Рогнеда Карповна• вчера в 08:17
Багато заробляю, страшно економлю на собі
Працювала 3 роки віддалено, яке щастя було. Тепер працюю гібридно. У мене керівна посада, і мушу частково працювати в офісі. Стільки грошей на шмотки йде, вам не передати(
Вважаю це без сенсу витрачені кошти, але я мушу тримати марку, як то кажуть.
Моє підвищення у з-ті суттєве перекрило збільшило витрати . І це більша частина витрат на одяг і взуття.
Сіґеле-міґеле• вчера в 23:02
Никто на вашу одежду не смотрит, вы преувеличиваете ее значение. Достаточно несколько юбок, платьев, брюк, блузок, жакетов и свитеров, чтобы комбинировать выглядеть нормально.
А_мій_самий_самий• сегодня в 01:26
Ответ дляРогнеда Карповна
Я вже шкодую що купую(
Але як не купити. На нг зʼїдуться всі СЕО зі всього світу. Купила чисто штани не дорогі, блузку, туфлі, сумочку і біжутерію майже 1 тис пішла… ну шкода але мушу.
Автор, мой муж тоже в Польше, ПМ, где один лям на проект это минимальный уровень, зарплата больше 30тыс плюс премии. Его жаба съест столько евро выкидывать на одежду. Часы за 8-10штук ок, одежда где понравилось там и взял. Если до 100 злотых, то вообще зашибись.