Дайте згадаю• 11 декабря 2025

А чому не виправляєте картавість?

Дивлюсь багато гарних дівчат і жінок картавлять і не виправляють це.
Адже це дефект і його можна виправити
Це не додивились батьки, махнули рукою на дитину.
Воно так не гарно у дорослому віці, особливо якщо дуже сильно картавить.
Ось дивлюсь одну блогерку, гроші на все-все є, а рикає. Нащо ті губи, вії, шмотки, коли ти рикаєш.
Це те саме, що сходити до стоматолога, косметолога
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 декабря 2025
это смешно, не смертельно.
так даже по тв говорят люди на высоких должностях
автор Дайте згадаю • 11 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
это смешно, не смертельно.
Це не смішно. Це дефект. Ну невже самому не хочеться нормально говорити?
Дівчина заглядєніє• 11 декабря 2025
Можна виправити в будь-якому віці, але в дорослому складно через сформовані нейронні звʼязки
Але то їх справа
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 декабря 2025
Ответ дляДайте згадаю
я классно говорю с 6 лет
автор Дайте згадаю • 11 декабря 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Але то їх справа
Так навіть не намагається ніхто ..
Marmu• 11 декабря 2025
не так-то і просто те виправити. у мене однокласник не вимовляв, пішов до логопеда уже у старших класах (йому треба було для майбутньої кар´єри), трохи стало краще, але не ідеально - і то, це коли він звертає увагу і старається
Дівчина заглядєніє• 11 декабря 2025
Ответ дляДайте згадаю
Не хочеться їм, мають право
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 декабря 2025
Ответ дляДайте згадаю
вы- логопед наверное. то же самое я могу сказать по моей профессии ’неужели вам не хочется, чтобы ваше лицо не выглядело, как опавшая театральная штора, вся в складках’)))
Синиця у спідниці• 11 декабря 2025
Ответ дляДайте згадаю
Удалено администрацией...
автор Дайте згадаю • 11 декабря 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ні, не логопед. Мені просто ріже вуха сильне рикання
Фантазерша• 11 декабря 2025
Ответ дляДайте згадаю
Не могут они. Фу. Лень, например.
автор Дайте згадаю • 11 декабря 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Удалено администрацией...
Ви мене не знаєте особисто, щоб робити такі висновки
Тракторні війська• 11 декабря 2025
Ответ дляДайте згадаю
Картавість в дорослому віці далеко не завжди виправляється
автор Дайте згадаю • 11 декабря 2025
Ответ дляТракторні війська
У більшості випадків виправляється
Тракторні війська• 11 декабря 2025
Ответ дляДайте згадаю
У більшості випадків виправляється
Ви виправляли?
автор Дайте згадаю • 11 декабря 2025
Ответ дляТракторні війська
Ви виправляли?
У мене є друзі, які картавлять. Жодного разу не чула від них, що вони хоча б щось для цього зробили. Подруга дитинства, наприклад
Автопортрет нурофена• 11 декабря 2025
Ответ дляДайте згадаю
як вони ще з вами дружать, раз ви їх критикуєте за спиною і слухати не можете
Поросенка• 11 декабря 2025
Ну, їм так норм, то нащо їм щось робити. Походу це вам щось не подобається, тому може вам до психолога сходити щоб навчитись не перейматись чужими проблемами😁 Чому ви не йдете?
Кумедний ґудзик• 11 декабря 2025
Автор, просто не позорьтесь сейчас.
Вам видимо родители мозги не вложили, тоже ’не додивились’.Не все дефекты речи поддаются коррекции. И ни один человек не будет добровольно разговаривать ’не так’, если это поддается коррекции. Или Вы думаете что люди так разговаривают чтобы выбесить вас исключительно?
Сегодня сержусь• 11 декабря 2025
Ответ дляДайте згадаю
И вы с ними дружите ? Ухо не режет ?
Тракторні війська• 11 декабря 2025
Ответ дляДайте згадаю
Ви їй не подруга
Кумедний ґудзик• 11 декабря 2025
Ответ дляПоросенка
Им так не нормально, просто не все поддается коррекции. А когда им встречаются такие люди как автор, так вообще здохнуть хочется. Они-то понимают что есть люди без мозгов и их много. Но бороться с ними не всегда легко.
Prervana• 11 декабря 2025
https://www.instagram.com/reel/DRcpDVwiLFd/?igsh=Z...

Оно мне когда попадается, я обычно секунде на 7й срываюсь в громкий ржач. Ну это ж невероятно прекрасный персонаж
Швабристка• 11 декабря 2025
Ответ дляДайте згадаю
Так навіть не намагається ніхто ..
Звідки певність, що ніхто не намагається?
Швабристка• 11 декабря 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Удалено администрацией...
от тут, до речі, теж є верхня межа. вона закладена генетично, інша справа, що мало хто прямо розвиває когнітивні здібності прямо аж до верхньої межі, то теж не так просто.
Але тактовність виховати можна
Кумедний ґудзик• 11 декабря 2025
Ответ дляДайте згадаю
Таких друзей как Вы надо за 5 километров стороной обходить. Какой толк с того, что Вы можете разговаривать? Мыслить то не умеете.
Готова до другої• 11 декабря 2025
Ответ дляДайте згадаю
Ну от не хочеться.
Мerida• 11 декабря 2025
Ответ дляДайте згадаю
И что они вам ответили, на ваш вопрос ’почему не исправляешь?’
Готова до другої• 11 декабря 2025
Ответ дляДайте згадаю
У вас явна проблема з психікою. Зверніться до спеціаліста
Швабристка• 11 декабря 2025
Ответ дляДайте згадаю
при про всі медичні консультації та втручання звітуєте знайомим? Той же Парубій з якого так збиткувався Квартал був з освіченої сімʼї, з інтелектом там все ок, явно пробували корегувати, але там явно були серйозні фізіологічні проблеми, які не вдалося скорегувати, а от виховати сценаристів і акторів кварталу могли б свого часу батьки, але чомусь це не спрацювало. ПОтім могли би самі кварталівці спробувати вмикати мізки, але...