Я_уеду_жить_в_Лондон!• вчера в 07:01

Книги російською

Потрібно продати книги російською мовою
Порекомендуйте де можна розмістити на продаж, в основному на публікації не приймають такі книги
woman Warrior• вчера в 19:18
Ответ дляРобот Вертер
Капець, я в шоці. Автор і їй подібні, у вас є самоповага??
Не выходите из шока.
И поделились бы в вами пониманием и самоуважением, да, боюсь, не приживется.
Смурфетта• вчера в 19:20
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Фарбований лис? Серьезно? Сколько психики детской пострадало от Франко. Разве детям можно такое читать?
Навіть союзмультфільм в 1953 році про це не був в курсі. Ех
woman Warrior• вчера в 19:25
Ответ дляСмурфетта
А що не так з Фарбованим лисом?
Литература, в которой все погибают, котороая не несет ничего, кроме беспросветной тоски, обречена.Также обречено поколение, которому это насильно впихивают.Если впихнут.Очень надеюсь на здоровое отторжение.
Лиса разорвали такие же звери как он, вполне в духе отношения одних укринцев к другим украинцам.Воочию, так сказать, наглядный пример.
Кроме того, это интрепретация индийской народной сказки, а никак не оригинальный сюжет.
САМ_ТАКОЙ• вчера в 19:31
Ответ дляСмурфетта
А що не так з Фарбованим лисом?
Сложно для детей. Для меня это как Ёжик в тумане
Смурфетта• вчера в 19:38
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
І що? Їжачка в тумані дивилися всі. То потім понавидумували філософський зміст. Діти сприймають таке дуже просто. Фарбований лис теж буквально простий сюжет
Спішу - перекидаюсь• вчера в 19:44
У мене знайома Гаррі Поттера шукає російською.
Не маєте?
Спішу - перекидаюсь• вчера в 19:49
Ответ дляСмурфетта
Ой, зараз рісня’ розпрягайте хлопці коней ’- то взагалі порно. Деякі літератори тлумачать, що коні- то чоловічий статеви орган, а криниченька- жіночий.
Ото мій шок з шоків
САМ_ТАКОЙ• вчера в 19:49
Ответ дляСмурфетта
Так там и есть смысл, который не понимают дети
Сокодавка ще та• вчера в 19:52
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ото мій шок з шоків
Ага, и я в шоке, почитала про ’Чий то кінь стоїть’.
Спішу - перекидаюсь• вчера в 19:53
Ответ дляСокодавка ще та
Так, не страшіть)). Пішла
лаМпочка• вчера в 19:54
Ответ дляСмурфетта
На Івану Франку ’ фарбований лис’, ’Абукасимові капці’ , журнал’Малят’, той же Винниченко. Впевнена про дитячі переклади українських класиків Ви навіть не чули.
Оно и понятно сразу на чем вы росли
Спішу - перекидаюсь• вчера в 20:06
Ответ дляСокодавка ще та
То капець. Капуста, кринеченька- вагіна...
Брак слів.
Дайте корвалолу.
Або капітана Моргана. Хоч о.5літра
Смурфетта• вчера в 20:16
Ответ длялаМпочка
Оно и понятно сразу на чем вы росли
Що не так? Що продавалися в книжковому маназині вільному доступі, то ми купували.
Дайте подуться• вчера в 20:33
я при переїзді продавала дитячі книжки в чаті будинку ,а рос роздавала безкоштовно .Перші розібрали за гроші а другі ніхто не захотів брати і просто так .Зараз планую в квартирі свекрів ремонт робити ,то просто на макулатуру віддам ,тут три серванти того ’добра’
Дякую_аж_підскакую• вчера в 20:37
Ответ дляЯйцеголовая
Будуть питання не про «чому не державною?», а «чому на свинособачій?». Нікуди ті срачі не дінуться
Не будет таких вопросов) государственный язык Украины априори не может быть свинособачим
Кузякин• вчера в 20:46
Ответ дляСама не знаю
Именно таких как я написала? Ценных изданий, после 2010 года? На олх и в телеграмм каналах.
