Соображалочка• 10 декабря в 10:24
Плутаю, коли яку мову використовувати, відписую англійською там, де можна було
рідною, і навпаки. Це нормальний період чи вже деформація?
Настасья Пицун• 10 декабря в 10:27
Ви звернення до преза пишете чи в чат будинку, що яйця є по акції?
Невидимка Майя• 10 декабря в 10:41
Ответ длямиссАрфография
Смотря какой фабрик))
Офигенная тетка, и продавец классный🥰
КоролеВешна• 10 декабря в 10:53
Це у вас період понтів.
Хоча, я коли сиджу над ангійською 7-10годин в день, то мене теж буває приклинює на якесь українське слово, але я не пишу і не кажу тому, хто про англійську тільки чув.
Не так, як ця женчіна .