Патика-мотика• Изменено сегодня в 01:33

Розлучення після 17 років шлюбу. Мені майже 40

Добрий вечір , шановні порадниці !
Хто розлучився з чоловіком після довгих років шлюбу , в віці 40 + ? Як склалося ваше життя ?
Зараз на порозі розлучення, я ініціатор. Останній рік не відчуваю підтримки, турботи , любові зі сторони чоловіка. Хоча пройшли багато разом. Народили трьох дітей ( 16, 12 і 1.5 ).
Важке поранення восени 22 , довга реабілітація і коли нарешті стан чоловіка покращився, почалася агресія до родини , не задоволення , постійні претензії . Хоча вдома завжди порядок у всьому.
Мені це набридло і я запропонувала пожити якись час окремо ( це було влітку) . Чоловік був проти, життя разом ставало все нестерпнішим. Помітили навіть діти, коли тата немає вдома, всі в гарному настрої, все добре, як тільки приходить, всі затихають, бо з порога вже починається незадоволення всім.
Пропонувала звернутися до психолога, почати якесь лікування, чоловік все відхиляв. Заспокоювало його тільки пиво ввечері ( іноді вино/коньяк) і марихуана. Якщо вихідний, то курив траву зранку, потім в обід і також ввечері 🥹.
Коли курити було нічого і з грошима було не густо, з´являлася агресія.
Багато всяких моментів, але без фізичного насилля ( слава Богу).
Останнім часом почав обзивати при дітях поганими словами.
З 7 листопада ( річниця весілля) живемо в різних кімнатах.
Нам добре, коли його нема вдома, якби сумно це не звучало.
Розумію, що далі жити так не хочу , це не життя.
Якщо влітку ще розглядала варіант пожити окремо і переглянути своє відношення один до одного, то зараз все зайшло так далеко, що впевнена в тому, що не хочу продовжувати ці стосунки далі.
Я тягнулася їх так довго, скільки могла. Більше не можу. В голову приходять іноді такі думки , що розумію, що або я його , або він мене. Не хочу чекати цього, бо буде біда.
Більше всього шкода молодшу доньку, вона за татом дуже сумує , вона ще маленька і постійно тягнеться до нього , а він до неї. До старшої доньки у нього постійні претензії. Донька мене підтримує, син захищає батька, хоч і не згоден з його поведінкою.

