Чому у нас панує думка шо людська цивілізація це базово хороше місце? Якшо любий контроль і люба законність тримаються на волосині, на грані, яку дуже легко перейти. Любий спокій і контроль може бути зруйнований за секунду. Особливо з появою нових фпіві дронів. Людина в таких комфортних умовах живе всього років 100 і вже сотні тем про те що ми народжені для щастя хоча всю свою історію ми те й робили шо виживали, страдали і мучались. До появи антибіотиків і притомної медицини. І силових структур які виконують каральні функції. Звідки стіки возмущєнія якшо всього 100 років тому ми тіки покінчили з рабством, а в багатьох країнах не покінчили і люди живуть в ужасних умовах, де дітей продають на органи, насілують і т.д.. Ми все ще підневольні раби феодалів яким дали погратися у свободу назвавши це демократичними виборами хотя ніхто нікого ніколи не вибирав. Ми живемо в рабстві культури, постійного потрєблєнія і законів які нас нагибають як можуть. Це ужасне місце і я дивуюсь людям, які продовжують сюди рожать дітей. Я не розумію чому люди не бачать наскільки людська цивілізація це ужасне місце. Якшо ти не феодал або нащадок феодалів само собою, або не належиш до силового блоку.
HelterSkelter29• 11 декабря в 12:24
Ответ дляlilul990
Яка різниця як ти влаштувався в житті
В любу секунду це може бути розрушене. Ось в чому прикол.
Хотя да и война тому пример
HelterSkelter29• 11 декабря в 12:24
Ответ дляlilul990
Яка різниця як ти влаштувався в житті
Но многие хорошо живут несмотря на войну,знаю таких. Кто сохранил и бизнес и здоровье.
HelterSkelter29• 11 декабря в 12:25
Ответ дляАнна-3f64
Многое из перечисленного результат труда, а не удалось устроиться, доступно каждому кто имеет желание и цель
Ещё и везение должно быть
Aksinia 111• 11 декабря в 12:27
Ответ дляАнна-3f64
Конечно, только этот личный выбор не надо навязывать так агрессивно, выбрали, хорошо вам ну и ок
Ваша свобода заканчивается там, где начинается свобода другого человека. У нас же любят рассказать ’ как правильно’ . Агрессию обычно проявляют домостроевские клуши , а не одинокие люди , осознанно выбравшие такую жизнь .
HelterSkelter29• 11 декабря в 12:27
Ответ дляlilul990
Уже давно відомо що успішний успіх це про психопатів, нарцисів і антисоціальних особистостей
Как раз такие чаще спиваются или в тюрьму попадают
Ответ дляAksinia 111
В этой теме наоборот))
Ответ дляHelterSkelter29
Сохранить у цьому світі нічого не можна якшо ти не рокфеллер. Тим більше з появою нових фпв дронів які любе комфортне життя можуть знищити за секунду
HelterSkelter29• 11 декабря в 12:29
Ответ дляlilul990
Ну к примеру если человек работает удаленно,то он сможет так работать из любой страны. Тут главное чтобы интернет был.
Aksinia 111• 11 декабря в 12:29
Ответ дляАнна-3f64
В этой теме наоборот))
Сколько людей, столько мнений . Я не считаю, что навязывают. Делятся своими умазаключениями .
HelterSkelter29• 11 декабря в 12:30
Ответ дляlilul990
У силових структурах багато психопатів як і в школах, контролюючих нарцисів
Нормальним людям ні влада ні успішний успіх не потрібні
Я нормальная и мне нужен успех и я о себе высокого мнения.
HelterSkelter29• 11 декабря в 12:30
Ответ дляlilul990
Якшо у цій страні збережені силові структури, законність і не заблоковано інтернет
В Китае все заблочено, но все сидят через впн
Ответ дляАнна-3f64
Страшилка со слов автора, мой дед жил до 100 лет и прошел все что было с 1913 года, революцию голодомор войну тюрьму, и считал себя супер счастливым человеком
Давайте чесно, ружйо яке висить на стіні рано чи пізно вистрелить. Усі ми загинемо у вогні ядерної зими. Даже портніков це визнає. Цього ви бажаєте своїм дітям?
HelterSkelter29• 11 декабря в 12:37
Ответ дляlilul990
Це наказується
Ну и пофиг, я бы заходила так если бы и у нас заблочили