Дайте згадаю• 11 декабря 2025

А чому не виправляєте картавість?

Дивлюсь багато гарних дівчат і жінок картавлять і не виправляють це.
Адже це дефект і його можна виправити
Це не додивились батьки, махнули рукою на дитину.
Воно так не гарно у дорослому віці, особливо якщо дуже сильно картавить.
Ось дивлюсь одну блогерку, гроші на все-все є, а рикає. Нащо ті губи, вії, шмотки, коли ти рикаєш.
Це те саме, що сходити до стоматолога, косметолога
Кумедний ґудзик• 11 декабря 2025
Ответ дляШвабристка
здається, уже всі зрозуміли, хто під анонімом створив цю тему Але от що саме людина намагається таким чином відрефлексувати – це краще до платних спеціалістів. але як маємо, не один малий бізнес опозорив неадекватний власник або керівник, але щоб неадекватність вилізла ось таким геть неповʼязаним чином - не пригадую
У некоторых людей кроме денег ничего больше нет, к сожалению. Очень жаль что так.
Цвіпканя• 11 декабря 2025
Бісить ота показушна картавість.
Розвелось тих блогерів дофіга.
Перелистую одразу