Живемо в моїй квартирі ( у чоловіка є невеличкий будиночок від померлого батька , в якому він жити поки не хоче, але йому є куди піти, не на вулицю) .
Вибачте за сумбур.
Цікаво , як склалося ваше подальше життя? Чи ви щасливі тепер ?
Дякую
Най хоч раз• сегодня в 10:22
Ответ дляМerida
Что не всегда? Использовать па и не быть готовыми к беременности? Это что за дремучесть? В лесу живкт? У гинеколога не бывает? Он раз в год, га осмотре, задаёт вопрос, как предохраняться планируете. Ну, и дальше все расскажет.
Мне гинеколог не задаёт подобных вопросов
Освічую темряву• сегодня в 10:24
Я розумію, що у чоловіка психічні травми після війни, звідси агресія і відповідно вжитися з ним важко, але у автора ж немає жодного конкретного плану, як і за що вона буде жити сама з трьома дітьми - як і де вона буде працювати, щоб їх утримати(а старші - підлітки, грошей треба більше), вона ж зараз не працює, а це «якось протягну» не має під собою ніякого конкретного плану, крім того, що чоловік мав би матеріально забезпечити.
Дуже складна ситуація, реально.
Замріяна• сегодня в 10:24
Ответ дляПатика-мотика
І мені його шкода.
Його мама каже, що він без нас пропаде, і щоб я його не кидала.
Але я більше так не можу , не хочу.
Я кожен вечір плачу , діти це бачать.
Донька називає мене терпилою і каже, щоб я його кидала. Про суїцідальні думки доньки я взагалі промовчу. Їй боляче не менше ніж мені. Син 12 р за тата хвилюється, плаче, коли він затримується, чи все з ним добре і т.п.
а ви менше слухайте його маму. а думайте про себе,бо вигрібати влласні проблеми і дитячі будете ви,а не його мама. а що мама скаже??та їй похрен на вас!вона печеться про свого синулю. То нехай забирає його до себе і живе з ним! ач яка розумна. а якби в неї була дочка, вона б теж порадила терпіти?? такого треба кидати і рятувати своїх дітей. навіщо їм на це дивитися????Ви маєте їй захистити,а не терпіти,бо мама його каже.я б на маму його взагалі не зважала.в неї свої інтереси,бо якщо що доглядати вона його буде. а так він пристроєний,а те що ви матимете купу захворювань по гінекології через стрес - полівпи,міоми..то їй насрати.Синулю опікуй,оголовне.всрати її і розтерти
Освічую темряву• сегодня в 10:26
Який сенс всім обговорювати, як сталася третя вагітність, коли дитина вже є і автор її любить? Треба продумувати конкретні дії для виходу з ситуації.
Замріяна• сегодня в 10:29
і менше слухайте його маму про те,що його шкода і з ним треба жити.Хай сама з ним живе! і терпить то. ,і перестаньте жаліти його і шукати виправдань мужику..казала мені колись психолог- Ніколи не шукай виправдань чоловіку! .Він не каліка, вас ніхто не жаліє. Мужикам не можна шукати виправдань.ви жінка з 3 дітьми.вас ніхто не жаліє,не допомагає. рятуйте себе,щоб потім вночі не тікати,коли він почне все викидати з вікна. в нас отакий курильщик кота викинув з вікна.Тільки курив траву. Розлучайтесь і відправляйте до мами.
tinavk• сегодня в 10:28
треба робити такі кроки щоб своє здоровя та дітей зберегти:
виставити кордони, взяти відповідальність за себе таким чином ви будете жити автономно та не будете витрачати сили змінити його,
ви вже готові вийти з цих відносин це дає вам шанс тверезо все оцінити. Якщо не хочеться відразу розрив, можна попробувати цю методику і подивитись на результат,

напишіть в лічку якщо цікаво
Мerida• сегодня в 10:33
Ответ дляНай хоч раз
Это говорит только о его не качественной работе. Протоколы в свободном доступе. Каждый год одно и тоже. Какие есть жалобы? Есть ли регулярно половая жизнь? Планируется ли беременность? Какие методы контрацепции? Довольны ли? Есть ли побочки и тд. Дальше уже пап и другие тесты, узи, мазки и тд.
Не может гинеколог не задать такой вопрос. Потому что он важен
Меняйте доктора.
автор Патика-мотика • 3 часа назад
Ответ дляКапитошечка
Развелась в 40, после 15 лет брака. долго не могла решиться, хотя надо было развестись сразу как только появилось желание. Было много претензий мужу, не таких как ваши, но я была против его действий. Сразу было очень сложно привыкнуть. Но я успокоилась, почувствовала себя в мире с собой. Сейчас прошло полтора года, встречаюсь с мужчиной серьезно, могу сказать что счастлива.
Дякую
вре_Динка• 2 часа назад
Ответ дляОсвічую темряву
Може, все-таки, ще спробувати налагодити те все? Хоч тут обом треба працювати. Він же не завжди такий був? Може, депресія?
тут допоможе лише психіатр, а не робота двох. для того щоб він пішов до психіатра треба щоб він цього захотів, автор на це ніяк не вплине
автор Патика-мотика • 2 часа назад
Ответ дляБешене сарі
Такий рік у багатьох, я серйозно
З його звичками вам би до психіатра, ставте ультиматум, якщо упирається. Йому потрібна вже лікарська підтримка, розкажіть спочатку свою версію, а потім він вже
Я це бачу ( складний рік) . Просто дуже багато всього в цьому році відбувається ( я ще не про всі трешаки написала).
автор Патика-мотика • 2 часа назад
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Сколько же в вашей квартире комнат?
Калинові вуста• 2 часа назад
Автор, у меня почти аналогичная ситуация, 18 лет брака, 3 детей. 46 лет при разводе. И скажу, я такая счастливая! Слава Богу, что єто произошло. Как єто здорово, когда никто не выносит мозг, не отчитывает за каждую мелочь! Разводитесь, даже не думайте! Возраст еще молодой, по крайней мере любовника вы сможете завести 100% а за границей еще и мужа)
автор Патика-мотика • 2 часа назад
Ответ дляКоролева краси
что значит специально. хотел демобилизации?
Хотів ще дітей, знав що я вже не хочу.
Басноплетка• 2 часа назад
Ответ дляМerida
Почему не наступили беременности - это для другой темы. А вообще 30 женщин из 100 за год беременеют используя ппа. Вот такая злая штука, статистика
А як її збирають? В пологових? Ну так і 100 відсотків можна нарахувати)
Примарочка• 2 часа назад
Ответ дляСосиска_Втесте
Разводитесь, конечно, если вам плохо.
Только он, скорее всего, никуда не уйдёт.
И вопрос не в том, чтобы развестись, а в том, чтобы конкретно разъехаться.
Вот с этим будут проблемы, судя по всему.

