Научительница• 10 декабря 2025

Вы бы боялись рожать второго

Если беременность не запланированная и старшему 2,7, ходит в сад на момент беременности? И вам 38? Муж днями на работе.
Результат:
вже голосів: 108
55 (50.93%) Нет
53 (49.07%) Да
Аленький носочек• 10 декабря 2025
Ответ дляПокращена
Ось, я вважаю що різниця між дітьми має бути маленька - 1-2 роки,хоча це важко для мами але точно краще до дітей. Бо 6річній дитині вже не цікаво з маленькими,а коли молодшому 3,то старшому вже 8 і теж немає спільних інтересів,лише догляд. Різниця була 6 років і у мене з братом 4.
Ну моим сейчас
16, 14, 12 и 8
ВСЕ занимаются младенцем.
Но «занимаются» - это только подержать на руках. Никто не моет, не меняет подгузник, не гуляет на улице и тд
Так младший, 8 летний наоборот «достает» - хочет подержать на ручках. Прям договаривается: я приду из школы и ты сразу мне дашь :)))

Старший пару раз ходил со мной к врачу. Именно мне надо было, а он с ребенком сидел пока меня осматривали. (Муж сейчас учится в другом городе - не было смысла ему отпрашиваться. Пока у старшего перемена). Он просто посидел в телефоне рядом со спящим ребенком. Не думаю, что «перетрудился» :)))
Аленький носочек• 10 декабря 2025
Ответ дляТролю як можу
Клас! Вітаю вас. Мене захоплюють такі люди,які з такою кількістю дітей продовжують насолоджуватися життям. Це дуже круто
Спасибо
Дети никогда не были «помехой».
Безпринципова• 10 декабря 2025
Ответ дляПлету интриги
Разница между моими детьми 10 месяцев. И когда дети здоровы, маме не нужно работать, то честное слово, я не понимаю что сложного в том, чтобы с ними быть одной?
Ну а у папы есть вечера и выходные
А де ви бачили повністю здорових дітей зараз. У половини дітей якісь особливості- чи то алергії і треба дієта, чи аутичний спектр, чи простуди з ускладненнями, а бувають і серйозніші захворювання. Лотерея 50 на 50. І невідомо які будуть діти...
Покращена• 10 декабря 2025
Ответ дляАленький носочек
Ну моим сейчас
16, 14, 12 и 8
ВСЕ занимаются младенцем.

Вони по черзі у вас граються. А коли дитина 10-12 років сидить з молодшим братом доки мама з татом пішла у кіно це інше.
Розвідка Маші• 10 декабря 2025
Ответ дляПокращена
У сестри чоловіка так було,а тепер старшій 14 і вона видала що вони зіпсували їй дитинство і що вона їх молодшу дитину доглядала і розважала і тепер вони їй винні. Я зі своїм молодшим братом теж не любила гратися і всюди з собою брати,а мама мені торочила що я повинна.
Діти завжди знайдуть в чому звинуватити батьків. Бо це діти, бо вони ще не готові взяти відповідальність на себе за свої проблеми. Це так працює. виховання це правила і обмеження. Немає жодної дитини що на 100% задоволена своїм вихованням.
Мастер Пис• 10 декабря 2025
Ответ дляТролю як можу
Я обох дітей народжувала з таким розумінням, а якщо, чи витягну я сама, в мене навіть фінансова подушка була на кілька років декрету на всякий випадок
Самый здравый подход! по моему субъективному мнению конечно...
Тролю як можу• 10 декабря 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ну вы знаете, если девочка с неблагополучной семьи родит в 18, то не факт что она то море и увидит. Конечно есть боевые барышни, с темпераментом, но далеко не все. Тут всё решает автор. А аборт далеко не всегда выход из ситуации. У кого то и после него хуже может быть.
Якщо дівчина неблагополучна, то вона і в 20, і в 30, і в 40 того всього не побаче, і питання не в дітях!
Тролю як можу• 10 декабря 2025
Ответ дляПокращена
Удалено администрацией...
В сенсі не могли? Ще як могли. Я малювала,вирізала, ліпила, ми ніколи разом не грали, років з 5-6 (дитсядівський вік) я вже гуляла зі своїми друзями, ніколи ми не гуляли з сестрою разом. Але вам звісно краще знати про моє дитинство)
Неместная Я• 10 декабря 2025
так боялась, что залетела и родила в 40
Покращена• 10 декабря 2025
Ответ дляТролю як можу
Удалено администрацией...
САМ_ТАКОЙ• 10 декабря 2025
Какие-то не критичные вводные
Свое жилье? Регион проживания? Зарплата мужа? Вероятность в миг остаться без работы и как быстро найдет если что? НЗ? Пассивный доход?
Неробименінерви• 10 декабря 2025
Я залетіла коли першій було 1.9, не залишала.
Тролю як можу• 10 декабря 2025
Ответ дляПокращена
Удалено администрацией...
З 5 років я вже гуляла на вулиці точно сама, це те що я пам´ятаю, ніхто в той час на майданчику з дітьми не сидів. Гуляти містом з батьками, це не дорівнює проводити час безпосередньо з сестрою,в цьому сенсі всі брати та сестри ’гуляють’ незалежно від віку, літо ми взагалі порознь проводили, я в одної бабусі,вона в іншої. Дивні люди, які вважають, що вони краще знають про життя людей, ніж самі люди. Що ви мені хочете довести чи нав´язати взагалі не зрозуміло
Аленький носочек• 10 декабря 2025
Ответ дляПокращена
Никто в здравом уме в кино не ходит, оставляя младенца на 10 летнего ребенка.
Даже не представляю кто бы из моих знакомых мог бы так поступить.
Когда старше - то оставлять мы начали только тогда, когда ребенок и сам мог бы остаться ненадолго - в 6-7 лет. Просто один он бы 30 минут остался. А с братьями 2-3-4 часа (потому что они покормить могут)