Какие именно каналы?
Кошка Мурка• вчера в 20:48
Ответ дляТільки не про гроші
Лучше бы поинтересовались какой процент школьников вообще читают. У нас программа не расчитаина вообще на то, чтобы привить любовь к чтению. Неужели подросткам нравится читать Кайлашеву семью и прочее? А в таком каком объеме как задают - так вообще это нереально. Поэтому я за чтение любых книг на любом языке , главное чтобы читали
Шкільну програму давно оновили, додали багато книг сучасних авторів, цікавих, відповідних по віку. Дерманський, Рутківський, Павленко, Гаврош та інші. Гарні, цікаві книги.
А класика завжди класика. І Нечуй-Левицький в будь-якому разі для школярів легше читається і цікавіший, ніж ми колись мучились з Толстим і Достоєвським.
Кузякин• вчера в 20:48
Ответ дляКошка Мурка
Я не мучалась. Мне нравился Достоевский
Яйцеголовая• вчера в 20:49
Ответ дляСама не знаю
На очень ограниченый вкус. Множество произведений не переведены на украинский, иллюстрации - ширпотреб. Энциклопедии - вообще копеечное убожество.
Та Вам все буде фу, що не запропонуй
Сама не знаю• вчера в 20:51
Ответ дляКузякин
Какие именно каналы?
Этот, например
Сама не знаю• вчера в 20:56
Ответ дляЯйцеголовая
Та Вам все буде фу, що не запропонуй
А вам не фу? Это же дикий позор, а не книги.
Попереводили все самое дешевенькое и ширпотребное. Все самое интересное, от чего ребенок был в восторге, за последние пол года - ни одной такой книги на украинский не перевели.
Где у нас энциклопедии не фу? Это же лютый ад, а не энциклопедии.
Кузякин• вчера в 20:57
Ответ дляСама не знаю
Этот, например
Благодарю
Мира всем• вчера в 21:06
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Можна по суті, будь ласка
На ОЛХ, на каких то форумах городских
Королева спама• вчера в 21:10
Ответ дляТільки не про гроші
Именно потому, что много лет научную литературу ( медицинские книги, физика, химия, биология) можно было прочитать только на русском или Английском Чехословакия в свое врем ввела второй иностранный -русский.
Какие там книги, как бы не так! это все делалось с подачи Ссср. Продержись совок дольше, там бы тоже явно второй государственный потом нужен был бы русский
На циголках• вчера в 21:36
а де неможна виставити книги осійською? цікаво просто, хто там провіряє, що за книжки ви продаєте
ЯблокоРаздора• вчера в 21:49
Автор, на олх
Божий одуванчик• вчера в 22:16
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Подивлюся, може бути
Так а де ви дивилися, якщо там ні?) Де не приймають?
Мальчун-задирун• вчера в 22:29
Ответ дляСмурфетта
Я ще не все передивилася, глянула щось дуже товста і важке, здивувався, що вона і мір, зміст не дивилася., просто звернула увагу. ПриІзжаю в рідне місто не часто, в наступний приїзд розбираю і вже коштуватиме, що куди подіти. Старі україномовні дитячі книжки для підліткового віку планую в бібліотеку , де обмежені фонди( сільську и інтернатівську, бувають такі збори)
Гугл транслейт підвів) Пекельні борошна...
Мальчун-задирун• вчера в 22:33
Ответ дляДверной_Проем
Я читаю электронные только потому что бумажные очень дорогие, а читаю я много. Но, мои любимые : Пушкин, Лермонтов, Булгаков, Дюма, Стивенсон, Ремарк( и еще несколько писателей) стоят в бумажном виде, это очень классно открывать бумажную книгу.
Дюма, стівенсон і ремарк в любій бібліотеці абсолютно безкоштовно. Лєрмонтов то взагалі ’херой СВО’ свого часу. Тільки той Кавказ ’звільняв’. Якщо ви дійсно з України, то вкрай дивний вибір.
Вітаміни косметика• вчера в 22:39
олх ті що брала по 500 - за 100 поулітали.. а якщо дорого хочете то ??