Ворожу на каві• вчера в 21:34

Прийняла рішення піти від чоловіка

З чоловіком у шлюбі 4 роки. З самого початку у нас якось не дуже добре складались відносини. Ще перед тим як з´їхатись, чоловік почав акцентувати увагу на моїх недоліках: розширені пори, не гарні руки та ніс, можна було б на 2 кг схуднути. Він почав вибачатись та я його пробачила. Дуже швидко наполіг на нашій розписі, буквально через кілька місяців розписались після знайомства, це відбулось в його місті, організувала все свекруха, з моїх родичів змогла приїхати лише мама. 2 роки підряд мій чоловік не привітав мене навіть на словах з днем народження, а коли мене по телефону вітали рідні та знайомі, робив вигляд що нічого не чує. Захотів переїхати в інше місто, я залишила роботу з гарною зп щоб переїхати з ним. Весь побут, відповідальність лягла на мої плечі: робота (більше працюю ніж чоловік) закупка продуктів, готування, прибирання, підробіток, а чоловік окрім комп´ютерних ігор просто нічим не займається. Я багато разів з ним говорила про це, але він завжди робив саме мене винною. Як думаєте, це правильно піти? Вже шукаю житло
автор Ворожу на каві • 2 часа назад
Ответ дляКозяка-маляка
И Вы проглотили это и продолжили с ним жить?
Ну так Вы сами виноваты. Показали что с Вами можно как хочешь и Вы все стерпите. Вот он и ведёт себя как последний....
Так( ще відчувала провину, що докоряла чоловіку за відсутність привітань.
Козяка-маляка• 2 часа назад
Ответ дляВорожу на каві
Це проблема в чоловіку чи в мені?
В Вас. Не позволяйте мужчинам садиться Вам на голову. Вы готовы принять и простить мужчине любое недостойное поведение, лишь бы не быть одной. Этот мужчина явно не ваш. Зачем он на вас женился - непонятно вообще.
Но любящие мужчины так себя не ведут. Вы обязательно узнаете как ведут себя любящие мужчины, но не с этим человеком.
автор Ворожу на каві • 2 часа назад
Ответ дляКозяка-маляка
Можливо якщо не поміняюсь, то не дізнаюсь. І якось відраза є до всіх чоловіків
Козяка-маляка• 2 часа назад
Ответ дляВорожу на каві
Будут у Вас и подарки, и нормальное человеческое отношение и любящий мужчина, который будет ценить любить и оберегать. Просто нужно уйти от того, кто хз зачем с Вами живёт.
Козяка-маляка• 2 часа назад
Ответ дляВорожу на каві
Это потому что Вам длительное время портили нервы, и Вы жили в постоянном напряжении и стрессе. Просто успокойтесь, дайте время себе успокоится, если все таки решите от него уйти. Вы должны быть максимально спокойны для того, чтобы познакомиться с новым мужчиной.
Никуда не спешите, отдыхайте максимально, всему свое время. Все произойдет вовремя.
автор Ворожу на каві • 2 часа назад
Ответ дляКозяка-маляка
Дякую за підтримку))
Блондинка в Шоколаде• 2 часа назад
Ответ дляВорожу на каві
Це проблема в чоловіку чи в мені?
В вас обох. Ви очень добрый человек, а он воспользовался этим. Вы можете жить только как есть на другое он скорее не согласится. А может и согласится как поймет что может потерять обслуживающий персонал и спонсора.

Может свекры и обрадовались сплавили своего дитятка.

Это если вы уйдете ему самому придется и квартиру оплачивать и продукты и готовить. Может опомнится исправится подарки начнет дарить, лишь бы остались и продолжили свою миссию
Треба підробіток• 1 час назад
Ответ дляВорожу на каві
Та не потрібен. Відчуваю таку самотність в цьому шлюбі, що просто гірше не може бутт
НЕвже оце поспішне заміжжя принесло вам позитивні зміни. Ви даремно покинули роботу з гарною зарплатнею і перебрали на себе всі домашні турботи, але нічого, в вашому випадку добре, що з´ясували, не втрачаючи довгих років власного життя на цей порожній шлюб. Щиро бажаю вам вийти з цих відносин і просто бути щасливою.
Треба підробіток• 1 час назад
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Тренируйтесь на нынешнем.

Говорить мало надо делать. Пришли в 10 вечера с работы и легли спать.
Гарна порада і платити за тренування не потрібно, вже все включено, тільки відточувти навики вибудови того, що не було зроблено одразу, об´єкт в наявності.
автор Ворожу на каві • 1 час назад
Ответ дляТреба підробіток
Він грає комп´ютерні ігри та не помічає навіть нічого навкруги
автор Ворожу на каві • 1 час назад
Ответ дляТреба підробіток
Щиро вдячна))
Треба підробіток• 1 час назад
Ответ дляВорожу на каві
Можете з чистою совістю готувати тільки для себе і йти в спортзал, магазин, дивитися кіно. Шлюб, це коли є двоє, яких щось має об´єднувати і вони рухаються в одному напрямку, а у вас тільки ви, яка його тягнете і пристосуванець, якому вдобно все це. Ви заслуговуєте на щастя, навіть якщо це поки життя поза шлюбом. Знайдіть собі хоббі, витрачайте зароблене на себе, мандрівки, накопичення, нехай все, що ви робите приносить вам задоволення, а не забирає життєву енергію.