Не гоню• вчера в 18:42
Віддати дитину тітці. Як це виглядає зі сторони?
Така життєва ситуація.
Мається двоє дітей 11 і 6 років.
Мама розпочала свій бізнес, майже 2 млн грн кредиту під нього і дізнається щр вагітна втретє. Причому дізнається вже на 9 тижні (бо місячні вже пару років з нерегулярним циклом) і не приділяла увагу своєму здоров´ю і не вчасно помітила вагітність через велику зайнятість останні місяці.
І от вона вже є, вагітність. Це дуже вибиває з планів. Так як бізнес потребує прямої участі мами. На догляд за дитиною після пологів не ясно де знайти час. Треба няню брати одразу.
Є рідна тітка, якій 51 рік і в неї немає дітей, сім´я хороша і тітка любляча.
Кататись тітка не буде щодня до дитини як няня. Віддати на виховання тітці і забирати на вихідні чи відвідувати.
Як це зі сторони виглядає?
Всі скажуть що мама зозуля?
Чи що тітка нарешті пізнала радість материнства і всім так добре?!
Мається двоє дітей 11 і 6 років.
Як це зі сторони виглядає?
Всі скажуть що мама зозуля?
Да, я блондинка!• вчера в 20:48
Ответ дляНе гоню
Тобто, ви б засудили таку мама, яка б побажала рідній людині подарувати радість материнства?!
Це не радість материнства бо це не її діти. Вона звикне, а ви тоді дітей заберете, або будете забирати коли заманеться. А тоді згадаєте що ви батьки і зламаєте психіку тітці. Ще й відносини зруйнуєте.
Да, я блондинка!• вчера в 20:48
Ответ дляМлинець Мій
Все так заняты. Капкц. Презики купить две минуты дела
Так заняття что на детей нет времени.
Коренная киевлянка• вчера в 20:49
Ответ дляНе служанка
А почему вы думаете, что нет? Те, кто всю жизнь хотят детей, но не могут, для них и в 50 это радость материнства
Моя знакомая прошла 12 процедур ЭКО и родила в 44 года мальчика. Для нее все радость
Так это своего родила,долгожданного и выстраданного. А это совсем чужой ребенок на голову свалился. Это хорошо,если полюбит как своего, а если нет? Наиграется и в детский дом сплавит или к бабушке.
Да, я блондинка!• вчера в 20:50
Ответ дляНе гоню
Тітка не буде брати зарплату. І їздити не буде Але дитину б доглянулв повністю цілодобово на своїй території
Прикол)
Да, я блондинка!• вчера в 20:53
Ответ дляНе служанка
Вы не понимаете разницу? Перечитайте что вы написали.
Да, я блондинка!• вчера в 20:56
Ответ дляНе служанка
А есть такие, кто СВОЕГО родить не может и ЭКО не поможет. Многие усыновляют вообще совершенно чужих детей из неблагополучных семей и вкладывают в них все. И любят не меньше, чем мамы любят родных детей, а иногда и больше. А это не чужой ребенок
Удалено администрацией...
Да, я блондинка!• вчера в 20:58
Ответ дляНе гоню
Не зовсім чужийчужий це з детбудинку.
А це рідна кров.
Тітка і брата в свій час винянчила з малого, у них різниця 13 років
А це рідна кров.
Тепер зрозуміло чому в неї дітей не має. Бо коли всі гуляли вона нянчилася з братом. В неї негативний досвід бо діти не повинні гледіти дітей.
Не гоню
• вчера в 21:21
Ответ дляЛя-ля-ля
Кстати, появление мужа у богатой тетки делают ещё более сомнительными размышления автора на счёт теткиного наследства, которое она собиралась оставить племянникам....
У нього свій спадок, у неї свій. Це так дивно?
Більшість спадку лишилось від попереднього шлюбу. Так як в батьків був один син, перших свекрів вона доглядала
Не гоню
• вчера в 21:30
Ответ дляКарапулька
Со слингом бизнесменша прыгать не может. А кто же до родов за нее прыгать будет?
До родів вимушено наймані люди. Але це не прибутково
Тумба-юмба• вчера в 21:36
Ответ дляКрестьянинДиор
А вы не понимаете разницу между пожить 3 месяца в году, когда тебе 6-18, и жить всё время с самого рождения? Ещё скажите что когда летом в лагерь отправляли это тоже самое было
Розумію. Сусідці привезли внучку з двох тижнів, забрали в три роки. Нормальний політ, дууууже забезпечена родина. Подружка свою в 7 років у батьків забрала, як на ноги стала. А скільки таких вихованих бабусями-дідусями... Чим тітка гірше? Має час натхнення і сили - нехай займається.
Не гоню
• вчера в 21:39
Ответ дляТумба-юмба
Я теж знаю історію.
Дівчина залетіла будучи студенткою. Приїхала в сльозах соплях до матері в село, та каже рожай. Я поможу. Вона не відриваючись від навчання літом родила, лишила в мами. Приїздила на вихідні, довчилась 4 роки. Знайшла хорошу роботу, зустріла чоловіка. Забрала дитину в 6. Народила ще двох.
Все прекрасно у цієї сім´ї.
Вона завжди казала, саме перший син її опора і надія.
Так і вийшло, що він дуже толковим виріс. Ніяких обід на маму
Все прекрасно у цієї сім´ї.
Трахтибидох• вчера в 21:40
Ответ дляНе гоню
Тітка все життя хотіла мати дітей. Не склалось . Рано залишилась вдовою. Вийшла вдруге заміж запізно і вже здоров´я не дозволило мати дитину.
