені продукти та обмеження:
Овочі та фрукти: до 5 кг (без картоплі).
Риба та морепродукти: до 20 кг загальної ваги (або одна рибина, якщо вона важча).
Ікра осетрових: до 125 г.
Мед: до 2 кг.
Кава: до 500 г.
Чай: до 100 г.
Яйця та вироби з них (наприклад, паста): до 2 кг.
Кондитерські вироби (цукерки, печиво, торти): до 2 кг, якщо вміст молока та шоколаду не перевищує 20%.
Хліб, макарони: без м´ясної/молочної начинки, до 2 кг.
Дитяче харчування (змішане з молоком/м´ясом): до 2 кг, у заводській упаковці.
Бутерброди та снеки: дозволені, але митники можуть змусити з´їсти на кордоні.
Суворо заборонено:
М´ясо та м´ясні продукти: свіже м´ясо, ковбаси, сало, паштети, консерви.
Молоко та молочні продукти: сир, йогурт, масло, згущене молоко.
Шоколад: (у великих кількостях).
Домашні страви з м´ясом чи молоком.
Важливо: Продукти мають бути у заводській упаковці та призначені для особистого споживання, а не для продажу.
Дозволені продукти та обмеження:
Ікра осетрових: до 125 г.
Мед: до 2 кг.
Кава: до 500 г.
Чай: до 100 г.
Суворо заборонено:
Шоколад: (у великих кількостях).
Домашні страви з м´ясом чи молоком.
Засомневаю• 09 декабря в 22:59
Я брала с собой все, что хочу, но в пределах того, что могу съесть сама. Шоколадки стабильно беру на сувениры (штук 5) и конфеты. Отбивные брала, хлеб, сыр, батончики и тд.
Засомневаю• 09 декабря в 23:01
Ответ дляХочу наколоти губи
Дозволені продукти та обмеження:
Ікра осетрових: до 125 г.
Мед: до 2 кг.
Кава: до 500 г.
Чай: до 100 г.
Суворо заборонено:
Шоколад: (у великих кількостях).
Домашні страви з м´ясом чи молоком.
Дозволені продукти та обмеження:
Ікра осетрових: до 125 г.
Мед: до 2 кг.
Кава: до 500 г.
Чай: до 100 г.
Суворо заборонено:
Шоколад: (у великих кількостях).
Домашні страви з м´ясом чи молоком.
Кстати, что касательно фруктов и овощей. На границе вам скажут, что вообще никакие фрукты нельзя ввозить кроме ананасов, кокосов и ещё какой-то фигни. Я провозила в коробке помидоры. Мне сделали выговор, что нельзя. Я спорила, что в интернете другое написано. Меня опять отчитали, но мои помидоры не забрали. У соседки забрали, но у неё в машине стояло открытое пластиковое ведёрко, там было помидоров от силы шт 7-8.
из_под_тишка• 09 декабря в 23:04
Моя подружка перемолола сало і провезла в пакеті, в кармані пальто. Потім воно нам дуже стало в нагоді. Також брали з собою м´ясну нарізку на бутерброди. Звісно на свій ризик. Перевірка була в вагоні вибірково, просили розкрити великі валізи і тут же закривали, запитували чи не веземо заборонене. Така собі перевірка. Звісно що ніхто нічого не віз)
ГейСюда
• 09 декабря в 23:05
Ответ дляЗасомневаю
Ой не, после того как я год назад насмотрелась, как словаки изымали у наших тушенку и колбасы, мясное я точно не рискну, но и одним печеньем как я тогда питаться неохота
Засомневаю• 09 декабря в 23:05
Ответ дляГейСюда
Подождите, я пишу о том лично везла в лоточке с собой в дорогу. Хотя может от пограничников зависит. Хз.
ГейСюда
• 09 декабря в 23:08
Ответ дляЗасомневаю
Так там тоже была домашняя в баночке и колбаса в размере на пару бутербродов, но да они тогда прям что- то злобствовали, типа не положено, значит неположено.
Засомневаю• 09 декабря в 23:08
Ответ дляГейСюда
Ну тогда не знаю. Может порезать надо было.
Мне без сахара• 09 декабря в 23:10
Ответ дляиз_под_тишка
Я у вересні їхала в Братиславу. Вагон забитий був. Повірили усі сумки і рюкзаки. Всі без винятку.
Я брала з собою млинці з яблуком і м´ясом, крекер, різні батончики. Але, якщо чесно, то їсти зовсім не хотілося. Жувала щоб жувати. Син відмовлявся.
из_под_тишка• 09 декабря в 23:25
Ответ дляМне без сахара
Я розумію що у кожного свій досвід. І ще людський фактор ніхто не відміняв. Одна зміна може дуже перевіряти, а інша ні. Я написала те що було у потягу Чоп-Відень. Так нас перевіряла угорська таможня в Захоні.
SnowMaiden• 09 декабря в 23:32
Ехали Чоп Захонь на такси, я задолбала водителя своим 1 бутером с сыром, а потом оказалось, что дед пенс вез 20 кг вяленых колбас, шоколад, сыр, йогурты, творог, короче весь багажник его. И ничего, это потом он мне в поезде уже рассказывал