Не виправдовуюсь• 11 декабря в 10:04

Дивна хвороба. Горло без температури

Скільки пам"ятаю, але все, що пов"язано з горлом = температура.
але цього разу син здивував. горло погано виглядає, наліт, червоне. але температури нема. кашлю нема, нежитю нема.
і так вже 4 день.

Підкажіть, можливо є ті. хто стикався і розцміє що це.
Лікарка розводить руками.... ОРВІ. ??? та яке орві, не схоже
Що це може бути?
Стопясят раз обсуждала• 11 декабря в 10:07
Не завжди біль в горлі супроводжується температурою. Може бути тонзиліт, якшо є наліт на мигдаликах. Вам треба до лора
АгатаХристя• 11 декабря в 10:09
Всей группой подростки переболели без температуры, но с ужасно красным горлом. Все болезни вызваны либо вирусами, либо бактериями. Иногда грибами.
автор Не виправдовуюсь • 11 декабря в 10:10
Ответ дляАгатаХристя
А діагноз?
Айболитная• 11 декабря в 10:11
Ответ дляНе виправдовуюсь
А діагноз?
Діагноз - тривожна мама
АгатаХристя• 11 декабря в 10:12
Ответ дляНе виправдовуюсь
А діагноз?
ОРВИ. Какой еще вам нужен диагноз? Что вас смущает в воспаленном горле без температуры?
ПуГоФФка• 11 декабря в 10:12
«горло погано виглядає, наліт, червоне. але температури нема. кашлю нема, нежитю нема» а взагалі у дитини скарги є, болить горло?
ПуГоФФка• 11 декабря в 10:14
Ответ дляАгатаХристя
Як це що? Автору потрібні складнощі щоб їх долати і відчувати себе героєм.
В мене все життя так ГРВІ проходить - трохи болить горло, червоне, зранку боляче ковтати. Пару днів льодяники або полоскання, спрей і все проходить
АгатаХристя• 11 декабря в 10:16
Ответ дляПуГоФФка
Человеку нужна температура повышенная )
ПуГоФФка• 11 декабря в 10:17
Ответ дляАгатаХристя
Человеку нужна температура повышенная )
І не кажіть. В дитини легка форма ГРВІ, а у автора кіпіш. Ще й до лікаря дитину потягла
Скіфська пектораль• 11 декабря в 10:17
Ответ дляНе виправдовуюсь
А діагноз?
Вірус один з 100тисяч, без імені.
Гербарія сушу• 11 декабря в 10:18
Ответ дляНе виправдовуюсь
А діагноз?
напишу вам по своей теме. у нас в семье и у меня тоже неделю назад начались проблемы в горле, почти не беспокоили, так какая то слизь мешала там. типа как вялотекущее орви.
Вот теперь так
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3794505
Царевна в уггах• 11 декабря в 11:41
горло тупо месяц болело. потом прошло