Голова колгоспу• вчера в 14:16
Ви наймаєте відео оператора/фотографа в садочок на свято?
Якщо так, то як з приводи тривоги?
Він же працює погодинно
Я только за!• вчера в 14:22
Не наймали. Нікому ті фотосесії не потрібні, крім батьків, які хочуть повипендрюватися. В Італії на випускний садка батьки скидались по 4 євро і діти отримали по одній великій фото цілої групи. На мою думку, цього цілком достатньо
КоКоКоКоКоКо...• вчера в 15:20
Фотограф і оператор, то лише завідуючої. Ми хотіли на випускний іншого фотографа, то вона сказала 20% від вартості їй.
В молодшій і середній групі, не дозволяла батькам приходити на свято, за зйомку святкового ранку 200 грн.з дитини.
ХтоЯкщоНеЯ• вчера в 16:36
А чого погодинно? Оплата за фото зазвичай, а не за години роботи у садочкових фотографів. Скільки вдалих кадрів зробить - стільки і отримає, тож це в їх інтересах дофотографувати свято до кінця