Добрий вечір, дитині місяць, на огляді педіатр зауважила, що у сина жовті склери і щічки. Сказала, що це може бути жовтяниця грудного молока. Хто з таким стикався і як довго цей стан тривав?
Ответ дляok1904
Було. Довго, амбулаторне лікування не допомогло, госпіталізація.
Вам скорішого одужання.
Лікували фототерапією?
Не люблю натовп• вчера в 20:46
Жовтяниця грудного молока? Це щось новеньке. Жовтяниця новонароджених - да, є таке. Лікар якось не того, чи ви не так зрозуміли
Ответ дляНе люблю натовп
Є такий стан. Достатньо інформації про це. Зазвичай буває у дітей на гв, при різному резусі і групі крові матері і дитини
Не люблю натовп• вчера в 20:51
Ответ дляSvitlana Mako
Так вы же давайте все детали , а не частями. В таком случае часто переводят на искусственное вскармливания. Откуда же известно, что вы с малышом разно ре зусные? Но такого диагноза нет