Чому у нас панує думка шо людська цивілізація це базово хороше місце? Якшо любий контроль і люба законність тримаються на волосині, на грані, яку дуже легко перейти. Любий спокій і контроль може бути зруйнований за секунду. Особливо з появою нових фпіві дронів. Людина в таких комфортних умовах живе всього років 100 і вже сотні тем про те що ми народжені для щастя хоча всю свою історію ми те й робили шо виживали, страдали і мучались. До появи антибіотиків і притомної медицини. І силових структур які виконують каральні функції. Звідки стіки возмущєнія якшо всього 100 років тому ми тіки покінчили з рабством, а в багатьох країнах не покінчили і люди живуть в ужасних умовах, де дітей продають на органи, насілують і т.д.. Ми все ще підневольні раби феодалів яким дали погратися у свободу назвавши це демократичними виборами хотя ніхто нікого ніколи не вибирав. Ми живемо в рабстві культури, постійного потрєблєнія і законів які нас нагибають як можуть. Це ужасне місце і я дивуюсь людям, які продовжують сюди рожать дітей. Я не розумію чому люди не бачать наскільки людська цивілізація це ужасне місце. Якшо ти не феодал або нащадок феодалів само собою, або не належиш до силового блоку.
HelterSkelter29• 11 декабря в 12:41
Ответ дляlilul990
У росії скоро заблочать, залізна завіса
Мы не в России
Ответ дляdovolga
Даже если откинуть все те негативные жизненные факторы, которые вы перечислили, то человеческая жизнь в физическом теле - это путь от очаровательного младенца через стадию красивых, сильных, умных молодых людей к немощному, безобразному, безумному существу.
ой так, з жахом думаю про старість. ще й більшості бідність страшна світить
Fioletovna• 11 декабря в 12:59
Ответ дляАнна-3f64
Близость, любовь не рассматривали
А шо там по статистике лотереи? Надолго хватает?
Aksinia 111• 11 декабря в 13:32
Ответ дляlilul990
Давайте чесно, ружйо яке висить на стіні рано чи пізно вистрелить. Усі ми загинемо у вогні ядерної зими. Даже портніков це визнає. Цього ви бажаєте своїм дітям?
Тут уже вбросы пошли . Сейчас как ’ задружат’))) какая ядерная зима..
’ США розглядає створення нової групи «Core 5» із США, Китаю, росії, Індії та Японії, як альтернативу G7, — Politico
Ідея створення ’Основної пʼятірки’ з’являється у довшій, неопублікованій версії Стратегії національної безпеки, яку Білий дім оприлюднив минулого тижня.
Адміністрація Трампа категорично заперечує існування будь-якого альтернативного документа. ’
Ответ дляAksinia 111
Це не сша розглядає а трамп. Трамп у світі ще на два роки. Далі шо? Сша шатає з одної крайності в іншу. Китай просто рже зі штатів. Їхня політична слабкість всім очевидна. Нема ліпших лідерів в сша ніж два пристарілих дідка. Дожились. У західному світі криза сильних лідерів. Ніхто їх слухати не буде
Китай готує напад на Європу руками путіна шоб перевірити нато і розколоти західний світ
Aksinia 111• 11 декабря в 13:37
Ответ дляlilul990
Ваши слова, да Богу в уши . Надеюсь после Трампа всё изменится. Казалось бы уже нечем удивить, но маразм Кукурузы крепчает .
Ответ дляAksinia 111
А шо хорошого? Альтернативи західній демократії немає. Краще цифрова тюрма як у китаї і таємні експерименти над курдами, яким вирізають органи і піддають їх всяким медичним експериментам?
Китай ще та клоака, як і мусульманський світ. Білим людям треба триматись разом