Пишу каліграфічно• сегодня в 09:56
Що відповісти мамі, коли вона без кінця каже - на твоєму місці я б…
і лізе з порадами, яких я не просила?
Я слухаю, киваю, але все одно буду робити по своєму.
Ку-кусик• сегодня в 09:57
Не рассказывайте ей о себе и своих обстоятельствах, зачем вы все вываливаете?
Надежда наш компас• сегодня в 10:00
Добре, що у вас є стійка позиція. У менеїї , на жаль, не було. Менше розказуйте. Робіть так і далі слухати і робити своє. Сказати: Я не питала твоєї думки. Маю свою думку.
Помилуйте мадам• сегодня в 10:02
А я б, мамо, на вашому місці, не давала б порад, про які не просили.
Леді Душка• сегодня в 10:04
Ответ дляПомилуйте мадам
Главное, что на ВЫ
Угги_в_горошек• сегодня в 10:05
А я всегда слушаю советы вообще всех кого считаю авторитетом и говорю я подумаю. Когда навязываются тогда грубо обрываю. Я ж не знаю кто у вас мама. Если она советы по работе даёт и она профессионал то я б прислушивалась. Умный учится на чужих ошибках а глупый на своих
Так точно!• сегодня в 10:06
На моєму місці ти була 25 років тому і свій шанс використала. Тепер моя черга
Помилуйте мадам• сегодня в 10:07
Ответ дляЛеді Душка
Какой смысл от этого выканья?
Такой же как и от тыканья- традиции конкретной семьи
Леді Душка• сегодня в 10:07
Ответ дляУгги_в_горошек
В теме не об ошибках речь
Так точно!• сегодня в 10:07
Ответ дляЛеді Душка
Какой смысл от этого выканья?
Типу послати нафіг, але з повагою
Леді Душка• сегодня в 10:09
Ответ дляПомилуйте мадам
Такое
Забула що?• сегодня в 10:24
Сказати: мама, мене тригерить твоя фраза «на твоєму місці», я розумію, що у тебе є своя думка, але я теж маю свою, я не ти і маю інші почуття і погляди в певних питаннях.