Фісташкова кава• 11 декабря 2025
Свадьба, нужна ли она?
Скажу так всегда мечтала о пышном платье , о свадьбе. Но не сложилось, первый брак тупо роспись за 2 недели до родов. И вот сейчас мужчина сделал предложение, документы поданы, свадьба в марте, он хочет праздник, а я перегорела, хочу просто роспись и улететь куда-нибудь. Вообще и на свадьбе никого не хочу видеть. А сейчас мелькнула мысль, ну наверное это последняя такая возможность, если не закрою это в себе, то что хотела свадьбу , может потом пожалею? Или бред это все. У кого так и не было свадьбы жалеете?
АдеКВАтная• 11 декабря 2025
Ответ дляАнтиТроль
Очень детально. Спасибо.
Непонятно только одно-зачем вы прячитесь от тцк если муж выездной?
Уже не прячемся. На тот момент муж был призывного возраста.
АнтиТроль• 11 декабря 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Аа, понятно. Ну тогда конечно можно планировать поездку
АдеКВАтная• 11 декабря 2025
Ответ дляАнтиТроль
Да, можно наконец-то выдохнуть.
рукиЖимолости• 11 декабря 2025
Я не хотіла пишної гулянки, а от пишну сукню - да))
Ми зробили весілля на 12 осіб ( лише найближчі). Я була у пишній сукні. Розпис на виїзді в ресторані. Фотограф був. А основну фотосесію поїхали роботи в Буковель ...заодно і весільна подорож). Ми брали свого фотографа на 2 дня. Їздили по різним локаціям (канйон, на джипі в гори, в лісі, в готелі, біля озера молодості...). 2 дня зачісок і макіяжу) на кожній локації переодягалась)) ще паралельно зробили фотосесію у вишиванках)) Вийшов класний альбом і стільки вражень. Нам гуцули та туристи на кожному кроці кричали гірко молодим
Робіть для вражень, для душі, щоб було приємно згадувати) сьогодні не хочеться, а потім захочеться...)
Кудесница_с_пургеном• 11 декабря 2025
Ответ дляМульйонерша
Смішно. Якщо для вас краше було поїхати в подорож, навіщо весілля на 100 чоловік?
Взагалі, помітила, що всі, хто відгуляв пишне весілля потім говорять, що краше б не робили, а ті хто, хто не робив шкодують, що не влаштували велике свято. Тому тут немає правильної відповіді
Вірно, нема. Тому й написала -слухайте своє серце і робіть як хочеться.
Вам треба обсміяти всіх та вся? Вважаєте вашу думку єдино правильною??
Мульйонерша• 11 декабря 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Що ви така зла? Може я вам заздрю, бо не робила такого пишного свята. Мисліть позитивніше і жити бути легше😉
Кудесница_с_пургеном• 11 декабря 2025
Ответ дляМульйонерша
Це називається пасивна агресія та аб´юз. Обсміяти, образити, зробити боляче і звинуватити в цьому іншого-чого ти така зла, чого ти така вразлива, ти не так все зрозуміла і тд
Задумайтеся над цим, чому ви агресуєте до інших людей