Рогнеда Карповна• вчера в 08:17

Багато заробляю, страшно економлю на собі

Працювала 3 роки віддалено, яке щастя було. Тепер працюю гібридно. У мене керівна посада, і мушу частково працювати в офісі. Стільки грошей на шмотки йде, вам не передати(
Вважаю це без сенсу витрачені кошти, але я мушу тримати марку, як то кажуть.
Моє підвищення у з-ті суттєве перекрило збільшило витрати . І це більша частина витрат на одяг і взуття.
Блиск думки• вчера в 09:56
Ответ дляБезВзяток
Долго пыталась понять эту Зару и почему ее носят.Но это 90% действительно г-мно.Качество материала это ужас.
Мабуть, за старою звичкою. Зараз загалом у всього мас маркету зіпсувалася якість. Колись тут в одній темі я хвалила футболки із Зари, а інша дописувачка - навпаки. І раптом до мене дійшло, що моїй футболці уже років і років. І тоді просто якість була краща: у неї на рукавах торочка з бісеру. Так от я її перу при 40, а потім ще негуманно сушу в сушарці)) І цьому бісеру хоч би що!
Небалувана Галя• вчера в 10:00
і ще .в мене подруга теж багато заробляє. стала дуже скупа. економить кожну копійку, постійно плаче,що все дорого. Чим більше грошей-тим скупіші. ВСе бігає якісь акції виловлює і страшенно цим пишається. Це вже якась хвороба. Але ні сім´ї,ні дітей,ні чоловіка. Нема нікого і не було. а вже 42. Бідкається, що нікого нема. Нікуди не ходить,крім виловлювання акцій.
Коли ти економиш на собі, то світ економить на тобі.Працювала в офісі,перейшла на дистанційку,бо дорого одягатися. Пишається що всю осінь проходила в 1 джинсах і 2 светрах. Багато зекономила. І що? Для кого? Вдома сидить, нікуди не їздить. Бо дорого. От сенс цієї економії?Щоб що? уся радість,бо авокадо купила в Метро по акції,мамі піжаму, собі нічого не купила,бо на роботу не ходить.
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 09:59
Ответ дляПузата Хата
Очень вас понимаю, автор.
С радостью бы ходила в спортивных костюмах, но должность не позволяет и цены на шмотки меня выбешивают..
Это и понятно,потому что вы по сути ’не в своей тарелке’ ,но это все временно)))
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 10:01
Ответ дляЯ погнала
Вы сравниваете бренды +/- одинаковыго ценового сегмента. Поэтому здесь речь как раз о брендах и вашем представлении о них в вашей голове.
Но опять таки. Если вам по карману, то почему нет? Ведь покупка вещи в конкретном магазине это ж еще и настроение и уверенность в себе.
Так проблема не в брендах,а психологии ,а это уже не зависит от статуса и от брендах-это точно
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 10:04
Ответ дляНебалувана Галя
господи,це ж уродство.мужеподібна баба натягнула вкрадений у чоловіка мужеподібний костюм. мішок,просто безформенний мішок. Де тут жінка? де тут вишуканість,жіночність,хоч який натяк,що це жінка,а не дошка,вбрана в костюм????
задача сейчас ’по модному’ это не про стиль,а про фирму....смешно.
КрестьянинДиор• вчера в 10:10
Ответ дляРогнеда Карповна
Не так багато як хотілося. Штани 200 євро. Пальто 400 евро. Три пари взуття май же 1500 евро… і так по мєлочі ще.
Хера себе вы экономите на себе
Дева Мария• вчера в 10:18
Ответ дляРогнеда Карповна
Ось виловила на знижці.
І ще маю пару ціновій категорії
ПФхаха
Дева Мария• вчера в 10:20
Ответ дляРогнеда Карповна
Макс мара якщо на знижці то теж виловлюю. Все в такій категорії якраз і купую
А шо за кеди ? У мене макс мара викенд , 100 евро . Тотем 200 евро . А у вас интертор за 1500 ?)
Пацаааааааан• вчера в 10:20
Кому ваша марка нужна, перестаньте понтоваться и будет вам счастье. Если все деньги на шмотки спускаете, потому что вообразили, что это необходимо, то это ваша проблема, подчиненные скорее всего крутят пальцем у виска, если вообще заметили перемены в вашем внешнем виде.
автор Рогнеда Карповна • вчера в 10:20
Ответ дляНебалувана Галя
Ой ні, я подорожую багато) доречі в одних і тих кросівках і з тією ж сумкою)
Усміхайлик• вчера в 10:24
Что вы несете, я тоже на руководящей и фирма престижнее вашей, я уверенна. Отлично все миксуют дорогую/среднюю обувь и одежду из Зары и Манго. Свитера и рубашки популярны RL, можно по скидке купить, обойдется вам аж 400 евро за 2 свитера/ 3 рубашки. Марко поло вообще не представляю что там такого «качественного» можно прикупить руководителю, очень кежуал, качество среднее
автор Рогнеда Карповна • вчера в 10:25
Ответ дляУсміхайлик
Ви там ліхо знецінили мою фірму і вашу)
Мабуть на себе працюєте, що так відстоюєте
Любви вам!• вчера в 10:28
Ответ дляРогнеда Карповна
Ви там ліхо знецінили мою фірму і вашу)
А розкажіть, які СЕО на НР в Польщу приїдуть? Що за міжнародний концерн?
