Или это вброс?
Ваше Высочество• 09 декабря 2025
Ответ дляammakat
Трамп имел в виду быстро подписать мирное соглашение, и сразу выборы. А Зеленский прикидывается, что якобы готов провести выборы во время войны. Блеф это, попытка соскочить с темы
Ну и правильно делает
Борисфенка• 09 декабря 2025
Трамп хоче. Всі сміються.
Але чим чорт не жартує, все що завгодно може бути.
Ваше Высочество• 09 декабря 2025
Ответ дляammakat
Что в этом правильного - люди гибнут, территории уходят. Сколько он еще будет бегать и вилять? А главное зачем? Как это поможет Украине?
Путину скажите что люди гибнут ,Украина в обороне стоит у нее другого выхода нет и Путин не остановится пока не получит крепко по зубам . Если представить таков кошмар что он оккупируют Украину то потом будут украинцы против Европы воевать . Не хотите воевать за свою страну , будете за чужую дохнуть и ваши дети тоже
Ваше Высочество• 09 декабря 2025
Ответ дляammakat
В 22 году Россия контролировала гораздо больше территорий и большую часть из того что она сейчас контролирует -она заняла в 2014 ом
Ответ дляВаше Высочество
То есть вы верите в победу Украины? В то, что она вернет территории? Иначе зачем это все
Борисфенка• 09 декабря 2025
Ответ длячаревна
И как сказал сам Трамп, Зеленский снова может стать президентом.
Геніально, сцуко - мільярди на вибори і дорога в Буковель, на війну насрати :(
Ваше Высочество• 09 декабря 2025
Ответ дляammakat
Есть разные варианты событий . Но я верю в Победу Украины . Насчёт вернуть все территории - посмотрим, сейчас конечно нет такой возможности , нам бы удержать то что сейчас под нашим контролем
Борисфенка• 09 декабря 2025
Ответ длячаревна
За то станет легитимный...
Він і зараз легітимний, пошли вони в сраку - і Трамп, і Хуйло.
ПадаюВреверансах• 09 декабря 2025
І кого будемо обирати?
Хоч приблизний список є?
Петро присутній буде?
Хоч приблизний список є?
Петро присутній буде?
Солнышко-93c6• 10 декабря 2025
Ответ дляВаше Высочество
Привет. Знакомый почерк. С возвращением.
Когда начнется про бурятов?
виктория7аас• 10 декабря 2025
Ответ длячаревна
Так и станет у меня сомнений нет
Ответ дляВаше Высочество
Ну и правильно делает
Що тут правльного. Що взагалі тут нормального в усьому? Оно щойно у гулієва читаю - бла бла, трамп очікував що зеля скаже або «так» або «давайте обговоримо», а натомість він з‘їздмв кудись і сказав тверде «ні» стосовно плану. І новий план - це НЕвивідчедкння військ з донбасу, НЕвіддача територій, - тобто Київ хоче і гарантій, і не поступатися нічим. Отакий от у нас рішучий презинт.
Просто носяться з тимі пісульками, як той дурень з мішком картошки. Ні про що. Йому сука весь світ сказав, - ніякого донбасу. Народ України - те саме. Люди Донбасу - живуть там під окупантом і їх все влаштовує! Ні, блть, нада ще рік два витрачати на свій «план» поки все обсмокчуть і нічим не закінчать.
Дєлаєт правільно. Ніхуя він нє дєлаєт.
А американська делегація може вплинути на путіна щодо припинення вогню через Вибори, на пару місяців? Ох
То хай вплинуть , чого ні. Так, у нас буле внутрішній хаос, вибори це завжди несуть... але хай виборюють припинення вогню.
Бо весною ,в травні путін трампу показав фак на умову припинення вогню.
Ответ дляВаше Высочество
Нахуя Ви ті страшилки читаєте, ще й транслюєте. Хто Вам таке сказав? Канали по наказу влади? А, і те що всіх зґвалтують від мала до велика, да?
По зубам кажете поки не отримає? Так він і не отримає. Чи Ви не можете по результатам 4 років це зрозуміти ніяк, чи що відбувається?
На який хрін йому окупувати всю Україну, він хоче Україну ДОЇТИ. бо це гарна перспективна замля. І апарат його - хоче Україну доїти. Вони проти, щоб таку здоровенну і гарну країну доїв захід. На який Україна була намилилася в 2014; може ще хіба що жити тут населення хоче, ну і то, на бажання населення влада як правило уваги не звертає
Ответ дляВаше Высочество
Можете пояснить зачем пу воевать с Европой?
Ваше Высочество• 10 декабря 2025
Ответ дляAmalpi
Потому что он больной на голову упырь , хочет такого же влияния на Европу как некогда СССР имело
Coffee is Love• 10 декабря 2025
Ответ дляammakat
А як тут допоможуть фейкові вибори?
Coffee is Love• 10 декабря 2025
Ответ длячаревна
За то станет легитимный...
Та не дай Боже насправді.. хоча я вже не уявляю хто зможе зараз домовитися про щось адекватне для нас. Залужний наскрізь британський. ПП не факт що буде красти так само як Зе.
Coffee is Love• 10 декабря 2025
Ответ дляTeonaa
Дєлаєт правільно. Ніхуя він нє дєлаєт.
Київ просто хоче гарантій. Яких не дає НІХТО.
Coffee is Love• 10 декабря 2025
Ответ дляAmalpi
А з Україною навіщо воює?