Organic• 14 декабря в 20:22

А правда, что успеха добиваются единицы?

Все время морально мучаюсь от того,что я ничего не добилась к 35 годам.
автор Organic • 14 декабря в 20:33
Ответ дляШвабристка
Значить вони справді цікаві.
Але в основному ботів купують
И знаменитости покупают ботов тоже?
Попадалочка• 14 декабря в 20:33
Ответ дляOrganic
А всякий треш заходит хорошо? Это в стиле менсона например?
Ні. В стилі Ірішки Чікі пікі і Олега Монгола
Твердая валюта• 14 декабря в 20:33
Ответ дляOrganic
Про свое.
а кому цікаве це униле ге?
Svitlo_• 14 декабря в 20:33
Ответ дляOrganic
Да и походы по магазинам и др
По яких магазинах? Єва, Аврора і АТБ?
автор Organic • 14 декабря в 20:33
Ответ дляSvitlo_
По яких магазинах? Єва, Аврора і АТБ?
Типа того
Швабристка• 14 декабря в 20:34
Ответ дляOrganic
И знаменитости покупают ботов тоже?
А вы знаменитость?
Так зачем равняетесь на тех, до кого вам как до луны
Попадалочка• 14 декабря в 20:34
Ответ дляOrganic
Типа того
Розповідаєте про акції, робите огляди товарів, відмічаєте їх в блозі?
автор Organic • 14 декабря в 20:34
Ответ дляПопадалочка
Какой неприятный этот Монгол
автор Organic • 14 декабря в 20:35
Ответ дляШвабристка
А вы знаменитость?
Кстати,а можно же создать блог о знаменитостях и вести его?
Svitlo_• 14 декабря в 20:37
Ответ дляOrganic
Для чого дивитись блог про відомих людей, якщо можна одразу дивитись блоги цих людей?
Попадалочка• 14 декабря в 20:37
Ответ дляOrganic
Какой неприятный этот Монгол
На цьому грошики і заробляються. Приємні люди нецікаві.
автор Organic • 14 декабря в 20:38
Ответ дляПопадалочка
Ну я тоже не совсем приятная,но не получается раскрутить блог
Попадалочка• 14 декабря в 20:38
Ответ дляSvitlo_
По типу Антона С. Просто різні плітки, скандали і теорії
Швабристка• 14 декабря в 20:39
Ответ дляOrganic
Можно все.
Вопрос в том, что надо обладать многими качествами и уникальным интересным контентом, а также личной харизмой, чтоб на вас захотелось подписаться, а не пролистнуть и забыть.
Попадалочка• 14 декабря в 20:40
Ответ дляOrganic
Ви ще й не цікава. Для треш блогів потрібна драма, скандали, асоціальний та іноді навіть маргінальний спосіб життя. А Ви звичайна
Оце фіфа• 14 декабря в 20:41
Все 100% добиваются успеха
Вы просто плохо видите видимо
черная мамба• 14 декабря в 20:44
Ні, не одиниці, десь 10-15 відсотків.
Полтавська галушка• 14 декабря в 20:48
Можу сказати по собі, дивитись про життя звичайної жінки чи про знаменитостей, мені не цікаво. Цікавий контент про професійну кулінарію, блоги мандрівників та по професії.
Ух яка ж Я• 14 декабря в 21:00
Автор, славы никогда не хотела, наоборот, старалась меньше, чтобы обо мне говорили. По работе обычно я всегда была известна в своих кругах, сейчас получаю почти 2т долларов, до этого было 2-3т долларов, но очень неудобный график работы и придурошное начальство. Очень рада. Блог не считаю работой и успехом за редким исключением.
Сорока-ворона• 14 декабря в 21:04
Вроді не велика сума,ну але на 35,то вже пізновато.Я стартувала посилено одразу після вузу.
Сяду на шию, дорого!• 14 декабря в 21:18
Ответ дляSvitlo_
того що ті знаменитості англійською про себе розказують. а блог ПРО знаменитостей можна вести українською, наприклад, мовою і він буде цікавий тим, хто по-англійськи не тямить.
Сяду на шию, дорого!• 14 декабря в 21:20
Ответ дляOrganic
Прыгаю с работы на работу и почти нигде не идёт нормально. Зарплата не больше 20 тысяч гривен.
тому що кар´єру треба робити послідовно. мати цілі якісь і навички розвивати, які до цієї цілі ведуть.
Сяду на шию, дорого!• 14 декабря в 21:24
Ответ дляOrganic
Может надо менять тематику блога?
ми взагалі не знаємо, про що ваш блог і наскільки це востребувано. щоб блог дивилися, треба, щоб ви цікаво, з гумором, з самоіронією могли розказувати про щось. навіть якщо ви живете в Парижі чи там в Найробі, цього мало, треба ще й вміти показати це життя.

я іноді дивлюсь одну дівчину, китаянку, яка живе в Японії, одна. вона дуже просто показує, як прибирає, як ходить за покупками, як готує, але це якось так заспокійливо! у неї багато підписників і всі гаряче підтримують її, коли вона жаліється (що їй одиноко або що на неї напали якісь недоброзичливці в блозі))
автор Organic • 14 декабря в 21:33
Ответ дляСяду на шию, дорого!

А можно ссылку на нее?
Сяду на шию, дорого!• 14 декабря в 21:39
Ответ дляOrganic
А можно ссылку на нее?
ось знайшла вам