Усміхайлик• вчера в 10:28
Ответ дляРогнеда Карповна
Ви там ліхо знецінили мою фірму і вашу)
Я работаю в ASML, езжу в бизнес поездки на Intel, TSMC, и многие другие, все из топ 20 по маркет кап в мире, и нигде не было проблемы с дресс кодом и одеть блузку из Зары или Манго
автор Рогнеда Карповна • вчера в 10:28
Ответ дляЛюбви вам!
В Польщу?) я не писала що в Польщу)
Ви знову дофантазували ….
Усміхайлик• вчера в 10:29
Ответ дляРогнеда Карповна
В Польщу?) я не писала що в Польщу)
Ви знову дофантазували ….
Что то у вас в злотых проскакивало
Любви вам!• вчера в 10:30
Ответ дляРогнеда Карповна
В Польщу?) я не писала що в Польщу)
Ви знову дофантазували ….
А картинка з сумкою і ціною в злотих - то випадково?
Король дивана• вчера в 10:33
Ответ дляНебалувана Галя
І скільки по вашому треба джинсів і светрів працюючи з дому? У мене три спортивні костюми взагалі, і я не ’економлю’, мені воно просто нафіг не впало все інше. В метро їй ходити в платтях від кутюр?
автор Рогнеда Карповна • вчера в 10:33
Ответ дляУсміхайлик
Что то у вас в злотых проскакивало
Я тут живу, але ж не означає що всі СЕО їдуть Польщі 😂😂😂
автор Рогнеда Карповна • вчера в 10:33
Ответ дляУсміхайлик
Я дуже за вас рада. Дуже.
Як ви виглядаєте то ваша справа.
Небалувана Галя• вчера в 10:37
Ответ дляКороль дивана
ви нічого не зрозуміли. вона пішла на дистанційку,бо одягатися дорого..Це нормальне рішення? для незаміжньої ще не старої жінки. ?дітей нема,нікого нема. чого сидіти вдома? вона обабилась,сидячи вдома,набрала вагу з 10 кг. людина,яка заробляє більше 120 тис грн,економить собі на одязі і осідає вдома,бо все дорого. Це діагноз,яки й називається вікова скупість. можна взяти гібридне відвідування офісу. але сісти крячкою, бо дорого одягатися-це треш.
Усміхайлик• вчера в 10:36
Ответ дляРогнеда Карповна
Я дуже за вас рада. Дуже.
Як ви виглядаєте то ваша справа.
Именно. И бренд вашей рубашки - это ваше дело. Всем плевать! Выдумываете проблемы
автор Рогнеда Карповна • вчера в 10:48
Ответ дляУсміхайлик
Так я на бренди не акцентувала уваги у старпості) мене більше якість цікавить.
Це приплели свою фірму, свої бізнес зустрічі і бренди.
Душа компанії• вчера в 10:56
Я теж не вмію зару носити чи лекала не на мене,я не знаю. Дитині малій беру тільки зару,подобається стиль і якість. Собі іноді щось придивлюся,у примірочній постою і ніколи нічого не купую. І синтетики багато. Теж ношу переважно массімо,cos, марко поло,щось можу подивитися у марк енд спенсер іноді. Не працюю) На думку порадниць я б мала одягатися у секонді))
Ниф_ниф• вчера в 10:56
Ответ дляПузата Хата
Вас уже одели?
А Вашего мужа?
Так
автор Рогнеда Карповна • вчера в 10:58
Ответ дляДуша компанії
От так і є. Мабуть лекала мої. І довжина хороша і рукава і брюки. В плечах саме те що потрібно. От мені cos також подобається, але не маю жодної речі. Якось кручуся кручуся і не купую.
Король дивана• вчера в 10:59
Ответ дляНебалувана Галя
Так, нормально. А чому вас так бентежать чужі пріоритети? Маю таку ж подружку скупеньку. У неї вже шість квартир у Києві під здачу при таких же сукупних доходах. Молодець, я вважаю.
Душа компанії• вчера в 11:02
Ответ дляРогнеда Карповна
Я у Лондоні жила у бізнес районі, якось привчилась вдягатися як там,а там всі в cos,ну, хто з гарною зп,а так,черги у зара кілометрові завжди теж) Мені зара якась куценька і ниток торчить багато то строчки у різні сторони,у cos повномірні лекала, якісний крій. Часто чекаю -40% і набираю собі))
автор Рогнеда Карповна • вчера в 11:03
Ответ дляДуша компанії
По гляну я у cos ще раз. Дякую
Водійка хімарса• вчера в 11:05
Ответ дляРогнеда Карповна
А ви носіть стару диряву білизну носки доношуйте старі, штопані , економте на тому чого не видно якщо вам обов´язково бренди потрібно на роботі носити
там зекономили а тут вклали