Патика-мотика• Изменено сегодня в 01:33

Розлучення після 17 років шлюбу. Мені майже 40

Добрий вечір , шановні порадниці !
Хто розлучився з чоловіком після довгих років шлюбу , в віці 40 + ? Як склалося ваше життя ?
Зараз на порозі розлучення, я ініціатор. Останній рік не відчуваю підтримки, турботи , любові зі сторони чоловіка. Хоча пройшли багато разом. Народили трьох дітей ( 16, 12 і 1.5 ).
Важке поранення восени 22 , довга реабілітація і коли нарешті стан чоловіка покращився, почалася агресія до родини , не задоволення , постійні претензії . Хоча вдома завжди порядок у всьому.
Мені це набридло і я запропонувала пожити якись час окремо ( це було влітку) . Чоловік був проти, життя разом ставало все нестерпнішим. Помітили навіть діти, коли тата немає вдома, всі в гарному настрої, все добре, як тільки приходить, всі затихають, бо з порога вже починається незадоволення всім.
Пропонувала звернутися до психолога, почати якесь лікування, чоловік все відхиляв. Заспокоювало його тільки пиво ввечері ( іноді вино/коньяк) і марихуана. Якщо вихідний, то курив траву зранку, потім в обід і також ввечері 🥹.
Коли курити було нічого і з грошима було не густо, з´являлася агресія.
Багато всяких моментів, але без фізичного насилля ( слава Богу).
Останнім часом почав обзивати при дітях поганими словами.
З 7 листопада ( річниця весілля) живемо в різних кімнатах.
Нам добре, коли його нема вдома, якби сумно це не звучало.
Розумію, що далі жити так не хочу , це не життя.
Якщо влітку ще розглядала варіант пожити окремо і переглянути своє відношення один до одного, то зараз все зайшло так далеко, що впевнена в тому, що не хочу продовжувати ці стосунки далі.
Я тягнулася їх так довго, скільки могла. Більше не можу. В голову приходять іноді такі думки , що розумію, що або я його , або він мене. Не хочу чекати цього, бо буде біда.
Більше всього шкода молодшу доньку, вона за татом дуже сумує , вона ще маленька і постійно тягнеться до нього , а він до неї. До старшої доньки у нього постійні претензії. Донька мене підтримує, син захищає батька, хоч і не згоден з його поведінкою.

Живемо в моїй квартирі ( у чоловіка є невеличкий будиночок від померлого батька , в якому він жити поки не хоче, але йому є куди піти, не на вулицю) .
Вибачте за сумбур.
Цікаво , як склалося ваше подальше життя? Чи ви щасливі тепер ?
Дякую
Зайканалужайке• 1 час назад
Ответ дляПатика-мотика
Я не планувала дітей більше, чоловік про це знав і зробив це спеціально. Про аборт не могло бути мови. Я на нього довго була зла , навіть після народження доньки . Зараз не уявляю себе без неї .
Боже, какой урод! Только из-за этого сразу развод нужен был.
Освічую темряву• 1 час назад
Ответ дляПатика-мотика
Мама живе в глухому селі ЗУ .
До неї точно не поїду.
Живу в передмісті Києва, тут з роботою нема проблем.
Свекруха буде сидіти з маленькою дитиною? Якщо так, то йдіть на роботу вже. Але, можливо, варто чекати ще маніпуляцій з її боку.
талый снег• 1 час назад
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
К слову: как-то гинеколог мне рассказывала, что если без абортов, то пол детей чередуется, так что то если у вас однополые, все вокруг знают, что у вас между ними был аборт/ы - живите теперь с этим
Тупее этого только телегония.
Платье Длинное бальное• 1 час назад
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
як сказати, що ти тупа, не кажучи це прямо
саме тому в країнах Африки, чи десь в Афганістані, де абортів нема в принципі, у всіх народжені діти чергуються по статі, ну да да.
пздц
і це гінеколог видала. як тупим людям видають дипломи про вищу освіту?
Манкоголік• 59 минут назад
Ответ дляПатика-мотика
Буду працювати, як і до декрету.
Розраховую, що чоловік дітям буде допомагати.
Не будет. Проявит себя по максимуму говняно. Вы за столько лет не поняли с каким мудаком живёте? Что вы хотите от нарика?
tinavk• 56 минут назад
Ответ дляПатика-мотика
Мені чоловік теж таку єресь каже. Що це корисно, багато разів мене запрошував на ’процедури’, але мені це не цікаво
вы должны жить спокойно уже сейчас
ставить границы не брать эмоции
не пытаться исправить его
только свои планы и действия решения только тветсвенность за себя и детей

без принятия решений без нервов в его сторону
соберите себя и потом очень ясно станет

Если будет развод он пройдет без нервов без слития всех сил с его сторону так как вы будете понимать кто вы кто он в системе и где вы отдаете энергию

это работа и ее можно начать прямо сейчас
в любом случае даже при разводе все не закончится сразу вы должны собрать себя переосмыслить выставить границу у него дети вы будете встречаться

все его увлечения не должны вас касаться сейчас
вы должны понять кто вы, что можете делать для себя, что делаете в связке вы- муж, убрать слив энергии
Най хоч раз• 48 минут назад
Ответ дляМerida
Советы, советы автору. На меня не отвлекайтесь. Мне с вами все ясно. Необразованность свою мне не нужно показывать. Советы автору давайте
Так вы ж свои советы распихиваете и налево, и направо. Чего от автора отвлекаться?
tinavk• 43 минуты назад
кстати, развод вообще не обязателен сейчас, вы просто должны отделить себя от него найти свое место в вашей связке где вам комфортно уже сейчас не отстранение не манипуляция а место
создать себе опору
поставить границы
что вам даст развод? вы же не спешите в новый брак?
соберетесь и можете бумаги оформить.
Най хоч раз• 41 минуту назад
Ответ дляМerida
Это говорит только о его не качественной работе. Протоколы в свободном доступе. Каждый год одно и тоже. Какие есть жалобы? Есть ли регулярно половая жизнь? Планируется ли беременность? Какие методы контрацепции? Довольны ли? Есть ли побочки и тд. Дальше уже пап и другие тесты, узи, мазки и тд.
Не может гинеколог не задать такой вопрос. Потому что он важен
Меняйте доктора.
Зачем? Меня устраивает мой доктор, он у меня не первый.

То вас все спрашивают, меня никогда не спрашивали, мне 40+
Басноплетка• 22 минуты назад
Ответ дляМerida
Вы мне напомнили женщину выше, которая считает, что пол реьенка от количества абортов зависит. ..
Ну аипо факту? Яка репрезентативність вибірки? Хто в неї потрапив? Як взагалі проводять подібні ’дослідження’? Я вам вказала, як можна намалювати цифру у 100 відсотків, а ви так нічого і не написали, хто і як конкретно отримав подібні дані. І ще з кимось мене поповнюєте.
Мerida• 2 минуты назад
Ответ дляНай хоч раз
Мне очень жаль, что слишком советы, вам не по душе. Сочувствую