Ворожу на каві• вчера в 21:34

Прийняла рішення піти від чоловіка

З чоловіком у шлюбі 4 роки. З самого початку у нас якось не дуже добре складались відносини. Ще перед тим як з´їхатись, чоловік почав акцентувати увагу на моїх недоліках: розширені пори, не гарні руки та ніс, можна було б на 2 кг схуднути. Він почав вибачатись та я його пробачила. Дуже швидко наполіг на нашій розписі, буквально через кілька місяців розписались після знайомства, це відбулось в його місті, організувала все свекруха, з моїх родичів змогла приїхати лише мама. 2 роки підряд мій чоловік не привітав мене навіть на словах з днем народження, а коли мене по телефону вітали рідні та знайомі, робив вигляд що нічого не чує. Захотів переїхати в інше місто, я залишила роботу з гарною зп щоб переїхати з ним. Весь побут, відповідальність лягла на мої плечі: робота (більше працюю ніж чоловік) закупка продуктів, готування, прибирання, підробіток, а чоловік окрім комп´ютерних ігор просто нічим не займається. Я багато разів з ним говорила про це, але він завжди робив саме мене винною. Як думаєте, це правильно піти? Вже шукаю житло
автор Ворожу на каві • вчера в 21:43
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Тренируйтесь на нынешнем.

Говорить мало надо делать. Пришли в 10 вечера с работы и легли спать.
Вже не хочу, дуже боляче за таке його ставлення
Домовенок Кузя• вчера в 21:44
Как в анекдоте: купи козу, продай козу
Ужгород• вчера в 21:44
А секс?
Був?

По темі - тікайте
Блондинка в Шоколаде• вчера в 21:44
Ответ дляМішечок щастя
А чого ви не стогнете та не кричите?
Не умеет. С таким только так и надо.
автор Ворожу на каві • вчера в 21:44
Ответ дляУжгород
А секс?
Був?

По темі - тікайте
Був, спочатку. Зараз мені не хочеться сексу з ним
автор Ворожу на каві • вчера в 21:44
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Не умеет. С таким только так и надо.
Не вмію
Ацетилсалициловая кислота• вчера в 21:46
Классический абьюз от нарца. Бегите и не оглядывайтесь, иначе он из вас всю душу высосет. Уходить лучше неожиданно, когда его нет дома. И чтобы адрес не знал ни в коем случае, не говорите никому, даже маме. И будьте готовы к тому что будет ходить на работу, угрожать или умолять. Не ведитесь ни на что. Удачи
Лгин• вчера в 21:45
Ответ дляВорожу на каві
Та ні.
Я зрозуміла, що так більше бути не може. На наступний тиждень вже домовилась про огляди квартир
В місті де живе чоловік? Для чого? Просто повертайтесь де жили раніше
Ужгород• вчера в 21:45
Ответ дляВорожу на каві
Жах.... :(
Блондинка в Шоколаде• вчера в 21:45
Ответ дляВорожу на каві
Дальше может быть также или ещё хуже. Пробуйте исправить ситуацию. Я верю что сможете . Сначала разделите готовку на двоих. Разделите бюджет.
Мішечок щастя• вчера в 21:45
Ответ дляВорожу на каві
Не вмію
Так у вас може й слідуючий поломатись.. будете знову сама все робити
Блондинка в Шоколаде• вчера в 21:46
Ответ дляВорожу на каві
Не вмію
Ну и дальше не сможете. Вам сели на голову.

Скидывайте с себя обязанности которые сложны. Так и уважение к мужу появится и секс будет)
Ужгород• вчера в 21:46
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
А секс теж випрошувати?
автор Ворожу на каві • вчера в 21:46
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Я вже разів 50 пробувала це робити. З боку чоловіка ніяких дій
Блондинка в Шоколаде• вчера в 21:47
Ответ дляУжгород
А секс теж випрошувати?
Нет. Боже сохрани.
Первое что скинуть половину быта с себя.
автор Ворожу на каві • вчера в 21:47
Ответ дляЛгин
Просто знайшла тут роботу, навіть керівна посада. Там в мене немає власного житла
Мішечок щастя• вчера в 21:47
Ответ дляВорожу на каві
А де він їжу бере? Труси чисті?
Блондинка в Шоколаде• вчера в 21:47
Ответ дляВорожу на каві
Ну вы можете купить пиццу и поужинать. Лечь спать. Сказать большой завал на работе
Ужгород• вчера в 21:47
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Нет. Боже сохрани.
Який ’бит’ без дітей?
Автор йому не нянька
Лгин• вчера в 21:48
Ответ дляМішечок щастя
А де він їжу бере? Труси чисті?
Як де бере. В тумбочці.
Блондинка в Шоколаде• вчера в 21:48
Ответ дляУжгород
Який ’бит’ без дітей?
Автор йому не нянька
Ну готовка закупка продуктов.
автор Ворожу на каві • вчера в 21:48
Ответ дляБлондинка в Шоколаде

Просто з боку чоловіка немає ніяких дій. Якщо я нічого не зроблю, то в квартирі буде безлад, та з продуктів пельмені
Последний вагон• вчера в 21:48
Ответ дляВорожу на каві
Більше не буду
Ой, будете!
Блондинка в Шоколаде• вчера в 21:48
Ответ дляЛгин
Як де бере. В тумбочці.
Перестать складывать. Прийти с работы тряпку на голову и лечь..и так пока не научится
Юпитерная• вчера в 21:48
Вопрос: зачем ему это все? Мама заставила жениться или он мазохист- жить с женщиной, которая его бесит даже своими порами!
Блондинка в Шоколаде• вчера в 21:49
Ответ дляВорожу на каві
Ну пусть ест пельмени. Уборку делайте раз в неделю
автор Ворожу на каві • вчера в 21:49
Ответ дляМішечок щастя
А де він їжу бере? Труси чисті?
Я купляю продукти (за свої гроші, а він платить квартиру) та готую, ну і звісно перу одяг та купляю йому
Блондинка в Шоколаде• вчера в 21:50
Ответ дляВорожу на каві
Скиньте с себя и станет легче муж сделает сам и станете его уважать.

Кажется я видела вашу тему неоднократно.

Это ваши свекры часто приезжают и вы кормите их за свой счёт?
автор Ворожу на каві • вчера в 21:50
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Можу) але неможливо однією піццою харчуватись.
Блондинка в Шоколаде• вчера в 21:50
Ответ дляВорожу на каві
Надо переждать какой то период.