Старший сейчас подрабатывает бебиситером. Ходит к 4 летнему ребенку на 2 часа. Пока его родители ходят на совместную тренировку. Так ему деньги платят. И он вообще учителем планирует стать
Покращена• 10 декабря 2025
Автор,мені 40,дитині 3.4,ходить у садок 3 міс. Ніхто жодного разу не посидів із моєю дитиною,він увесь час на мені,чоловік ховається від нас на роботі,хоча коли прошу то допомагає без питань. Інших помічників немає. Я б може народила другу дитину якби у нас були безлімітні гроші,мені ніколи не треба на роботу і у нас є помічники,але,це не так. З іншої сторони,на аборт я мабуть не пішла б,на вашому місці.
Покращена• 10 декабря 2025
Ответ дляАленький носочек

Не немовля, дитину 4х років залишають.
Покращена• 10 декабря 2025
Ответ дляТролю як можу
Удалено администрацией...
Тролю як можу• 10 декабря 2025
Ответ дляПокращена
Удалено администрацией...
Не цілуюсь з бодуна• 10 декабря 2025
Ответ дляМамкиня доця
Я хотела двух оптом. Погодками или близнецами.
Не вышло. Но было бы практично по времени и затратам энергии
Я родила оптом( тоже так хотела 😁). Да, так легче. И с одеждой и с игрушками, но засада была когда болели одновременно или с одним надо было в больнице лежать.
Покращена• 10 декабря 2025
Ответ дляТролю як можу
Удалено администрацией...
Тролю як можу• 10 декабря 2025
Ответ дляПокращена
Удалено администрацией...
Ні, це саме кумедно, вважати, що ти знаєш про життя людини краще за ту людину, тут ніякі закони логіки не діють)
Покращена• 10 декабря 2025
Ответ дляТролю як можу
Що ви пам´ятаєте до 5 років,не смішіть,може якісь пару днів)))) смішно
Тролю як можу• 10 декабря 2025
Ответ дляПокращена
Смішно це те, що робите ви. Всруся, але буду доводити до останнього те, чого взагалі не знаю. Підлікуйтеся)
Покращена• 10 декабря 2025
Ответ дляТролю як можу
Удалено администрацией...
Тролю як можу• 10 декабря 2025
Ответ дляПокращена
Удалено администрацией...
Ау, жіночка,я пишу про власне життя. А ви пишете маячню про життя людини яку взагалі не знаєте. Вам реально треба лікуватися, бо це вже якесь відхилення
Покращена• 10 декабря 2025
Ответ дляТролю як можу
Удалено администрацией...
Білка в колесі• 10 декабря 2025
Ответ дляМамкиня доця
Это просто опыт. Где там сценарий?
Я не писала что нравиться, я написала, что мне было легко с младенцем.
Те, что одини в семье или младшие - часто потом первенца вешают на родителей.
Особенно если родили ДО 25 лет
То есть над вами издевались, и вы предлагаете издеваться.
Такие себе биороботы.
Тролю як можу• 10 декабря 2025
Ответ дляПокращена
Удалено администрацией...
Жіночко,якби ви уважніше читали,якщо у вас взагалі є такий навичок, то я писала, що окрім мене, про моє дитинство знають ще й батьки і очевидно що не ви. Але б ви прислузґхалися до поради, бо з вами не все ок. І аби ви врешті не всралися, то я більше такому токсику,як ви,відповідати не буде, ваше слово буде останнім
Покращена• 10 декабря 2025
Ответ дляТролю як можу
Удалено администрацией...
Пластилин_Колец• 10 декабря 2025
Ответ дляПокращена
Это почти у всех так.
У моего мужа сестра на 9 лет младшего тоже говорит что ему все детство испортили,с его 9 лет
Ему 46 сейчас, с сестрой не близки.
Поэтому я очень рада что я одна,и что у нас с мужем 1 ребёнок тоже рада.