Допоможіть знайти• 10 ноября 2025

Не подобаються феменітиви

Членкиня, президентка, підлітка - дебілізм якийсь. Хто і нащо це видумав? Особисто мене ніяк не ущемляє чоловічий рід, і назви професій чоловічого роду.
Prervana• 10 ноября 2025
Когда собаке делать нечего, она под лапкой лижет
Меряю линейкой• 10 ноября 2025
Філологи до вас дослухаються
Петриківна• 10 ноября 2025
А мені навпаки подобається. Завжди вживаю
А я женатая• 10 ноября 2025
Фемінітиви, авторко.
Масяня Я• 10 ноября 2025
не вживайте! є купа слів, які когось бісять. Шо не тиждень - то комусь требя обговорити слово ’смаколик’. Вас ніхто не заставляє називати жінок редакторками чи членкинями. Колись і вчительок не було, самі вчителі. І нічого, звикли
СкумбріяП8• 10 ноября 2025
А мені подобається - філологиня, гінекологиня, завідувачка
Вам напевно важко навчатися, погано сприймаєте все нове? А взагалі це не нове, це повернення до нашого рідного, до того що було знищено радянською владою з метою максимального наближення української мови до кацапського язика
СкумбріяП8• 10 ноября 2025
Ответ дляА я женатая
Фемінітиви, авторко.
Про кличний відмінок вона теж скоріш за все не чула 😉
Успокойся_Успокойся• 10 ноября 2025
Ответ дляА я женатая
Фемінітиви, авторко.
Так писала ,так старалася бідолашна . Аж назву слова неправильно написала ,рос
Ламборджини• 10 ноября 2025
не подобаються. Від слова зовсім. І у нашій місцевості так не балакали ніколи. Тому навмисно використовую ті,які властиві моєму регіонові - блогериця, гінекологша
Фісташкова кава• 10 ноября 2025
Мне нравится. Звучит как ругательство, но никто не придерется
Снідаю авокадо• 10 ноября 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Членкиня, генералка
Фісташкова кава• 10 ноября 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Членкиня, генералка
Підполковниця
Ламборджини• 10 ноября 2025
Ответ дляСкумбріяП8
може вашого рідного. Не всім воно рідне. І не всі хочуть вестися на пропаганду. Вже дістали з тією радянською владою. Уже і інші козли є. Знущання якесь, то влада говорить одне - все, всі на російській говорять, тепер інше - все, всі на українській. Завтра америкоси скажуть на англійській, і української не буде
Боневтікла• 10 ноября 2025
А вчителька і лікарка норм? Чи теж вам не довподоби?
Ламборджини• 10 ноября 2025
Ответ дляБоневтікла
врачиха))))
Пекельнi Борошна• 10 ноября 2025
Неприятие нового - один из признаков старения мозга.
ПлакалаВАвто• 10 ноября 2025
мені навпаки нарешті стало зручно. А то ’зверніться до цієї лікаря’, ’до нас прийшла поліцейський’, ’пані завідувач’ - ну таке щось
Боневтікла• 10 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Ви що! Ще й ´пані´! Зараз в авторки чергові страждання будуть, треба жінко чи хоча б жіночка звертатися!
годовасик• 10 ноября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
А ще часто казали «прийшов лікар». І виходить жінка
Скорая помощь• 10 ноября 2025
Мені теж. Тому я їх не вживаю
Ксения83• 10 ноября 2025
Ответ дляБоневтікла
Мне не нравится лікарка, вчителька , бухгалтерка именно звучание-звучит пренебрежительно как Ирка, Светка, Галька.
палка-копалка• 10 ноября 2025
Ответ дляМасяня Я
Головне, шо «вкусьняшка» їх не дратує…
ПлакалаВАвто• 10 ноября 2025
Ответ дляБоневтікла
ще з таким тоном часто: ’жєнсчінааааааааа’ мене аж коробить, я як буваю у Львові по роботі то так приємно бути пані. А додому повертаюся і знов оце ’женщіна’
Все і одразу• 10 ноября 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Вы были бы идеальным совком. Партия сказала ’членкиня’ значит членкиня. А все кто против, тот пережиток
Боневтікла• 10 ноября 2025
Ответ дляКсения83
Ну это вы там себе напридумывали! слово член вообще звучит как самим поняли что, однако ж используется не только для полового органа.
Там-тарарам• 10 ноября 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Філологи до вас дослухаються
Філологині
Юпитерная• 10 ноября 2025
Ответ дляЛамборджини
Про ’ніколи’ знати ви не можете
Юпитерная• 10 ноября 2025
Ответ дляЛамборджини
врачиха))))
Васпєтка, учілка
Сонечко• 10 ноября 2025
не подобається, не використовую
використання фемінітивів є добровільним і залежить від контексту та особистих уподобань. у службових документах їх вживання не є обов´язковим, а радше рекомендованим.
ША! я прийшла!• 10 ноября 2025
А мне нормально, в украинский язык очень гладко встраиваются.