Дайте згадаю• 11 декабря 2025

А чому не виправляєте картавість?

Дивлюсь багато гарних дівчат і жінок картавлять і не виправляють це.
Адже це дефект і його можна виправити
Це не додивились батьки, махнули рукою на дитину.
Воно так не гарно у дорослому віці, особливо якщо дуже сильно картавить.
Ось дивлюсь одну блогерку, гроші на все-все є, а рикає. Нащо ті губи, вії, шмотки, коли ти рикаєш.
Це те саме, що сходити до стоматолога, косметолога
66сезон666серия• 11 декабря 2025
Ой мля, нашли проблему
Готова до другої• 11 декабря 2025
Ответ дляШвабристка
при про всі медичні консультації та втручання звітуєте знайомим? Той же Парубій з якого так збиткувався Квартал був з освіченої сімʼї, з інтелектом там все ок, явно пробували корегувати, але там явно були серйозні фізіологічні проблеми, які не вдалося скорегувати, а от виховати сценаристів і акторів кварталу могли б свого часу батьки, але чомусь це не спрацювало. ПОтім могли би самі кварталівці спробувати вмикати мізки, але...
Той самий Вакарчук. Не думаю, що не пробував
Швабристка• 11 декабря 2025
Ответ дляГотова до другої
до речі, часто ще і вокал - це як додаткова терапія. ми ж не знаємо, яке там було до
Кумедний ґудзик• 11 декабря 2025
Сколько сейчас мужчин вернётся с войны без рук, без ног, пусть даже на протезах. Но все равно найдутся такие безголовые люди как автор этой темы (и их к сожалению будет много), которые вот так вот будут тыкать их носом. Потому что видите ли ИМ, безмозглым это неприятно. И это будет самый настоящий кошмар. Потому что безголовых людей к сожалению больше, чем с травматическими ампутациями конечностей.
Prervana• 11 декабря 2025
Ответ дляШвабристка
Ну давайте будем правде в глаза смотреть - большинство взрослых проблем с произношением букв это то, что в детстве было ’ой, он еще маленький, выговорится’. А потом на это ложили болт.
ДаЗдраПерма• 11 декабря 2025
Ответ дляДайте згадаю
Ні, не логопед. Мені просто ріже вуха сильне рикання
Моїй доньці логопед в 6 років виправив вимову р. І сказала, що ще рік і було б пізно. Можливо, не всі дефекти мовлення можна виправити, особливо в дорослому віці. Я, наприклад, на вимовляю л на тверді голосні, я навіть вмію це робити, мені і логопед не треба, просто слідкувати за вимовою. Але не роблю цього. Це для вас особисто чутливий момент, бо мені різні чоловіки казали різне, один, що така вимова моя дуже сексі, а інший реально нервував і питав, чого не виправлю
Швабристка• 11 декабря 2025
Ответ дляPrervana
а тепер ще раз перегляньте відео, яке ви ж тут і запостили, у дівчини хороші чисті інші звуки, з Р, скоріш за все. органічна проблема. А от з вашою культурою - суто соціальна
Готова до другої• 11 декабря 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
О, мені це знайомо. В мене з дитинства страшні опіки на ногах. В школі діти жодного слова не сказали, але скільки раз я чула це від тьоток - бідна дитина, як вона буде жити з такими ногами
Готова до другої• 11 декабря 2025
Ответ дляPrervana
Перший логопер в моєму райцентрі з´явився десь в 2000. Де батьки мали виправляти мову дітям?
Prervana• 11 декабря 2025
Ответ дляШвабристка
Там половина алфавита вышла из чата
Кумедний ґудзик• 11 декабря 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Удалено администрацией...
К сожалению тупость тупые люди дефектом не считают, как видим. Зато дефекты других людей им режут уши, глаза и все остальное.
Prervana• 11 декабря 2025
Ответ дляГотова до другої
Те, кто сейчас массово картавит и имеет прочие проблемы с дикцией - рождены уже во времена незалежной. Каждая вторая бариста или курьер белькочет что-то такое, что без ’что-что?’ не разобраться.
Кумедний ґудзик• 11 декабря 2025
Ответ дляPrervana
Сейчас технологии какие хочешь. А вот не все дефекты речи поддаются коррекции, к сожалению. Просто Вы не углублялись в этот вопрос, не сталкивались лично, то не знаете.
Меня не звали• 11 декабря 2025
Я ходила к логопеду много лет,а толку 0
Кумедний ґудзик• 11 декабря 2025
Ответ дляМеня не звали
Я ходила к логопеду много лет,а толку 0
Начните ходить к тем, кто этого не понимает. Например, к автору темы. Она легко справится с вашей задачей.
Гидроусилитель руля• 11 декабря 2025
Знаю некоторых взрослых, с легкой картавостью, то это даже сексуально
Да_Я_ТакаЯ_• 11 декабря 2025
Ответ дляДайте згадаю
Це не смішно. Це дефект. Ну невже самому не хочеться нормально говорити?
Так, це вина батьків, що забили. І те, що зуби не вирівняли пластинами чи брекетами, і те, що купляють взуття поганої якості і навіть не дивляться, як та дитина в ньому ходить. І те, що до окуліста в свій час не ведуть. Але то їхній вибір, точніше бездіяльність. Бо всі ці моменти потім в дорослої людини набагато складніше скорегувати, якщо взагалі можливо.
Prervana• 11 декабря 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Именно потому, что не все дефекты поддаются коррекции, раньше картавили единицы и да, их не брали в телевизор и на радио. А теперь картавит чуть ли не каждый второй и я вынуждена разбирать по буквам и догадываться, что ж мне там сказали. Это ж именно от того, что нельзя откорректировать, а не от того, что впадлу и ’и так норм’
Швабристка• 11 декабря 2025
Ответ дляPrervana
Там половина алфавита вышла из чата
там проблема з одним звуком, а сторінку своїхх гель-лаків ви самі озвучуєте? Зверніть увагу, що ви не до кінця відкриваєте рота, тому всі голосні затиснуті (у дівчини, яка бісить вас, ширші голосні, до речі). Також чути плямкання, бажано змочувати рота перед тим, як записувати звук, бо раптом це слухає хтось такий же нервовий, як ви, і його це теж бісить.
Це ж просто виправити
СКИБИДЫШь• 11 декабря 2025
Ответ дляPrervana
https://www.instagram.com/reel/DRcpDVwiLFd/?igsh=Z...

