Джавеліна• вчера в 19:50

Щас буде знову про наших за кордоном за яких соромно

Вибачайте за потенційно срачну тему, але не можу втримати в собі, хоч з вами обсмокчу))) ходжу я значит раз на тиждень практикувати німецьку в розмовний клуб. У нас там один німець, всі інші українці. Атмосфера неформальна, але приємна. Не ходила три тижні. Прийшла сьогодні, у нас нова членкиня😀так би мовити клубу. Подруга інших наших старих членів. І в якийсь момент вона починає розповідати про жінку з Камбоджа, яка ходить з ними на інтеграційні курси, яка вона дурна, невихована, елементарних речей не знає, живе тут 8 років і мови не знає. Вона одружена з німцем, він фермер, мабуть теж тупий. А наш німець її підначує, а вона ще більше давай, і друзі її туди ж. Давай фото її показувати, "дивись яка страшна, як мавпа"
Я настільки м´яко кажучи здивувалася такому повороту, що просто попрощалася і пішла.
І от я не розумію де і хто виховував цих людей. Ладно, їх може батьки не виховали. Але ж вони дорослі. Вони пів життя прожили. От як може у людей не бути зв´язку між мозком і язиком? Якоїсь самоцензури? Навіть якщо опустити ксенофобський момент цього всього, хіба не зрозуміло що ніхто при здоровому глузді не обговорює з мало знайомими людьми інших людей? Для цього є друзі, рідні, совєтчиця, тредс
А тоді німці кажуть що українці трохи єбобо. Та я на це подивилася і сама те саме скажу!
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 19:54
не себя же она станет обговаривать. это от неуверенности в себе.
почему немцы делают вывод про украинцев не с вас, а с нее?))
Научительница• вчера в 19:53
Угу, в тредс особенно очень знакомые люди)
Ms. Dolly• вчера в 19:54
Нема страшніших українців, як такі, як автор
бифидобактерияЖоржик• вчера в 19:54
Вы сегодня ответственная за Германию?
Шеллар• вчера в 19:55
Зібрались на посиденьки справжній арієць та українські ’понаєхали’ і тільки толерантна авторка, зацікавлено слухаючи про чужі сімейні стосунки, осудливо кивала головою.
Chaterbox• вчера в 19:55
Она обосрала мадам с Камбоджи на курсах. Вы её тут. В чем разница?
Ласкове телятко• вчера в 19:56
Автор, согла на с вами. Есть подруга, вернее, я перевела её в ранг знакомых. Она говорит только ’черномазые и обмотанные’.
Научительница• вчера в 19:56
Ответ дляChaterbox
Автор это сделала с благими намерениями
Ms. Dolly• вчера в 19:57
Ответ дляChaterbox
То другое, а это можно. Где ж авторице ещё свой нимб выгулять?
Elena_Kiev_Solomenskiy• вчера в 19:57
я разгадала тайну. она думает ’почему немцы достаются камбоджийкам, а не мне?’
Ксерокопия ночи• вчера в 19:57
Надеюсь, вы тактично объяснили ей, почему она не права. И не вынесли историю за пределы вашего круга общения 🤷
Научительница• вчера в 19:59
А вообще стоит понимать что толерантность во многом это показательный внешний образ.
На кухнях обсуждают довольно много неприятных вещей практически про все нации.
А иногда и про людей из другого региона
Khmelnichanka• вчера в 20:00
Нууу….такі особи є серед представників всіх країн.
Мені не соромно за лівих неадекватів.
Я не маю до них стосунку.
Головне, самій не опуститись до умовного дна.
Щоб не було соромно за себе.
Додаю напруги• вчера в 20:05
Чем отличается обсуждать там или здесь?
Черговий по кухні• вчера в 20:08
Они обсуждали камбоджийку, вы обсуждаете их, чем вы отличаетесь?
Вумна вутка• вчера в 20:12
Ответ дляЛаскове телятко
То ви ще ’чорножопі мотанки’ не чули
Ласкове телятко• вчера в 20:19
Ответ дляВумна вутка
То ви ще ’чорножопі мотанки’ не чули
Точно. Мотанки она говорит ещё. Перестала с ней выходить в люди. Стыдно.
Мотористка• вчера в 20:22
Беженки подурели от безделья, ледацюги.
автор Джавеліна • вчера в 20:41
Ответ дляКсерокопия ночи
Я її сьогодні бачила вперше в житті і сподіваюся в останнє
Скорая помощь• вчера в 20:54
А почему камбоджийка как мавпа и черножопая.
Многие думают, что Камбоджа это где-то в Африке. На самом деле это Азия, возле Тайланда. Камбоджийки узкоглазые и красивые. Красивее китаянок
Без комплексів• вчера в 21:22
Ответ дляСкорая помощь
Откуда таким как автор это знать? Добрых две трети тем на советчице чисто ради хайпа.