Советчицы, которые пишут о том, зачем же автор беременела третьим и рожала, вам нравится на фоне автора выглядеть очень мудрыми наставницами в сослагательном наклонении?
Вы это кому пишите все - себе?
Нравится морально додавливать женщину в непростой ситуации?
Она уже сделала все выводы и спрашивает у тех, кто разводится спустя годы брака - счастливы ли они после развода в дальнейшей жизни.
Или вы подводите к тому, что женщина неспособна, в принципе, к принятию адекватных решений, судя по третьей беременности, и решение о разводе будет такой же ошибкой как и рождение третьего?
Типа смирится и терпеть, раз такая бестолковая.
Ну молодцы, чего уж. Добивать так добивать.

Не слушайте никого автор, вам дискомфортно, вы плачете ежедневно - разводитесь. Старайтесь наладить жизнь, встретить кого-то или просто наслаждаться отсутствием скандалов.
И ни перед кем не оправдывайтесь.
Да тут любят белопальтовые самоутверждаться. Я в сложный свой период нашла форум для родственников зависимых, и вот там я встретила такое понимание и принятие, осуждения 0, типа пиши , сестра, мы и не такое видели, и это стало таким катарсисом, выписать весь тот треш и постепенно отпустить вину и стыд. И знаете, сейчас я спокойно могу говорить и признаваться что в моей жизни был абьюз, насилие, и столько женщин мне в ответ признаются что да, и у них тоже самое, терпят пьянство, сексуальное насилие и прочее. И только здесь у дам шок-шок от того как автор забеременела
автор Патика-мотика • 2 часа назад
Ответ дляКоролева краси
так она в своей квартире живёт. пусть попробует его ещё выгнать,даже с бумажкой о разводе
Ви праві, він не йде. Уходить на 1 день і знову повертається. Син відкриває йому двері.
Останній раз сказала, якщо тобі зі мною погано, нащо ти зі мною живеш ?
Сказала, що прийдеш додому , я тобі не відкрию двері ( ключі він із собою не носить ніколи, дзвонить в домофон навіть вночі)
Королева краси• 2 часа назад
Ответ дляПатика-мотика
поговорите со свекровью
пусть у не´ пожив´т. ему лень одномужить.... єто ж готовить надо
автор Патика-мотика • 2 часа назад
Ответ дляКолгоспниця
В будь якому разі, він має визнати проблему, а він її не визнає. А тримати маріхуану в домі з підлітками дуже дивно.
Так він її курить у ванній кімнаті, потім воняє майже на всю квартиру. Те, що в нас діти і їм це шкідливо не слухає.
Примарочка• 2 часа назад
Ответ дляtinavk

