Organic• 14 декабря 2025
А правда, что успеха добиваются единицы?
Все время морально мучаюсь от того,что я ничего не добилась к 35 годам.
Organic
• 14 декабря 2025
Ответ дляШвабристка
Значить вони справді цікаві.
Але в основному ботів купують
И знаменитости покупают ботов тоже?
Попадалочка• 14 декабря 2025
Ответ дляOrganic
А всякий треш заходит хорошо? Это в стиле менсона например?
Ні. В стилі Ірішки Чікі пікі і Олега Монгола
Organic
• 14 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
По яких магазинах? Єва, Аврора і АТБ?
Типа того
Швабристка• 14 декабря 2025
Ответ дляOrganic
И знаменитости покупают ботов тоже?
А вы знаменитость?
Так зачем равняетесь на тех, до кого вам как до луны
Попадалочка• 14 декабря 2025
Ответ дляOrganic
Типа того
Розповідаєте про акції, робите огляди товарів, відмічаєте їх в блозі?
Organic
• 14 декабря 2025
Ответ дляПопадалочка
Какой неприятный этот Монгол
Organic
• 14 декабря 2025
Ответ дляШвабристка
А вы знаменитость?
Кстати,а можно же создать блог о знаменитостях и вести его?
Попадалочка• 14 декабря 2025
Ответ дляOrganic
Какой неприятный этот Монгол
На цьому грошики і заробляються. Приємні люди нецікаві.
Organic
• 14 декабря 2025
Ответ дляПопадалочка
Ну я тоже не совсем приятная,но не получается раскрутить блог
Попадалочка• 14 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
Для чого дивитись блог про відомих людей, якщо можна одразу дивитись блоги цих людей?
По типу Антона С. Просто різні плітки, скандали і теорії
Швабристка• 14 декабря 2025
Ответ дляOrganic
Можно все.
Вопрос в том, что надо обладать многими качествами и уникальным интересным контентом, а также личной харизмой, чтоб на вас захотелось подписаться, а не пролистнуть и забыть.
Попадалочка• 14 декабря 2025
Ответ дляOrganic
Ви ще й не цікава. Для треш блогів потрібна драма, скандали, асоціальний та іноді навіть маргінальний спосіб життя. А Ви звичайна
Полтавська галушка• 14 декабря 2025
Можу сказати по собі, дивитись про життя звичайної жінки чи про знаменитостей, мені не цікаво. Цікавий контент про професійну кулінарію, блоги мандрівників та по професії.
Ух яка ж Я• 14 декабря 2025
Автор, славы никогда не хотела, наоборот, старалась меньше, чтобы обо мне говорили. По работе обычно я всегда была известна в своих кругах, сейчас получаю почти 2т долларов, до этого было 2-3т долларов, но очень неудобный график работы и придурошное начальство. Очень рада. Блог не считаю работой и успехом за редким исключением.
Сорока-ворона• 14 декабря 2025
Вроді не велика сума,ну але на 35,то вже пізновато.Я стартувала посилено одразу після вузу.
Сяду на шию, дорого!• 14 декабря 2025
Ответ дляSvitlo_
того що ті знаменитості англійською про себе розказують. а блог ПРО знаменитостей можна вести українською, наприклад, мовою і він буде цікавий тим, хто по-англійськи не тямить.
Сяду на шию, дорого!• 14 декабря 2025
Ответ дляOrganic
Прыгаю с работы на работу и почти нигде не идёт нормально. Зарплата не больше 20 тысяч гривен.
тому що кар´єру треба робити послідовно. мати цілі якісь і навички розвивати, які до цієї цілі ведуть.
Сяду на шию, дорого!• 14 декабря 2025
Ответ дляOrganic
Может надо менять тематику блога?
ми взагалі не знаємо, про що ваш блог і наскільки це востребувано. щоб блог дивилися, треба, щоб ви цікаво, з гумором, з самоіронією могли розказувати про щось. навіть якщо ви живете в Парижі чи там в Найробі, цього мало, треба ще й вміти показати це життя.
я іноді дивлюсь одну дівчину, китаянку, яка живе в Японії, одна. вона дуже просто показує, як прибирає, як ходить за покупками, як готує, але це якось так заспокійливо! у неї багато підписників і всі гаряче підтримують її, коли вона жаліється (що їй одиноко або що на неї напали якісь недоброзичливці в блозі))
Organic
• 14 декабря 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А можно ссылку на нее?