Оно мне когда попадается, я обычно секунде на 7й срываюсь в громкий ржач. Ну это ж невероятно прекрасный персонаж
Алё вона мабуть не змогла вирішити проблему картавості, тому максимально її компенсувала. Я думаю тепер ніхто з чоловіків навіть не помітить що вона Р не вимовляє😆.
Prervana• 11 декабря 2025
Ответ дляШвабристка
Це ж просто виправити
Озвучиваю? Это простите как? В видео конечно я, со своим голосом.
Кумедний ґудзик• 11 декабря 2025
Ответ дляPrervana
Вы можете поискать других людей, которые понятно объяснят что интересует. Слушать их никто не заставляет. Но в данном случае именно Вы глупо выглядите, а не они.
И поверьте, это не всегда впадлу как вы говорите. Просто не всегда поддается коррекции. И самое страшное даже не это. А самое страшное то, что часто приходится оправдываться перед такими как Вы. Которые элементарно не мыслят, но ’вынуждены что- то там’.
Швабристка• 11 декабря 2025
Ответ дляPrervana
на вашій сторінці в інстаграм є розмовні відео, якщо на останніх говорите ви, то пропрацюйте проблемки, їх чимало. За вашою логікою, не варто розмовні відео записувати, доки не вирішите їх. тим паче, що то корегується легше. ніж картавість
Prervana• 11 декабря 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Я так и делаю, не поверите. У меня не хватает моральных сил разбирать, что мне вещают.
Кумедний ґудзик• 11 декабря 2025
Ответ дляPrervana
Очень жаль Вас. Сил и мудрости.
Prervana• 11 декабря 2025
Ответ дляШвабристка
У меня нет проблем с дикцией, поэтому сорян, мимо ваш совет. Нравится - не нравится это уже второй вопрос, но если бы людям приходилось переспрашивать, что я сказала, то я бы видео не записывала, а занималась этой хренью, причем с ранних лет. Потому что оно бы мне мешало жить
Синиця у спідниці• 11 декабря 2025
Ответ дляДайте згадаю
Ви мене не знаєте особисто, щоб робити такі висновки
А ви знаєте особисто всіх, кого тут обмусолили ще й своє ФЄ задекларували?
MacOS-ница• 11 декабря 2025
Вот интересно, когда я создавала тему про акцент в иностранном языке, большая часть писали, что человек не хочет над собой работать.
Хотя исправить один-два звука проще, чем десятки сочетаний на другом языке.
Кумедний ґудзик• 11 декабря 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Заметьте, автора удивляет что люди с картавостью смеют красиво одеваться и красить губы. Наверное по ее мнению они должны быть завернуты в грязные тряпки и питаться очистками от картошки. Мне жаль таких людей как автор. Они неимоверно злят, но в то же время понимаешь, что их просто жаль.
Синиця у спідниці• 11 декабря 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
))