Українська зірочка• 13 декабря 2025
Каким мылом вы пользуетесь для рук?
Українська зірочка
• 13 декабря 2025
Купила одно не в виде Геля а сразу пенкой такое чувство что руки очищает плохо
Хочу другое взять
Неначасі• 13 декабря 2025
Любым жидким, что по скидке в магазине. Моим рукам не принципиально. Сейфгуард хорошее
Стриптизерка• 13 декабря 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Хочу другое взять
А що у вас на тих руках?
ЭкстрасенсиХаЯ• 13 декабря 2025
Не переймаюсь цим. Лию в дозатор все що завалялось дома. Зараз знайшла якусь закинуту банку піни для ванни від ейвон і залила. Миє, пінеться- мені більше не треба
дожену і ощасливлю• 13 декабря 2025
Та будь-яким окрім коричневого господарського. Навіть з АТБ за 7 грн згодиться. Але, до речі, шахтарі саме господарським відмиваються і навіть миють голову.
ДолькиКабана• 13 декабря 2025
Я обычным детским. Жидкое мне не нравится. После него руки какие-то мыльные.
Бриджит_Фрикандо• 13 декабря 2025
Жидким мылом Zara Home. Оно экономичное, хорошо мылит и пахнет. И руки с ногтями от него не пересыхают.
Живчик-счастливчик• 15 декабря 2025
Українська троянда здається назва компанії. Наш виробник, мило рідке та тверде на базі олій та без консервантів. Рідке як гель для душу використовую, тверде як мило для рук.
Для моєї сухої шкіри ідеально.