Н@Диете• вчера в 14:41
Вы согласны, что живот перечёркивает женскую фигуру?
Пані з калабані• вчера в 14:42
Да
Я ну очень не полная, даже не средняя. Но живот как на 6-7 месяце. Конечно портит. И сделать с ним ничего не могу
Н@Диете
• вчера в 14:44
Ответ дляКидаю курити
Суто з погляду біології, у жінки він має бути, от у чоловіка - ні
А чего у мужчины не должен быть
Кидаю курити• вчера в 14:48
Ответ дляН@Диете
А чего у мужчины не должен быть
У жінок в тій ділянці розташована матка, вона може давати невелику опуклість + пологи і їх наслідки. У чоловіків цього немає, тому в них якраз животи - суто лінь.
Ну, і через заточеністт жіночого організму під репродуктивну функцію, там теж природно формуються жирові пакети, щоб захищати важливі органи, чого теж немає в чоловіків, у них навіть від природи інакше співвідношення жиру до мʼязів, тобто їм бути худими легше.
Тож хлопчики, даруйте, але чому товстих чоловіків більше? Робіть щось з цим
Сметчица• вчера в 14:46
Смотря какой.
Я как-то тут платье выбирала, мне понаписывали, что живот нужно убрать. Сейчас смотрю на те фото, ну просто чудо, животик просто аппетитный, не висит, не торчит, всё вместе то, что надо. Я б хотела вернуть ту фигуру
Виправлялочка• вчера в 14:46
Ответ дляПані з калабані
Да
Так само, мій не зник навіть за ваги 45, все одно було це пузо.
Баба Йога• вчера в 14:49
Живіт негарно ні в чоловіка, ні в жінки. А якщо ще в чоловіка на тоненьких ніжках живіт, то взагалі ужас
котопёс• вчера в 14:49
Живот перечёркивает любую фигуру, женская ещё небольшой ладно, а вот мужик с пузом это блевота просто.
Баба Йога• вчера в 14:49
Ответ дляКидаю курити
Жирова прослойка знизу, а не живіт має бути
Баба Йога• вчера в 14:50
Ответ дляСметчица
Смотря какой.
А зараз що?
интайм_не_предлагать• вчера в 14:52
Ответ дляКидаю курити
Так. Гормональна система жінки сприяє відкладенню жирів саме в ділянці живота навколо пупа, але звисаючі з трусів боки, то вже інсулінрезистентність або погана ліпідограма.
Кидаю курити• вчера в 14:59
Ответ дляБаба Йога
А як Ви цю ділянку називаєте? Я якось животом усе життя, рочків мені вже так добре за 40, ось наїла нарешті трішки більше за 50 кг, але все ще вважаю то животом
Госпожа Белладонна• вчера в 15:04
Ответ дляПані з калабані
Да
Матку видаліть і не буде у вашому випадку живота, можна ще якусь частину кишківника і пару ребер
Все заради ’краси’
Божий одуванчик• вчера в 15:07
Ответ дляКидаю курити
Вы видели какой размер той матки в состоянии не беременности?
Кидаю курити• вчера в 15:08
Ответ дляБожий одуванчик
а ви в курсі, що це загалом впливає на розташування органів, + про більший відсоток жиру, який, зокрема локалізується саме в цій ділянці не всі можуть дочитати, забагато букв?
Н@Диете
• вчера в 15:12
Ответ дляГоспожа Белладонна
Все заради ’краси’
Причем тут матка...
Божий одуванчик• вчера в 15:12
Ответ дляКидаю курити
Что там влияет, размером с кулачок. У меня там жир начал появляться с возрастом, после 35 лет, и это гормональные изменения, при том что я худая.
Кидаю курити• вчера в 15:14
Ответ дляБожий одуванчик
ну тв мене після 40, то мені можна починати вас хейтити? зараз ще зважування влаштуємо
загалом про те, що в чоловіків набагато менше причин якраз мати пузо, а диивмося навкруги... І заголовок теми підкреслює, що псує саме жіночу фігуру. ніби чоловікам то прямо додає краси
Госпожа Белладонна• вчера в 15:14
Ответ дляН@Диете
Причем тут матка...
Ну загугліть: анатомія жінки
Божий одуванчик• вчера в 15:16
Ответ дляКидаю курити
В смысле Хейтить? У меня вес не менялся, 49-50 кг, а выпуклость внизу живота появилась, раньше был совсем плоский.