lilul990• 11 декабря 2025

Я не жалкую, шо не маю дітей

Чому у нас панує думка шо людська цивілізація це базово хороше місце? Якшо любий контроль і люба законність тримаються на волосині, на грані, яку дуже легко перейти. Любий спокій і контроль може бути зруйнований за секунду. Особливо з появою нових фпіві дронів. Людина в таких комфортних умовах живе всього років 100 і вже сотні тем про те що ми народжені для щастя хоча всю свою історію ми те й робили шо виживали, страдали і мучались. До появи антибіотиків і притомної медицини. І силових структур які виконують каральні функції. Звідки стіки возмущєнія якшо всього 100 років тому ми тіки покінчили з рабством, а в багатьох країнах не покінчили і люди живуть в ужасних умовах, де дітей продають на органи, насілують і т.д.. Ми все ще підневольні раби феодалів яким дали погратися у свободу назвавши це демократичними виборами хотя ніхто нікого ніколи не вибирав. Ми живемо в рабстві культури, постійного потрєблєнія і законів які нас нагибають як можуть. Це ужасне місце і я дивуюсь людям, які продовжують сюди рожать дітей. Я не розумію чому люди не бачать наскільки людська цивілізація це ужасне місце. Якшо ти не феодал або нащадок феодалів само собою, або не належиш до силового блоку.
автор lilul990 • 11 декабря 2025
Ответ дляHelterSkelter29
Ну и пофиг, я бы заходила так если бы и у нас заблочили
У росії скоро заблочать, залізна завіса
HelterSkelter29• 11 декабря 2025
Ответ дляlilul990
У росії скоро заблочать, залізна завіса
Мы не в России
автор lilul990 • 11 декабря 2025
Ответ дляHelterSkelter29
Мы не в России
Як приклад. Цифрова тюрма по всьому світу буде тільки набирати оборотів
Marmu• 11 декабря 2025
Ответ дляАнна-3f64
Страшилка со слов автора, мой дед жил до 100 лет и прошел все что было с 1913 года, революцию голодомор войну тюрьму, и считал себя супер счастливым человеком
а мій теж це все пройшов і намагався кілька разів із собою покінчити при всіх нас. і що?
dovolga• 11 декабря 2025
Даже если откинуть все те негативные жизненные факторы, которые вы перечислили, то человеческая жизнь в физическом теле - это путь от очаровательного младенца через стадию красивых, сильных, умных молодых людей к немощному, безобразному, безумному существу.
Marmu• 11 декабря 2025
Ответ дляdovolga
ой так, з жахом думаю про старість. ще й більшості бідність страшна світить
fedonik• 11 декабря 2025
Ответ дляlilul990
Воть. Але навіщо народжувати нових людей, якшо ти не феодал?
Когда уйдут родители, кто останется?
Fioletovna• 11 декабря 2025
Ответ дляАнна-3f64
Близость, любовь не рассматривали
А шо там по статистике лотереи? Надолго хватает?
автор lilul990 • 11 декабря 2025
Ответ дляfedonik
Когда уйдут родители, кто останется?
Егоїстичні питання. Люди думають тіки про себе. Головне хто залишиться а не те шо прирікаєш дітей на життя в цьому жахливому світі
Aksinia 111• 11 декабря 2025
Ответ дляlilul990
Давайте чесно, ружйо яке висить на стіні рано чи пізно вистрелить. Усі ми загинемо у вогні ядерної зими. Даже портніков це визнає. Цього ви бажаєте своїм дітям?
Тут уже вбросы пошли . Сейчас как ’ задружат’))) какая ядерная зима..
’ США розглядає створення нової групи «Core 5» із США, Китаю, росії, Індії та Японії, як альтернативу G7, — Politico
Ідея створення ’Основної пʼятірки’ з’являється у довшій, неопублікованій версії Стратегії національної безпеки, яку Білий дім оприлюднив минулого тижня.
Адміністрація Трампа категорично заперечує існування будь-якого альтернативного документа. ’
автор lilul990 • 11 декабря 2025
Ответ дляAksinia 111
Це не сша розглядає а трамп. Трамп у світі ще на два роки. Далі шо? Сша шатає з одної крайності в іншу. Китай просто рже зі штатів. Їхня політична слабкість всім очевидна. Нема ліпших лідерів в сша ніж два пристарілих дідка. Дожились. У західному світі криза сильних лідерів. Ніхто їх слухати не буде

Китай готує напад на Європу руками путіна шоб перевірити нато і розколоти західний світ
Aksinia 111• 11 декабря 2025
Ответ дляlilul990

Ваши слова, да Богу в уши . Надеюсь после Трампа всё изменится. Казалось бы уже нечем удивить, но маразм Кукурузы крепчает .
автор lilul990 • 11 декабря 2025
Ответ дляAksinia 111
А шо хорошого? Альтернативи західній демократії немає. Краще цифрова тюрма як у китаї і таємні експерименти над курдами, яким вирізають органи і піддають їх всяким медичним експериментам?

Китай ще та клоака, як і мусульманський світ. Білим людям треба триматись разом
Анна-3f64• 11 декабря 2025
Ответ дляMarmu
Ни що, я ж и говорю Які очі такий світ