Пані з калабані• 11 декабря в 13:25
Что делаете при отключениях света?
Если фильм/сериал не могу посмотреть тк интернет будет сильно тратиться. Что вы делаете при отключениях света, если они 6-7 часов подряд?
мегамоСГ• 11 декабря в 13:45
Ответ дляfreedom_2015
донька подарувала перед самими відключеннями новеньку читалку ,завантажила сотню книжок і насолоджуюсь
ух ти...порекоменлуйте будь ласка... читалка це планшет?
freedom_2015• 11 декабря в 13:47
Ответ длямегамоСГ
планшет сідає швидко і важкий ,а книга легенька і тримає місяць заряд .Ну тижні два при дуже активному читанні .В мене така
Удачная• 11 декабря в 13:47
Ответ дляЩебетуха
Нудні хатні справи, типу помити плитку та стелю у ванній, чи металевий посуд почистити. Читаю, граємо в монополію, дивлюсь серіальчики( закачала коли було світло)
Люди, як ви качаєте серіали?
Я думала всі онлайн дивляться.
Навіть не знаю як то робиться?
Я думала всі онлайн дивляться.
Навіть не знаю як то робиться?
freedom_2015• 11 декабря в 13:48
Ответ дляparele
Сегодня пересадила цветок, поставила оленей на улице, подключила их. Покаталась на велотренажере. Разобрала вещи после стирки. Сейчас поедим, потом пойду машину пропылесошу.
Вечером будем фильм смотреть.
щось ви дуже активна ,людям це не подобається
Мишка-шалунишка• 11 декабря в 13:49
У мене оптоволокно, тому інтернет є, спокійно щось дивлюсь, працюю. В мене газ, тому готую їсти. Займаюсь спортом, гуляю на вулиці, сплю.
мегамоСГ• 11 декабря в 13:49
Ответ дляparele
Вечером будем фильм смотреть.
так по вашему распорядку и не видно что света нет))))
freedom_2015• 11 декабря в 13:50
Ответ дляУдачная
Люди, як ви качаєте серіали?
Я думала всі онлайн дивляться.
Навіть не знаю як то робиться?
Я думала всі онлайн дивляться.
Навіть не знаю як то робиться?
якщо з телефону то через прогу нд резка дуже легко
Удачная• 11 декабря в 13:50
Я слухаю аудіокниги. Класна штука.
Ну і поли миюі всяку хуєту домашню роблю. Заготовки їжі до включення світла.
Ось в 14 мають включить, все на пиріг готово до з´єднання. Я на старті)
мегамоСГ• 11 декабря в 13:50
Ответ дляfreedom_2015
вона замала ваша читалка(( за розміром як великий телефон мабуть?
Цикавенная• 11 декабря в 13:50
Ответ дляФайна дівка
Люди, а у вас не гудят под окнами генераторы? Это же капец просто какой-то
Гудят. Привыкла
Удачная• 11 декабря в 13:51
Ответ дляparele
😂 а шо робити?)
Завжди така була, мені нудно сидіти на місці.
Давно хотіла спитать, скільки вам років?
freedom_2015• 11 декабря в 13:52
Ответ длямегамоСГ
трохи більше і ширше телефону ,дуже зручно тримати однією рукою багато годин .вага взагалі не відчувається ,є більші і важкіші ,на андроїді і з можливістю аудіо книг ,але я дуже люблю цей бренд і тільки ним користуюсь.Головний плюс -очі не втомлюються як від телефону
Файна_зупка• 11 декабря в 13:52
Розгрібла завали в коробках. Винесла на смітник кілька мішків речей.
Щебетуха• 11 декабря в 13:52
Ответ дляУдачная
Люди, як ви качаєте серіали?
Я думала всі онлайн дивляться.
Навіть не знаю як то робиться?
Я думала всі онлайн дивляться.
Навіть не знаю як то робиться?
Торрент у поміч) Майже все онлайн, але на всяк випадок є і закачені. Так само читалку поповнюю книжками новими. А то хз що там у провайдера станеться з оптоволокном. Від аварій ніхто не застрахований.
Фея_3уровень• 11 декабря в 13:55
в мене є газ- готую їсти. Класні лампочки- включаю і все видно. Гаряча вода є- купаюсь. Все роблю те,що й робила. Єдине,не можу запустити пралку чи попрасувати. а так... Дивлюсь з планшета фільми.Інет є постійно: купила проводок до роутера і павера- інет увесь день.мене відключення світла мало напрягає.
Свисток ля-минор• 11 декабря в 13:53
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Читаю, ютуб дивлюсь або серіали.
Роблю щось на кухні. Вчора було 2 відключення по 7 годин, то заквасила бутиль капусти, зробила 2 кг моркви по корейськи.
Перед цим пару днів тому в 7-годинне відключення вареники ліпила, ще раніше - пельмені. Олів´є 3-х літрову каструлю нарізала.
Розважаюсь з усіх сил...
Весной вы себя не узнаете такими темпами
Удачная• 11 декабря в 13:57
Ответ дляЦикавенная
Гудят. Привыкла
Мені зараз байдуже, вікна закриті.
А от влітку 2023 я сходила з розуму від жари без світла. Ми живемо на стику двох ліній, виключались одні, заводились інші.
В якийсь день в мене сталась істерика на фоні стресу, жари, гудіння.
Я розплакалась на рівному місці і ридала хвилин 20 слова сказать не могла.
Що то було, хто його знає
Удачная• 11 декабря в 13:55
Ответ дляfreedom_2015
В якому форматі ви качаєте книги і де?
В мене мтарий кіндл 20 років, але працює.
Я так поняла там тільки ТХТ підтримує.
Нічого безкоштовного толком найти не можу. Чи ви купуєте книги?
Я так поняла там тільки ТХТ підтримує.
Удачная• 11 декабря в 13:56
Ответ дляЩебетуха
А що таке торрент
Поясніть чайнику, бкдь ласка
Цикавенная• 11 декабря в 13:56
Ответ дляУдачная
Мені зараз байдуже, вікна закриті.
Що то було, хто його знає
Да уж.. летом ещё хуже ( нервы у вас не выдержали
Цикавенная• 11 декабря в 13:57
Ответ дляУдачная
А що таке торрент
Поясніть чайнику, бкдь ласка
Прога для скачки
Парова машина• 11 декабря в 13:57
Ответ дляУдачная
Мені зараз байдуже, вікна закриті.
Що то було, хто його знає
нервный срыв, я так рыдала, когда у нас сначало был блэкаут после обстрела 3е суток, а потом трансформаторная будка во дворе загорелась и света в итоге не было более 5 суток подряд, вот тогда был пздц.
Ду да ду да ду• 11 декабря в 13:57
Читаю, и офигеваю богатая жизнь, она другая ...
От отсутствия электричества страдают только бедняги которым на работу приходится ходить :( которые не могут себе позволить купить резервное питание :(
мегамоСГ• 11 декабря в 13:58
Ответ дляparele
Для всего этого мне свет и не нужен.
ну якщо ви на генераторі тоді так
Удачная• 11 декабря в 13:59
Ответ дляЦикавенная
Тоді ще все псувалось в холодильниках, в магазинах вонь таке і все плило по підлозі з холодильників. Я боялась купляти десь м´ясо, не знала чим дітей годувати. Так боялась отруєння і палочок всяких кишкових.
Як вспомню...