Вона дуже хороша людина. Забезпечена.
Своє майно (а в неї його дофіга) і так збиралась племінникам лишить. А так вже лишиться цій дитині, може і догляне їз, так як буде ближче тих двох племінників
Вона дуже хороша людина. Забезпечена.
так а тітку питали? може, вона принципово не розглядає опцію бавити немовля у своєму віці)
взагалі я людина черства і можу собі уявити все. але ніхто не знає, як себе поведуть материнські гормони, це штука дуже інтенсивна і непередбачувана. тут вона серцебиття не може забути - і тут цілу дитину треба віддати.
по-друге, дитині насправді може бути дуже важко, мати прийомну маму і біологічну. це травмує.
Ля-ля-ля• вчера в 21:41
Ответ дляНе гоню
И все же муж наследник первой линии. В отличии от будущей внучатой племянницы
Трахтибидох• вчера в 21:42
Ответ дляНе гоню
Може, але тільки з проживанням, але кредит не дозволить зараз це організувать
та чого це тільки з проживанням. хай би приходила зранку і йшла увечері. а вночі можна спати в одному ліжку, дуже зручно. або зразу привчити дитину спати в окремій кімнаті. просто є різні діти, хтось привчиться, хтось ні.
Не гоню
• вчера в 21:43
Ответ дляТрахтибидох
Тітка не проти. Вона найперша приїхала вмовлять не робить аборт і такий варіант запропонувала.
В неї в молодості своя історія була, тому вона дуже не хоче, щоб робили аборт
Не гоню
• вчера в 21:44
Ответ дляЛя-ля-ля
Так чоловіку тоже нема кому все то лишить.
Ви так пишите спадкоємець. Типу за життя тітка не може зробить так, щоб весь її сппдок перейшов племінникам і нікому іншому
Не гоню
• вчера в 21:46
Ответ дляТрахтибидох
Коли мама відпригає день на фвтнесі, то їй не стане сил йти додому робити всі домашні справи, плюс мала дитина і безсонні ночі.
Мама загнеться
Ля-ля-ля• вчера в 21:46
Ответ дляНе гоню
Ну сьогодні нема, завтра є. То діло таке. У чоловіків вік дітонародження не такий короткий
Трахтибидох• вчера в 21:46
Ответ дляНе гоню
людина, у якої немає дітей, може просто собі не уявляти, що це таке і яка це відповідальність. а потім, коли усвідомить, буде пізно. дуже стрьомно це все. шукайте якісь інші варіанти - переїздіть до тьоті, хай вона переїздить до вас, в смислі, щоб ви жили неподалік одна від одної і вона приходила до вас кожного дня. (що теж якась дурня, вона ж, мабуть, працює. що ж їй, в декрет іти? хоча так теж роблять).
Трахтибидох• вчера в 21:47
Ответ дляНе гоню
Мама загнеться
ну так від фітнесу треба тимчасово відмовитись. а для домашніх справ найняти помічницю по хазяйству, це не дорого. або домочадців припахувати.
Пэрисхилтонша• вчера в 22:33
Ответ дляНе гоню
Це егоїзм
Велика травма для тітки !
Чому їм не відмовитись від дитини , і не віддати повністю дитину тітці ?
Велика травма для тітки !
Млинець Мій• вчера в 22:40
Ответ дляНе гоню
Вы реально доверили б ребёнка чужому человеку ещё и 50 лет? Это какая-то такая мысль маргинального человека которому в принципе пофиг на ребёнка вообще не вяжется с образом культурной семьи где папа получает какой-то там научную степень. Тракторист бухающий в селе ещё вписывается в эту историю но никак не научный сотрудник
Пилосмок працює• вчера в 23:13
Ответ дляНе служанка
А как ребенок может попросить родить? Такой бред только на этом сайте читаю. Вот вы рады, что вас родили? Хотели бы, чтоб ваша мама аборт сделала?
Це було рішення батьків, а не моє бажання. В сенсі рада? Чому саме я маю бути рада?
КрестьянинДиор• 56 минут назад
Ответ дляТумба-юмба
Нет, вы ничерта в жизни не понимаете и не хотите понимать. Вы вообще относитесь к детям как собаке какой-то ’отвезла, через 3 года забрала, не ну а чо, пофиг к кому там за это время ребенок привязался, может бабка вообще издевалась, хаха’. То, что какая-то тупая пизда такое себе позволяет, и у неё видите ли ’много денег’, совсем не означает что это хорошо, что она не угробила психику ребенка и теперь ребенок всю жизнь мучаться с проблемами из-за этого. По ому что она, курица драная выбрала деньги и комфорт своей пизды, а не ребенка. Ей вообще ребенок не нужен, он там существует ’для галочки’ чтобы тупая и жадная пустышка могла в обществе из себя что-то хорошее состроить.
Вот что характерно для всех, кто защищает безответственных курв, бросающих своих детей как собаку на кого попало, вы все, абсолютно все всегда думаете только о мамашке, о том как ей хорошо было. Никто из вас не знает как было ребенку, никто из вас не знает что ребенок думал и чувствовал, никто из вас не интересуется как это всё повлияло на ребенка. Вас волнует только то что ’ухты, маленький раб морду не набил и ничего не сказал, ну значит всё хорошо, можно и дальше ездит на нем и делать что захочу’. Вы все тупые юзерши, манипуляторши и шлюхи, вы не достойны того, чтобы называться матерями. Вы делаете детей просто сыротами при живых родителях(!) и вас даже совесть не мучает, потому что её нет, также как нет у вас мозгов.