Фісташкова кава• 11 декабря в 07:19

Свадьба, нужна ли она?

Скажу так всегда мечтала о пышном платье , о свадьбе. Но не сложилось, первый брак тупо роспись за 2 недели до родов. И вот сейчас мужчина сделал предложение, документы поданы, свадьба в марте, он хочет праздник, а я перегорела, хочу просто роспись и улететь куда-нибудь. Вообще и на свадьбе никого не хочу видеть. А сейчас мелькнула мысль, ну наверное это последняя такая возможность, если не закрою это в себе, то что хотела свадьбу , может потом пожалею? Или бред это все. У кого так и не было свадьбы жалеете?
АдеКВАтная• 11 декабря в 09:28
Ответ дляАнтиТроль
Очень детально. Спасибо.
Непонятно только одно-зачем вы прячитесь от тцк если муж выездной?
Уже не прячемся. На тот момент муж был призывного возраста.
АнтиТроль• 11 декабря в 09:29
Ответ дляАдеКВАтная
Аа, понятно. Ну тогда конечно можно планировать поездку
АдеКВАтная• 11 декабря в 09:32
Ответ дляАнтиТроль
Да, можно наконец-то выдохнуть.
рукиЖимолости• 11 декабря в 09:35
Я не хотіла пишної гулянки, а от пишну сукню - да))
Ми зробили весілля на 12 осіб ( лише найближчі). Я була у пишній сукні. Розпис на виїзді в ресторані. Фотограф був. А основну фотосесію поїхали роботи в Буковель ...заодно і весільна подорож). Ми брали свого фотографа на 2 дня. Їздили по різним локаціям (канйон, на джипі в гори, в лісі, в готелі, біля озера молодості...). 2 дня зачісок і макіяжу) на кожній локації переодягалась)) ще паралельно зробили фотосесію у вишиванках)) Вийшов класний альбом і стільки вражень. Нам гуцули та туристи на кожному кроці кричали гірко молодим
Робіть для вражень, для душі, щоб було приємно згадувати) сьогодні не хочеться, а потім захочеться...)
Кудесница_с_пургеном• 11 декабря в 09:50
Ответ дляМульйонерша
Смішно. Якщо для вас краше було поїхати в подорож, навіщо весілля на 100 чоловік?
Взагалі, помітила, що всі, хто відгуляв пишне весілля потім говорять, що краше б не робили, а ті хто, хто не робив шкодують, що не влаштували велике свято. Тому тут немає правильної відповіді
Вірно, нема. Тому й написала -слухайте своє серце і робіть як хочеться.
Вам треба обсміяти всіх та вся? Вважаєте вашу думку єдино правильною??
Мульйонерша• 11 декабря в 09:53
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Що ви така зла? Може я вам заздрю, бо не робила такого пишного свята. Мисліть позитивніше і жити бути легше😉
Кудесница_с_пургеном• 11 декабря в 09:57
Ответ дляМульйонерша
Це називається пасивна агресія та аб´юз. Обсміяти, образити, зробити боляче і звинуватити в цьому іншого-чого ти така зла, чого ти така вразлива, ти не так все зрозуміла і тд
Задумайтеся над цим, чому ви агресуєте до інших людей
r25-1• 11 декабря в 15:22
Ответ дляnabludatel
У мене не було весілля.
Жалкую лише про відсутність фотосесії.
вообще пофиг. за 14 лет смотрели 2 раза.