напишіть в лічку якщо цікаво
Если честно у меня метод отстранения вызывает много вопросов, отстраниться модно если рядом более менее адекватный человек, если не очень, то сложно не включаться и не реагировать. У автора ситуация осложняется наличием трех детей, один из которых совсем маленький. Финансово это тяжело одной вытащить. Возможно разъехаться на время, пока без разговоров о разводе. Для мужа это может быть как ушат воды, может осознает, и тогда можно о чем то говорить
автор Патика-мотика • 2 часа назад
Ответ дляГоворю-балакаю
У вас детей трое?
Я не буду автор вас обнадеживать новыми отношениями. Это вряд ли
Я не хочу нових відносин. Сита цими
Женщинас• 2 часа назад
Ответ дляОсвічую темряву
Сенс є. Бо, якщо автор так і не навчиться встановлювати причинно слідчі звʼязки, то в далі в іі житті все буде на авось і якость так сталося.
Хоче розлучення? Вперед: нехай бере відповідальність за дітей на себе повністю і влаштовує собі та дітям життя, без очікувань, що чоловік доможе навіть аліментами, бо не факт що допоможе. От із цього і треба починати: як, за що далі жити без чоловіка. І жити своєю головою, а не якихось свекрух.
Примарочка• 2 часа назад
Ответ дляПатика-мотика
У вас еще и дети подростки, об этом тоже нужно подумать, для них уже норма что папа шмаль курит
Аристократка-тунеядка• 2 часа назад
Разъезжайтесь
Пока не попробуете , не узнаете
Сойтись всегда назад можно. Хотя тут набегут совечицы, расскажут что его другая тетя сразу подберет, а вы останетесь грызть локти. Но такое тем более вам не нужно
Баба с возу кобыле легче и баба в данном случае ваш муженек, а вы извините сами понимаете кто
Мerida• 2 часа назад
Ответ дляБасноплетка
Вы мне напомнили женщину выше, которая считает, что пол реьенка от количества абортов зависит. ..
Королева краси• 2 часа назад
Ответ дляПатика-мотика
а где покупает? и что єто за трава* откуда деньги на не´?
автор Патика-мотика • 2 часа назад
Ответ дляфан L.O.S.T.
Зачем терпеть неадеквата, что портит жизнь? Автору уже за 40, ей сколько ещё терпилой быть надо?
Ставить условие - еще хоть раз тон повысит или начнет нервы мотать, барахло его будет ждать на улице и замки поменяны, пусть выбирает!
Мені поки що 39 )
Мerida• 2 часа назад
Ответ дляПатика-мотика
А еще и про пример. Попробовать что это такое.
Я в шоке просто....
tinavk• 2 часа назад
Ответ дляПримарочка
это не отстранения
это выставление границ и изменения тревоги в системе
автор не подпитывает мужа и остается автономной
учится трезвости отец остается детям хоть какой то
автор собирает себя дает себе вемя без разрушения
автор Патика-мотика • 2 часа назад
Ответ дляфан L.O.S.T.
Автор, скажите мужу, что ходили к кардиологу, так как сердце болело и после обследований он вам сказал, что вам категорически нельзя нервничать, поэтому если он продолжит трепать вам нервы, то вынужден будет уйти, чтоб дети не остались без матери. И если после этого продолжит трепать нервы, выкидывайте его и его барахло вон!
У мене були проблеми із сердцем , коли нервувала. Проходила обстеження, нічого не знайшли. Тому видумувати нічого не треба.
Він про це знає
tinavk• 2 часа назад
Ответ дляПатика-мотика
Він про це знає
автор это не сейдце
корее всего диафрагма - это нервы