Латвийские_Номера• Изменено сегодня в 10:41

Каток в Києві/біля Києва- де найкращий?

І щось біля катка
Куди цікаво сходити, красиво
Зілля до весілля• сегодня в 10:42
Не те шукаєте. Найкращий - де мало людей
Зілля до весілля• сегодня в 10:42
Все інше - пародія
автор Латвийские_Номера • сегодня в 10:43
Ответ дляЗілля до весілля
Де?
Зілля до весілля• сегодня в 10:46
Ответ дляЛатвийские_Номера
Де?
Раніше на Даринку подобався, в минулому році - на льодовому стадіону щодня були аж до закриття. В цьому році ще не знаю. Але ВдНГ - треш, Республіка - туди ж. Хіба в будні дні зранку.
Лукава Кішка• сегодня в 10:49
Мені сподобалося біля Рівер Моллу
НеКонец-Света• сегодня в 10:58
Ответ дляЗілля до весілля
Согласна
Кататься в толпе такое себе удовольствие.
Это касается люього катка
Мы ходили в будни в 10 утра, тогда супер
Но давно уже не была тоже
Лукава Кішка• сегодня в 10:58
Чому стільки тьоток фіолетових? Норм ковзанка. Людей було небагато. Красиво.
Джонсонюк• сегодня в 11:03
В кожному районі міста, біля кожного бордюра після вчорашнього нічного дощу, морозу і сніга є катки
Я вже сьогодні прокаталася і їду в травму
Мольфарочка• сегодня в 11:35
ну открытом катке довольно холодно кататься, в основном из-за влажности. чтоб было более-менее комфортно, а не клацать зубами, нужна сухая погода без ветра, в идеале -с солнцем))
если хотите покататься именно сегодня, то лучше крытый каток типа космополита