Я_уеду_жить_в_Лондон!• вчера в 07:01

Книги російською

Потрібно продати книги російською мовою
Порекомендуйте де можна розмістити на продаж, в основному на публікації не приймають такі книги
Мальчун-задирун• вчера в 22:43
Ответ дляМаргариткаW
а полстраны говорили на немецком тогда, или как?

ну и внезапно от жпт
Самые популярные немецкие сказки — это, безусловно, сказки братьев Гримм, такие как «Красная Шапочка», «Белоснежка и семь гномов», «Золушка» (Aschenputtel), «Гензель и Гретель», «Рапунцель», «Бременские музыканты» и «Госпожа Метелица». Также известны произведения Э.Т.А. Гофмана («Щелкунчик и Мышиный король»...
Ніколи половина населення України не вважала кацапську рідною. Навіть третина не вважала. Достатньо подивитися на перший останній перепис населення у царській росії, щоб зрозуміти, що Україна завжди була україномовною, що б там кацапи не фантазували.
Вітаміни косметика• вчера в 22:43
Ответ дляКачка в тапцях
Кому вони ще потрібні? Хіба розпалювати камін.
ось навіщо хамити- ще й анонімно.. Полегшало вам хоч. на олх прекрасно розпродала велику рос бібліотеку- дешевше на 80% але хоч так. І повірте розкупили за декілька днів
Мальчун-задирун• вчера в 22:48
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Моя бабушка 1936 г.р., ребенок войны. В школу полноценную пошла только в 1945 году, Германия проиграла, но…в советской школе она как иностранный учила немецкий язык. И никто не возмущался «зачем нам язык фашистов»)
А в Украине половина населения (если не больше) говорит по-русски, русский родной язык. И вас удивляет что люди детям сказки на русском читают) однако
Моя мама теж пішла до школи після війни, трохи пізніше вашої бабусі. Казала, що вчити німецьку вважалося дуже соромно, всі мріяли про англійську, бо німецька була ’фашистська’. І все, що пов´язане з Німеччиною було теж соромно. Бути німцем соромно, мати німецьке коріння соромно.
Так німці не творили таких звірств по відношенню до українців, як рашисти.
І ви трохи плутатися то на росії понад мільйон українців лише в Сибіру, тому українська вже давно мала стати другою державною на росії.
Мальчун-задирун• вчера в 22:51
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Чтоб прекратить все эти «мовные срачи», «мовные патрули» и подобное. Чтоб никого уже за русский язык не критиковали, чтоб никто не мог быковать/спекулировать «чому не державною?» и т.д. Считаю что будет меньше ругани и деления людей. И украинский и русский - государственные языки, и свободный выбор за человеком на каком учиться/на каком общаться/на каком книги читать.
А чому українці для яких російська то мова окупанта і вбивць, у власній державі мають її терпіти? Дома хоч на китайській, а в громадських місцях державною, будь ласка. Або нейтральною мовою: ідиш, арабська, гінді, іспанська, чеська ...
автор Я_уеду_жить_в_Лондон! • вчера в 22:59
Ответ дляРобот Вертер
Капець, я в шоці. Автор і їй подібні, у вас є самоповага??
Вибачаюсь, а в чому тут зневага до себе? Я що алкаш чи бомж?
автор Я_уеду_жить_в_Лондон! • вчера в 23:00
Ответ дляСама не знаю
Именно таких как я написала? Ценных изданий, после 2010 года? На олх и в телеграмм каналах.
Що за ТГ канали? Поділіться
автор Я_уеду_жить_в_Лондон! • вчера в 23:02
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
У мене знайома Гаррі Поттера шукає російською.
Не маєте?
Ні, такого немає
Куда_бежать• вчера в 23:07
Ответ дляVera83
вспомнилось фото в тредс, как в супермаркете, в корзине для утилизации книг на ’мові ворога’ лежали книги Дугласа Адамса и другие бриллианты, у людей которые выкидывают подобное просто нет будущего
Ну якщо вже є перевидання українською, то нах його зберігати? Але дійсно є унікальні видання, які наші ще досі не переклали.

Хтось в курсі, як видавництвам підказати на одну книгу німецького автора, що є в рос перекладі?
woman Warrior• вчера в 23:38
автор, вот группа по пкрвому поиску.
Посмотрите, сколько книг на русском.
И спрос есть.
https://www.facebook.com/groups/1715017182153565/
Спішу - перекидаюсь• вчера в 23:40
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ні, такого немає
Шкода
Локшина на вухах• вчера в 23:40
Автор, я б купила. Только недавно об этом подумала, что хочу книги и где их найти. Дома в Украине у меня книги есть, но не все классические.
Italiano_sv• вчера в 23:43
Автор, напишите мне пожалуйста список классических книг.
Обижулька• вчера в 23:48
Ответ дляДуняша
По суті-що за книжки?
Технічна література продається.Дитячі книжки російською нікому не потрібні.Точніше одиницям
Художня література трохи краще,але те ж саме приблизно.Виставляйте в продавайте якщо хочете.
Чому це одиницям?
Половина країни російськомовна, і в припадок не впадає від одного виразу ’російська мова’.
Обижулька• вчера в 23:49
Ответ дляМальчун-задирун
Завжди вважала і вважає, щоб там упороті не фантазували.
Сама не знаю• сегодня в 00:14
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Що за ТГ канали? Поділіться
Я на прошлой странице давала код доступа
woman Warrior• сегодня в 00:19
Ответ дляМальчун-задирун
русский язык никуда не денется, будете вы это терпеть или нет.
Причем, как посмотрю, терпеть не хотят только определенный слои населения, в то время как все провластные круги прекрасно не только терпят, но и говорят на нем.
Сама не знаю• сегодня в 00:21
Ответ дляМальчун-задирун
Дуракам всегда что-то жмёт и стыдно. То мова фашистов, то селюков, то оккупантов. Вечный цикл дурней в природе.
Дед мой год воевал, три сидел в лагере, далеко не самом гуманном. Однако, после войны, с удовольствием читал немецкие книги в оригинале. Потому что мог. И потому что язык тут вообще не при чем.
Смурфетта• сегодня в 02:44
Ответ дляМальчун-задирун
Гугл транслейт підвів) Пекельні борошна...
Я носій мови ( російськомовним був дит садок)
. Які печальні борошна? Зорієнтуйте ? Аж цікаво.
Смурфетта• сегодня в 02:45
Ответ дляМальчун-задирун
Іноді телефон виправляє, не встигаю за ним.
Ласкове телятко• сегодня в 06:08
Ответ дляMs. Искренность
Це прохання багато про що говорить.
Удалено администрацией...
Дверной_Проем• сегодня в 08:13
Ответ дляМальчун-задирун
Дюма, стівенсон і ремарк в любій бібліотеці абсолютно безкоштовно. Лєрмонтов то взагалі ’херой СВО’ свого часу. Тільки той Кавказ ’звільняв’. Якщо ви дійсно з України, то вкрай дивний вибір.
Парус, Утес Лермонтова, неужели не нравятся?

А в библиотеке мне не надо, мне нужна своя любимая книга. У мамы до сих пор хранятся затрепанные мною книги Дюма, где я карандашом делала пометки на любимых местах. Сейчас таким вандализмом, конечно, не занимаюсь)